Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer
07 Ocak 2018

Merkür, 11 Ocak'ta Oğlak burcuna geçiyor. Hafta boyunca tüm burçlar için aile ve kariyer temaları gündemde olacak! Devamı, astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın hazırladığı haftalık burç yorumlarınında!

08 - 14 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

Zodyak kuşağının haberci gezegeni Merkür; 11 Ocak’ ta Oğlak burcuna geçiyor. Hatırlarsanız Merkür; Kasım ayından itibaren Yay burcunda hareket etmeye başlamış, hatta burada bir geri harekette bulunarak bizi biraz zorlamıştı. Ancak artık Oğlak burcuna geçerek en azından konuştuğumuz konuların tamamen değişeceğinin haberini veriyor. Ocak ayı boyunca hep bir ağızdan kariyer, statü, terfi gibi iş konularını ya da geleneksel aile yapısına vurgu yapan konuları konuşuyor olacağız. Zihnimiz ya bir aileyi kurup yapılandırmak ya da çalışma hayatımızı bir üst noktaya taşımakla meşgul olacak. Fakat bunları yaparken oldukça ketum ve hesaplı olacağız. Merkür; Oğlak burcundayken konuşmak, iletişim kurmak yerine araştırmacı ve planlı olmayı tercih edebiliriz. Ağzımızdan çıkana dikkat eder, kelimeleri bile hesaplı kullanmak isteyebiliriz.


Bu hafta; Güneş/ Venüs, Mars/ Jüpiter ve Merkür/ Satürn kavuşumları neredeyse aynı zamanda gerçekleşiyor. Bu astrolojik göstergeler hayatlarımıza uzun vadeli, geleceğe yönelik, sağlam, tutarlı ve akılcı girişimler olarak yansıyabilir. Bu dönemde attığımız adımlar belki biraz ağır ilerleyecek ve fazla sorumluluk yükleyecektir ancak muhtemelen başarıyla sonuçlandıracağımız projeler geliştireceğiz. Hem aile hem de kariyere yönelik konularda anlaşmalar yapabilir, kararlar alabiliriz.


Bu hafta doğan çocuklar için kariyer yaşamı, başarıya ulaşmak ve toplum tarafından beğenilmek çok önemli olacaktır. Aileye çok önem verebilirler ama gerektiğinde tek başına hareket edecek kapasiteye de sahiplerdir. Fazla konuşmayı sevmeyebilirler, duygu ve düşüncelerini kendilerine saklayabilirler.


 08 - 14 Ocak 2018 Haftalık Burç YorumlarıKoç

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer


Sevgili Koç burcu gebeleri, bu hafta kariyerinizle ilgili çok önemli gelişmeler yaşanacak! Uzun süredir beklediğiniz ve gerçekleşmesi için sonuna kadar mücadele ettiğiniz terfiyi, bu hafta alabilirsiniz. Elde edeceğiniz bu başarı sayesinde, çevrenizdeki insanların takdirini kazanacak ve bir anda statü atlayacaksınız. Hafta ortasına doğru ise eşinizin ailesiyle bir araya gelebilirsiniz. Bu görüşmenin oldukça keyifli geçeceğini söyleyebilirim. Hatta aranızdaki buzlar eriyecek ve eşinizin ailesiyle olan ilişkiniz daha sıcak hâle gelecek.


Boğa

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Boğa burcu gebeleri, haftayı planlamalar yaparak geçireceksiniz. Hayatınıza çeki düzen vermek ve yepyeni bir başlangıç yapmak istiyorsunuz. İşte, tam da bunun için hafta boyunca akılcı planlamalar yapabilir, yeni başlangıçlar için fırsatlar yaratabilirsiniz. Şu sıralar eğitimlere merak saldıysanız eğer, gerçekleştirmek için çok doğru bir zaman. Bu hafta eğitim hayatınıza devam etmek veya hamilelik ile ilgili eğitimler almak isteyebilirsiniz.  Hafta sonu ise sizler de Koç burcu gebeleri gibi eşinizin ailesiyle bir araya gelebilirsiniz. Aranızdaki kızgınlıkların son bulacağı, gayet keyifli bir görüşme olacak gibi duruyor. Bu görüşmede, eşinizin kardeşi ile aranızdaki buzları eritebilir ve gerginlikleri artık geride bırakabilirsiniz.İkizler

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Sevgili İkizler burcu gebeleri, zorlu bir hafta geçirebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyim; hafta boyunca etrafınızda idare etmeniz gereken birçok kriz çıkabilir ve kendinizi ufak bir kaosun içinde bulabilirsiniz. Bu krizler ise çoğunlukla ekonomik sebeplerden dolayı yaşanacak. İş yerinde prolemler yaşayabilir, ev ihtiyaçları ile alakalı eşinizle tartışabilir veya kendi ebeveynlerinizle ilgili maddi konularda ufak çapta bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Ama bu kadar gerginliğin ardından, haftanın ilerleyen günlerinde sizi çok başarılı bir anlaşma bekliyor. Son olarak; bir ihtiyacınız için kredi çekebilirsiniz. Fakat bankada gaza gelip, ihtiyacınızdan fazla olanı çekmeyin derim. Aksi halde, ilerleyen günlerde maddi açıdan zorlu günler geçirebilirsiniz.Yengeç

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Sevgili Yengeç burçları, bu hafta ikili ilişkilerde biraz sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki bir insanın bütün kararları tek başına vermek istemesi ve bencil davranması, sizi çok rahatsız edecek. Konuşmak istediğinizde ise gerginlikler daha da tırmanacak. En iyisi, bir süre beklemek ve ortalık durulduktan sonra konuşmaya çalışmak olacaktır. Bu arada; eşinizin hayatında çok önemli bir gelişme olacak, ailevi hayatınızı kökten etkileyecek bir olay yaşanacak diyebiliriz. Eşinizi ise şu sıralar biraz kıskanabilirsiniz. Ama kıskançlığın dozunu iyi ayarlamalı, gerginlikler çıkmasına mahal vermemelisiniz. Son olarak; hafta sonu maddi veya manevi konularda, kârlı çıkacağınız ortaklıklar kurabilirsiniz.


Aslan

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Aslan burcu gebeleri, sizler için haftanın oldukça yorucu geçeceğini söyleyebilirim. Özellikle iş yerindeki sorumluluğunuzun artması, iş yükünün çoğalması, sizi biraz yorabilir. Sunumlar, toplantılar, iş anlaşmaları ve raporlar derken, fazlasıyla hareketli bir hafta geçireceksiniz. Bu sorumlulukların üstesinden başarıyla kalkacak ve üstlerinizden takdir göreceksiniz. Hafta boyunca iş yerinde hareketli günler yaşayacağınız gibi akraba ziyaretlerinin de fazla olacağı günler sizi bekliyor. Fakat bana kalırsa, gebeliğinizde kendinizi bu kadar fazla yıpratmayın derim. Hayatınızı biraz daha sadeleştirmek ve sakinleştirmek şu an için daha doğru bir karar olabilir.Başak

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Sevgili Başak burcu gebeleri, bereketli bir hafta sizleri bekliyor! Kazancınızın artacağı, maddi açıdan daha rahat olacağınız bir hafta olacak. Eşinizin maaşına zam yapılabilir, primi artabilir veya siz iş yerinde ödüllendirilebilirsiniz. Yine sahip olduğunuz bir hobiden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Anlayacağınız, finansal açıdan gayet olumlu bir hafta geçireceksiniz. Şu sıralar çocuklarınızın eğitimine daha fazla kafa yoracaksınız. Daha iyi bir eğitim almaları için okul değişikliği yapmak veya yurt dışına dil eğitimine göndermek için planlamalar yapabilirsiniz.Terazi

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Sevgili Terazi burcu gebeleri, değişiklikler ve yeniliklerle dolu bir hafta geçireceksiniz! Öncelikle şunu söyleyeyim; evinizde yapmak istediğiniz köklü değişiklikler için bu hafta girişimde bulunacaksınız. Doğacak olan bebeğinizin odasını yaptırırken, evin diğer kısımalrına da el atacak ve sonunda yaşamak istediğiniz eve kavuşacaksınız. Fakat tadilat sırasında kendinize dikkat etmenizi veya tadilat esnasında evde olmamanızı öneririm. Çünkü ufak tefek kazalar yaşanma ihtimali yüksek duruyor. Tadilattan sonra ise yoğun bir misafir trafiğine hazırlıklı olun. Evinizi görmek için komşularınız, akrabalarınız ve arkadaşlarınız ardı ardına misafirliğe gelebilir. Son olarak; bu hafta kariyerinizde bir farklılık yapma düşüncesi kafanızda belirebilir, başka sektörlerde kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.


