Lalin’e Kardeş Geliyor!

Lalin’e Kardeş Geliyor!
09 Kasım 2021

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik yürüten Sinem Kobal’ın yeniden hamile olduğu iddia edildi.

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik yürüten Sinem Kobal’ın hamile olduğu iddia edildi. Hamileliğinin 3,5 ayını geride bıraktığı öğrenilen ünlü oyuncunun bu kez erkek bebeği olacağı öne sürüldü.

Sinem Kobal İkinci Kez Anne Oluyor!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, 2016 yılında Cunda Adası’nda hayatlarını birleştirmişti. Geçtiğimiz yıl evliliklerini bir bebekle taçlandıran çift, kızlarına yakut kırmızısı anlamına gelen Lalin ismini vermişti. Doğumdan sonra setlere ara veren ve tüm vaktini kızını ayıran Sinem Kobal’ın yeniden hamile olduğu iddia edildi! Magazin kulislerinde ve sosyal medyada hızlıca yayılan hamilelik haberi sonrası ünlü çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

Erkek Bebek Bekledikleri İddia Edildi

Rol aldığı Selena dizisi sayesinde milyonlarca insan tarafından tanınan bir oyuncu haline gelen Sinem Kobal’ın ikinci kez anne olacağı iddia edildi. Magazin kulislerinde konuşulan bilgiye göre hamileliğinin 3,5 ayı geride bırakan oyuncu erkek bebek bekliyor.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl