Kıvanç Tatlıtuğ Baba Oluyor

Kıvanç Tatlıtuğ Baba Oluyor
18 Kasım 2021

2016 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile nikâh masasına oturan Başak Dizer hamile olduğunu doğruladı!

2016 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile nikâh masasına oturan Başak Dizer hamile olduğunu doğruladı! Hamileliğinin 3. ayında olduğunu belirten ünlü modacı, bebeğinin cinsiyetinin henüz belli olmadığını söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ Baba Oluyor!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve modacı Başak Dizer 2016 yılında mutlu bir yuva kurmuştu. O günden bu yana sık sık bebek bekledikleri yönündeki haberlerle gündeme gelen çift, geçtiğimiz günlerde yine aynı iddia ile gündeme geldi. Bir süre sessizliğini koruyan Başak Dizer, önceki gün TV8’de yayınlanan bir magazin programı sunucularına gönderdiği mesajla hamilelik iddialarını doğruladı! “Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz.” şeklinde açıklama yapan Başak Dizer, bebeğinin cinsiyetinin henüz belli olmadığını söyledi.

Nurten Tatlıtuğ’dan İlk Yorum

Gelişmeler üzerine Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ da 2. Sayfa adlı magazin programına telefonla bağlanarak mutluluğunu dile getirdi. Konuşmakta zorluk çeken Tatlıtuğ, “Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. O kadar mutluyum ki. Allah analı babalı büyütsün. Beklediğimiz bir şeydi, bu güzel haberi bize verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Dünyaya bir canlı geliyor, Allah’ın bize emaneti. Çok dua ettim ve dualarım karşılıksız kalmadı. Çok mutluyum, heyecandan konuşamıyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ Baba Oluyor

Başak Dizer Kimdir?

13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Başak Dizer, lisans eğitimini tasarım bölümünde tamamladı. Ayrıca Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden eğitim alan ünlü modacı,  Londra’da da moda kurslarına giderek kendisini geliştirdi. Ünlü bir markada 3,5 yıl erkek kıyafeti tasarımcılığı yaptıktan sonra stil danışmanlığı şirketini kuran Dizer, 2008 yılında Aşk-ı Memnu ekibine dahil olarak başrolleri giydirmeye başladı. Dizi setinde Kıvanç Tatlıtuğ ile tanışan ve zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen ikili, 2016 yılında Paris’te sade bir törenle dünya evine girdi. Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan çift, önümüzdeki ilkbaharda ilk kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşayacak.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.