Akrep

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Akrep burcu gebeleri, gayet keyifli ve sorunsuz bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim. Hatta maddi veya manevi konularda kârlı çıkacağınız anlaşmalar yapabilir, çeşitli ortaklıklar kurabilirsiniz. Yine bu hafta, eğitim hayatınıza devam etme kararı alabilir veya kendinizi geliştirmek için çeşitli kurslara kayıt olabilirsiniz. Hatta daha sağlıklı bir hamilelik yaşamak isteyebilir ve gebe kurslarına yazılabilirsiniz. Bu hafta için size tek uyarım; çıkacağınız yolculukla ilgili olacak. Uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gebe olduğunuz için yolculuk sizi biraz yorabilir, her türlü tedbiri alarak yola çıkmanızda fayda var.


Yay

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Yay burcu gebeleri, hayatınızın belki de en şanslı haftalarından birini yaşayacaksınız! Bu hafta aldığınız kararlarda, yapacağınız tercihlerde şans sizden yana olacak ve verdiğiniz her kararın sonunda yüzü gülen taraf olacaksınız. Yine bu hafta, iş hayatında çok olumlu gelişmeler yaşayacağınızı söylemek mümkün. Zam alabilir, primleriniz artabilir veya pozisyonunuz yükseltilebilir. Uzun süredir satmak istediğiniz ev veya arsanz varsa, oradan da bir para akışı sağlanabilir. Anlayacağınız, bu hafta maddi anlamda baya olumlu bir hafta geçireceksiniz.


Oğlak

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Oğlak burcu gebeleri, sizler için mükemmel bir dönem başlıyor diyebiliriz. Gerek iş yerinde, gerekse sosyal hayatınızda kendinizi göstermenin tam zamanı! İş, aile, aşk... Kısacası hayatınızın her alanında başarının sizlerin yanında olacağı ve önününüz açık olduğu bir süreç başlıyor. Böylesi parlak bir dönemde elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmeye ve doğru kararlar vermeye bakın. Bebeği doğmuş olan Oğlak burçları ise her an bir sürprizle karşılaşabilir ve tekrar gebe kaldığını öğrenebilir!


Kova

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Sevgili Kova burcu gebeleri, bu haftayı biraz durgun geçireceksiniz. Kendinizi arka plana çekip, gerek kariyerinizle gerekse özel yaşamınızla ilgili uzun vadeli planlamalar yapacaksınız. Hafta ortasında kardeşlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir, küçük kardeşlerinizin sorumluluğunu üstlenmeniz gereken bir olay yaşabilirsiniz. Bu arada şu sıralar sağlığınızı ihmal etmemeye bakın. Doktor kontrollerinizi ihmâl etmeyin ve gerekirse daha sık muayeneye gidin. Küçük de olsa erken doğum riski söz konusu olabilir. Ancak, her şeyin sorunsuz ilerleyeceğini söyleyebilirim.

Balık

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Balık burcu gebeleri, hayatınızda çok keyifli ve güzel bir dönem başlıyor. Haftayı gayet sorunsuz ve sakin geçireceksiniz. Hatta birçok müjde alabilir, kardeşinizin veya kuzeninizin hamile olduğunu öğrenebilirsiniz. Sosyal hayatınızda da yıldızınızın parlayacağı, arkadaş gruplarında dikkat çekeceğiniz bir hafta olacak. Bu arada, haftaiçi içinde bulunacağınız bir grup insanın size manevi faydaları olacak. Eşiniz, iş yerini değiştirebilir veya daha fazla para kazanacağı fırsatlar yakalayabilir. Ayni şekilde sizler de uzun süredir verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilir ve kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Berna Narin Aşkın'ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.