07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!
04 Mart 2018

Mart ayına girdiğimiz şu günlerde gezegenlerde yavaş yavaş Koç burcuna doğru hareket etmeye başladı. Gerçi, Güneş henüz Balık burcunda ve önümüzdeki günlerde Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek ancak 6 Mart’ta Merkür, 07 Mart’ta ise Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Bu hafta özellikle Venüs gezegeninin Koç burcundaki hareketine biraz odaklanacağız.

Venüs gezegeni 7 – 31 Mart tarihlerinde Koç burcunda hareket edecek. Artık haritalarımızda Venüs gezegeninin nasıl simgelendiğini düzenli okurlarımız biliyorlar. Bizim ilişki kurma, sevme, sevilme, aşık olma, sosyalleşme potansiyelimizi, maddi manevi değerlerimizi Venüs gezegeni anlatır. Venüs; Boğa ve Terazi burçlarında güçlüdür fakat Koç burcunda kendini iyi ifade edemez. Yani simgelediği alanlarda biraz zayıf kalır. Öncelikle adanmış, sabırlı, sadık ve fedakâr aşklar ona göre değildir. Venüs’ü Koç burcunda olanlar bütün ilişkilerinde hareket ve rekabet ararlar. Sosyal ve romantik ilişkileri kolay kurar, kolay vazgeçerler. Bazen hesapsız para harcamaya meyilli olabilirler. 7- 31 Mart tarihleri arasında ise ilişkilerimizde dikkatli olmakta fayda var. Daha kıskanç olabilir ve fevri davranabiliriz. Bu dönemde bir çok kişiyle tanışabilir, yeni ilişkiler kurabilir ve yeni sosyal ortamlara girebiliriz. Ancak borçlanabilir, düşünmeden alışverişe çıkabiliriz.


Venüs Koç burcundayken doğanlar; neşeli, yaşamdan keyif almayı bilen, çok hareketli sosyal yaşamları olan kişiler olurlar. Uzun süreli ilişki kurmakta zorlanabilirler ve aynı şeyleri yaşamaktan çabuk sıkılırlar. Para kazanmak için çaba sarf ederler ama parayı harcamayı da çok severler.05-11 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları


Koç

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Koç burcu gebeleri, yukarıda da bahsettiğim gibi Venüs'ün Koç burcuna doğru hareket etmesi, en çok size yarayacak! Önümüzdeki günlerde kişisel bakımınıza daha çok önem verecek ve fiziksel anlamda kendinizde değişiklikler yapmak isteyecesiniz. Hatta büyük bir alışverişe çıkabilir ve gardrobunuzu yenilemek isteyebilirsiniz. Fakat harcamalarınıza dikkat etmezseniz, ilerleyen günlerde maddi açıdan zorlu günler geçirebilirsiniz. Bu hafta sosyal açıdan da oldukça başarılı bir hafta sizleri bekliyor. Hafta boyunca daha önce bulunmadığınız ortamlara girecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Tanışacağınız kişilerle uzun süreli arkadaşlıklar kuracağınızı söyleyebilirim.Boğa

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Boğa burcu gebelerimiz, hafta boyunca yapacağınız harcamalara dikkat! Ardı ardına yaşanan aksilikler, beklenmeyen harcamalar yapmanıza neden olacak. Bunun üzerine bir de siz keyfi harcamalar yaparsanız, finansal açıdan zorlu günler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bu hafta, çevrenizdekilerle iletişiminizde dikkatli olmanızı öneririm. Özellikle bir kadın grubuyla aranızda tatsızlıklar yaşanabilir ve gerilim artabilir. Bu kişilerin size çok yakın olduğunu hatta komşularınız olabileceğini söylemek mümkün. Tüm bu gelişmeler sonucunda kulisler artacak ve gizli ilişkiler kurulacak. Dolayısıyla bu gruba çok güvenmemenizi tavsiye ederim. Arkanızdan türlü konuşmalar ve entrikalar dönebilir...İkizler

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili İkizler burcu gebelerimiz, sosyal açıdan çok parlak bir hafta sizleri bekliyor. Arkadaş çevrenizi genişleteceğiniz, yeni sosyal çevreler edineceğiniz şahane bir hafta olacak diyebilirim. Kendinizi geliştirmek için katılmayı düşündüğünüz eğitimler veya kurslar varsa, bu durum sosyal çevrenizin daha da genişlemesini sağlayacak ve çok güzel arkadaşlıklar kurma imkânı tanıyacak. Haftanın ortasında, çok yakın bir dostunuzun veya komşunuzun gebe olduğunu öğrenebilir ve bebeklerinizi aynı zamanlarda büyütecek olmanın sevincini yaşayabilirsiniz.


