Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?
16 Ekim 2017

Terazi burcunda yeniay gerçekleşiyor! Evlilikler, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili başlangıç ve fırsatlarla dolu bir hafta bizleri bekliyor. Peki, bu fırsatları hangi burçlar değerlendirebilecek? Cevabı, astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın hazırladığı gebelere özel haftalık burç yorumlarında!

Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

16 - 22 Ekim 2017 haftalık burç yorumları - 19 Ekim’ de Terazi burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bütün yeniaylardan beklentilerimiz, gerçekleştiği burcun temasıyla ilgili bize fırsat ve başlangıç getirmesidir. Terazi yeniayında da ilişkiler, işbirlikleri, evlilik, ortaklıklar, sanat, adalet ve iç dengemizi bulmakla ilgili girişimlerde bulunma fırsatını yakalamayı umuyoruz. Fakat, bu sefer bu fırsatlar beklediğimizden hızlı gelişebilir. Hatta yeniayla birlikte birkaç gün içinde yaşamımızda yukarıda sağdığımız konularda ani gelişmeler yaşanabilir ve karşımıza sürprizler çıkabilir. Özellikle evlilik ve ilişki konusunda yaşananlar beklentilerimizin çok dışında olabilir. Bu dönemde bazı konular da açığa çıkabilir ve daha görünür olabilir. Biz de kendi kararlarımızı ve stratejimizi değiştirerek yeni şartlara uyum sağlayabiliriz. Yeniay sürecinde arabuluculuk yapacağımız olaylar yaşanabilir, çok fazla kişiyle tanışabiliriz. Bu dönemde doğan çocuklar sıradışı bir kişiliğe sahip olabilir, sanatsal yetenekleri fazla olabilir. Sosyal alanda çok başarılı olabilir, pazarlama, halkla ilişkiler, estetikle ilgili konularda ön plana çıkabilirler. Kendilerini rahat ifade edebilir, diplomasi alanında faaliyet gösterebilirler. İşte, 16 - 22 Ekim 2017 haftalık burç yorumları...

16 - 22 Ekim 2017 haftalık burç yorumları

 
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

KOÇ BURCU

Koç burcu gebelerimiz, sürprizlerle dolu bir hafta sizleri bekliyor! İlk sürpriz eşinizden gelecek, sizin için manevi önemi oldukça fazla olan bir hediyeyle karşılaşırsanız şaşırmayın! İkinci sürpriz ise aileniz ve arkadaşlarınızının ortaklaşa gerçekleştireceği bir organizsyon olabilir. Anlayacağınız, hafta boyunca yüzünüzden gülümse eksik olmayacak, çevrenizdekiler sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yapacak. Bu durum karşısında, bir kez daha onların önemini anlayacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Bu arada yeni iş planları yapabilir ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Girişimlerinizi tek başınıza değil bir ortakla hayata geçireceğinizi söyleyebilirim.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa burcu gebeleri, oldukça sosyal olacağınız bir haftaya hazırlıklı olun! Hafta boyunca farklı ortamlara girecek, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Özellikle çalışan Boğa burcu gebelerimiz, çalıştığı şirketi değiştirebilir ve yeni iş yerinde çok iyi dostluklar kurabilir. Bu arada hafta içi iş açısından tek kazanımınız yeni dostluklar olmayıp, terfiler de olabilir. Alacağınız terfi sayesinde maddi anlamda biraz rahat bir nefes alacaksınız. Son olarak; gebeliğinizin bu aralar sizi yorduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bu nedenle gündelik işlerinize yardımcı olacak birileri için arayışlara gireceksiniz. Aradığınız kişiyi en kısada bulacaksınız diyebilirim!
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, bu hafta şansınıza güvenin! Hafta boyunca şans sizinle olacak, elinizi attığınız her konuda yüzünüz gülecek. Eğer şans oyunları oynuyorsanız, bu hafta ertelemeyin derim. Ufak tefek kazanımlar elde edebilirsiniz. Hafta ortasına doğru eşinizden gelecek sürprizlere hazırlıklı olun! Uzun zamandır istediğiniz bir şeyi, eşiniz sırf sizi mutlu edebilmek için hayata geçirebilir. Ancak şunu da belirtmeliyim; eşinizle aranızda olan bu mükemmel uyum, çevrenizdeki bazı insanları kıskandırıyor olabilir, haberiniz olsun. Son olarak; bebeğiniz beklediğiniz tarihten biraz erken dünyaya gelmek isteyebilir. Fakat sağlığı ile alakalı sıkıntı oluşturabilecek bir durum olmayacak, içiniz rahat olsun.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, size harika bir müjdem var! Uzun süredir satılmasını beklediğiniz eviniz nihayet bu hafta satılacak! Siz de oradan gelecek parayla daha iyi bir daireye geçme planları yapacaksınız. Bebeğinizin yakın zamanlarda aileye katılacak olması nedeniyle daha geniş bir ev bakıyor olabilirsiniz. Ancak sizi maddi anlamda fazla zorlayacak bir ev bakmamalısınız. Aksi halde, ileride finansal anlamda ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda babanızın hem maddi hem de manevi anlamda size her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Siz de zaten bu ihtiyaca kayıtsız kalmayacak, bu aralar babanıza destek olacaksınız.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burcu gebeleri, evet biraz garip olacak biliyorum lakin, bir kardeşiniz olabilir. Siz kendi bebeğinizi beklerken yeni bir kardeşe de hazırlıklı olun derim! Aynı zamanda yeni komşulara, yeni arkadaşlıklara da... Anlayacağınız, hafta boyunca oldukça sosyal olacak, yeni ortamlara girecek ve harika arkadaşlıklar kuracaksınız. Hafta içi ise duygularınızı ifade ederken o kadar şeffaf davranacaksınız ki, bu durum karşınızdakileri şaşırtacak. Sanırım, sizin için uzun süredir içinizde biriktirdiklerinizi yüze vurma vakti geldi. Hafta sonuna doğru ise kuracağınız ortaklıklara, atacağınız imzalara dikkat edin. Karar vermeden her şeyi boylu boyuna düşünün, tartın derim.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, rahat bir nefes alacağınız harika bir haftaya başlıyorsunuz! Arkadaşlarınıza borç verdiğiniz para geç de olsa size ödenecek ve cebiniz bir nebze de olsa rahatlayacak. Fakat, haftasonu beklenmedik harcamalar çıkabilir, ev ile alakalı bir sorun oluşabilir. Dolayısıyla gelecek paranın küçük bir kısmı, bu beklenmeyen sorun için harcanabilir. Bu arada, sizinle birlikte çevrenizde ne çok gebe var! Hafta içi kardeşinizin ve komşunuzun da hamile olduğunu öğrenebilir, kutlamak için küçük bir parti organize edebilirsiniz. Son olarak; kardeşinizle iş ortaklığı yapmak isteyecek, yeni bir girişimde bulunacaksanız. Ee, işin sonunda neler oluyor diye soracak olursanız, bence gayet başarılı bir ortaklık olacak!
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi burcu gebeleri, her şeyden arınmak için mükemmel bir hafta değil mi? Planladığınız ne varsa hayata geçirmek isteyeceğiniz, hayatınızla alakalı yepyeni bir sayfa açacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Hatta zamanlamanız o kadar iyi ki, yapmak istediklerinizi gerçekleştirebileceğiniz pek çok fırsat ayağınıza gelecek diyebilirim. Öncelikle ev değiştirme fikriyle işe koyulacaksınız. Daha sakin, şehrin karmaşasından uzak kalacağınız huzurlu bir yerde yaşamak istediğinizi anlayacak, yeni ev arayışlarına gireceksiniz. Yeni ev arayışı, beraberinde yeni iş arayışını da getirecek elbette. Nasıl mutlu olacağınıza inanıyorsanız, onu başarmak için elinizden geleni yapın!
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, dostu düşmanı göreceğiniz bir hafta olacak! Arkanızdan dönen dolaplar, yapılan dedikodular tek tek açığa çıkacak diyebilirim. Size iyi gibi görünen fakat sizin için pek de iyi duygular beslemeyen insanları ayırt edeceğiniz gelişmeler yaşanacak. Bu insanlarla karşı karşıya gelecek, sert konuşmalar yapacaksınız. Fakat ben sakinliğinizi korumanız taraftarıyım. Zira gebesiniz, stresten en fazla uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Yaşanacak olan gelişmeler karşısında güçlü durmaya çalışsanız da ortaya çıkan gerçekler karşısında elbette kırılacaksınız. Bir süre inzivaya çekilin ve doğacak bebeğinize odaklanın derim.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu gebelerimiz, başarılarla dolu bir haftaya hazırlıklı olun! Öncelikle, iş hayatınızda pozitif değişimler yaşanacak diyebilirim. Farklı bir iş yerine geçebilir veya mevcut şirketinizde pozisyonunuz yükselebilir. Ancak durum ne olursa olsun her ikisi de kazancınıza olumlu yansıyacak, maaşınızda kayda değer bir artış olacak. Bu durum, kendinize yeni hedefler koymanıza, daha iyisini istemenize ve hırsınızın perçinlenmesine neden olacak. Hafta sonu daha önce hiç bulunmadığınız bir ortamda bulunacak, yeni arkadaşlıklar edineceksiniz. Gireceğiniz bu ortamda gerek fiziksel özelliklerinizle gerekse konuşmalarınızla pek çok gizli hayran kazanacaksınız, benden söylemesi!
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebeleri, hayatınızda yaşanacak olan köklü değişimler için hazır mısınız? Uzun zamandır ertelediğiniz taşınma fikri, nihayet somut bir karara dönüşebilir ve yaşayacağınız evi seçmek için eşinizle hafta boyunca ev ev gezebilirsiniz. Tabii, bu süreçte kendinizi fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Biliyorum, uzun süredir evde oturmaktan sıkıldınız ve kendinizi oyalamak için bir şeyler yapmak istiyorsunuz... O halde başvurduğunuz iş yerinden olumlu cevap alacağınızın müjdesini vereyim! Yeni arkadaşlıklar kurmak, farklı bir ortama girmek, kısacası çalışma hayatına tekrar dönmek psikolojinize de iyi gelecek diyebilirim. Bu arada eşiniz de iş değiştirebilir, daha mutlu olacağı bir şirkette çalışmaya başlayabilir.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, hafta içi bol bol misafir ağırlayacaksınız gibi duruyor! Şehir dışından ve yurt dışından misafirler gelebilir, birkaç haftalığına siz de kalabilirler. Misafirleri ağırlayım derken kendinizi yormayın, dikkat edin. Eğitim hayatına devam etmek isteyen Kova burçları, yüksek lisans fikri sizler için cazip gelebilir ve ani bir kararla sınavlara hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Bu arada, önümüzdeki günlerde sanatsal yönünüzü keşfedecek; sergi, müze veya konsere gitmek için planlar yapacaksınız.
Fırsatlarla Dolu Haftayı Hangi Burçlar Değerlendirebilecek?

BALIK BURCU

Sevgili Balık burcu gebelerimiz, cebinizin rahatlayacağı bir haftaya başlıyorsunuz! Tüm finansal sorunlarınızın çözüleceği, maddi anlamda kazançlar elde edeceğiniz, borçlarınızın ödeneceği bir hafta olacak. Uzun süredir satılmayı bekleyen bir mülk nihayet satılacak ve size de rahat bir nefes aldıracak. Fakat, elinize geçen parayı har vurup harman savurmayın. Hiç beklemediğiniz ani harcamaların çıkması söz konusu olabilir. Son olarak; eşiniz de iş yerini değiştirebilir ve daha fazla kazanacağı bir şirkette çalışmaya başlayabilir.
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.