Yengeç

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Yengeç burcu gebelerimiz, öncelikle hayırlı haberlerden başlayayım! İş yerinde çok güzel gelişmelerin yaşanacağı bir hafta sizleri bekliyor. Çalışmalarınızın karşılığını bu hafta alabilir ve terfi edebilirsiniz! Çalışmayan gebelerimiz ise iş başvurusu yaptığı şirketlerden olumlu yanıt alabilir. Bu arada, sizlerin de en az İkizler burcu gebeleri kadar sosyal bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim. Önümüzdeki günlerde etrafınız daha da kalabalıklaşacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Hafta sonu ise anneniz size ziyarete gelecek ve hamileliğinizin rahat geçmesi için elinden geleni yapacak. Ancak annenizin ziyareti esnasında, eşinizle sudan sebepler nedeniyle tartışabilirsiniz. Size tavsiyem, aranızdaki anlaşmazlıkları aile bireylerinin yanında değil, yalnız kaldığınızda konuşun. Aksi halde annenizi çok üzeceksiniz...


Aslan

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Aslan burcu gebelerimiz, önümüzdeki günler için enerjinizi toplasanız iyi edersiniz! Oldukça hareketli ve yoğun günler sizi bekliyor. Akraba ziyaretleri, yolculuklar, tatiller... Haftanızın koşuşturmayla, tatlı bir telaşla geçeceğini söyleyebilirim. Ama az önce de dediğim gibi hareketliliğinizin hepsi güzel amaçlar için olacak. Öncelikle bu hafta misafir trafiği yaşanacağını söylemek mümkün. Özellikle kardeşlerinizle sık sık bir araya geleceksiniz. Yine aynı şekilde eşinizin kardeşleri de sizi ziyarete gelebilir. Eğer yurt dışı seyahati düşünüyorsanız, bu konuda somut adımları önümüzdeki günlerde atabilir ve vize işlemleri için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada da çok aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak, ayarını kaçırmamakta fayda var!Başak

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Başak burcu gebelerimiz, maddi açıdan şanslı olacağınız bir haftaya giriyorsunuz desek yeridir! Hiç beklemediğiniz bir yerden elinizi bir miktar para geçecek. Yine aynı şekilde eşinizin gelirinde ciddi bir artış olacak. Tüm bu gelişmeler, maddi anlamda sizi rahatlatacak olsa da yine hiç beklenmeyen bir ihtiyaç çıkabilir ve ufak da olsa borçlanmanız söz konusu olabilir. Şimdi asıl meseleye gelelim; bu hafta gireceğiniz ortamlara dikkat edin, özellikle de kadın gruplarına! Başarılarınız kıskanılabilir ve hemcinsleriniz sizi takdir edeceği yerde yermek isteyebilir. Ufak tefek sürtüşmelere hazırlıklı olun derim!


Terazi

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!
Terazi burcu gebelerimiz, sizler de tıpkı diğer burçlar gibi sosyal açıdan oldukça parlak bir hafta geçireceksiniz. Bu hafta tanışacağınız kişilerin, hayatınızda uzun bir süre yer alacağını söyleyebilirim. Hatta bu insanlar, hayatınız boyunca size yol gösterecek ve değer verecek. Hafta sonu geldiğimizde ise yine hiç bulunmadığınız bir ortamda bulunacaksınız. Hatta bu ortama eşinizin vasıtasıyla gireceksiniz. Fikirleriniz ve tavrınızla ortamdaki tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz, oldukça sosyal bir organizasyon olacak demek mümkün. Bu arada; ilerleyen günlerde bir yakınınızın evlilik haberini alabilirsiniz!


Akrep

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Akrep burcu gebelerimiz, haftayı en iyi, en keyifli geçirecek burçlardan birisiniz! Öncelikle güzel haberlerle başlayayım; uzun süredir şikâyet ettiğiniz bir sağlık sorunu nihayet bu hafta çözüme kavuşacak! Ancak, bu hafta biraz dinlenmek ve evde vakit geçirmek istiyorsanız, size kötü haberlerim olacak! O kadar yoğun bir ziyaret trafiği yaşayacaksınız ki siz bile bu kadar tanıdığınız olduğuna şaşıracaksınız! Anlayacağınız, biraz da hareketli bir hafta olacak. Kendinize vakit bulduğunuzda ise sağlık ve güzellik merkezlerinden çıkmayacak ve biraz bakım yaptırarak kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Eğer diyet yapmayı düşünüyorsanız, hekiminize danışmadan başlamayın derim!

Yay

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Yay burcu gebelerimiz, haftaya hayırlı haberler alarak başlayacaksınız! Uzaktan gelen telefon ile müjdeli bir haber alabilir ve bir yakınınızın gebe olduğunu öğrenebilirsiniz! Eğer sizin büyük çocuklarınız varsa, onlarla ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağı bir hafta olacak diyebilirim. Örneğin, eğitimleri ile ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Haftanın geneline bakacak olursak; herkesle aranızın iyi olacağı, iletişiminizin kuvvetli olacağı günler geçireceksiniz. Hatta bu hafta çevrenizdeki insanların size çok fazla değer verdiğini anlayacağınız gelişmeler yaşayabilir ve bu durum karşısında keyfiniz daha da artabilir. Son olarak; hafta sonu ihtiyaçtan ziyade, keyfiniz için alışveriş yapacak ve bebeğinizin doğumuna yavaş yavaş hazırlanacaksınız.


Oğlak

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Oğlak burcu gebelerimiz, eğer bu hafta dinlenmeyi düşünüyorsanız, unutun gitsin derim! Çünkü hafta boyunca inanılmaz bir misafir trafiği yaşayacaksınız. Evinizin içi sürekli kalabalık olacak. Gelecek olan misafirler arasında kendi ebeveynleriniz de olacak. Komşular, arabalar ve arkadaşlar bir an olsun yalnız kalmanıza müsaade etmeyecek desek yeridir. Ancak onları ağırlayayım derken, kendinizi de yormamaya gayret edin. Gerekirse birilerinden yardım alın. Bir de hafta içi eviniz için alışveriş yapacaksınız. Hatta alışverişiniz, bebeğinizin odası ile ilgili olabilir.


Kova

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Kova burcu gebelerimiz, yoğun ve hareketli günler yaşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu yoğunluk, tamamen keyfi bir yoğun olacak. Bol bol gezecek ve yeni yerler göreceksiniz. Aynı zamanda siz de bol bol misafir ağırlayacaksınız. Özellikle sizin ve eşinizin kardeşleri ile sık sık bir araya gelebilirsiniz. Bu arada, önümüzdeki günlerde okul arkadaşlarınızla da bir araya gelebilir ve eski günleri yad ederek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise yine bir yenilik sizi bekliyor! Apartmanınıza yeni kişiler taşınabilir. Bu kişilerle güzel bir dostluğunuzun olacağını söyleyebilirim.


Balık

07 - 31 Mart Tarihleri Arasında İkili İlişkilere Dikkat!Sevgili Balık burcu gebelerimiz, maddi anlamda oldukça güzel günler başlıyor! Eşinizin ailesinden veya kendi ebeveynlerinizden elinize bir miktar para geçebilir. Hatta bu miktar pek de azımsanacak bir miktar değil. Hafta geneline baktığımızda, ihtiyacınızdan ziyade keyfiniz için bol bol alışveriş yapacaksınız. Kendi kişisel bakımınıza harcama yapacak ve bebeğinizin ihtiyaçları için satın almalar gerçekleştireceksiniz. Bu arada, kendinizi geliştirmek için bir kursa gitmeye karar verebilir ve sanatla ilgili bir alanda beceri kazanmak isteyebilirsiniz.

Berna Narin Aşkın'ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.