Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?
28 Aralık 2017

01 - 07 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

Yılbaşının hemen ardından yılın ilk dolunayı 2 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşiyor.  Yengeç burcu aileyi, evi ve en önemlisi de çocukları, çocuk sahibi olmayı direkt olarak ilgilendiren bir burçtur. Bazı konularda iyimser etkiler taşıyan bu dolunay, hayallerin gerçekleşmesini ve dileklerimizin somut hâle gelmesini sağlayabilir.

Bu dönem bir yuva veya çocuk sahibi olmaya karar vermenin hatta bunun için gereken sorumlulukları seve seve almanın zamanı diyebiliriz. Duygularımızı ifade etmekten çekinmeyecek, sezgilerimizi dinleyecek ancak bir taraftan da görevlerimizi yerine getirmekten gocunmayacağız.  Gayrimenkul yatırımları için de uygun bir gündeyiz. Önümüzdeki günlerde samimi ve içten duygularla dolabilir, hayattan daha fazla keyif alabiliriz. Bir taraftan da ekonomik konularla ilgili güzel hareketlenmeler olabilir. Uzun süredir sürüncemede olan işler, Uranüs’ün de düz harekete dönmesiyle çözüme kavuşup artık hızla ilerleyebilir. Bugünlerde bol bol evlilik ve hamilelik haberi alabiliriz. Bu dolunay hepimize şans ve bereket getirir umarım.

Yengeç dolunayında doğan çocuklar; ailelerine çok düşkün olurlar. Yaşamlarında çok güçlü bir anne figürü vardır hep onun onayına ihtiyaç duyarlar.  Çok hedef odaklı ve doymak bilmez bir hırsları vardır.

01 - 07 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları
Koç

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?


Koç burcu gebeleri, her şeyin rayına gireceği bir hafta sizleri bekliyor. Hem işinizle ilgili hem de evle ilgili yaşadığınız problemler tek tek çözüme kavuşacak. İşinizle ilgili olan problemler, iş değişikliği nedeniyle çözüme kavuşacak gibi duruyor. İş değişikliğinin ise taşınmanızı gerektirebileceğini söyleyebilirim. Hatta şehir dışından bir iş teklifi alabileceğinizi ve başka bir ile taşınma ihtimaliniz olduğunu söylemek mümkün. Her şeyin bu kadar hızlı ilerlemesi sizi de biraz şaşırtabilir. Aile içi ilişkilerde de parlak bir süreç sizleri bekliyor. Aile içi ilişkilerde problemlerin çözüleceği, rahat bir hafta geçireceksiniz.Boğa

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Sevgili Boğa burcu gebeleri, kârlı bir hafta geçireceksiniz gibi duruyor! Bu hafta atacağınız imzalara, yapacağınız görüşmelere çok dikkat edin. Attığınız bir imza ileride maddi açıdan kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Aynı zamanda bu hafta, şansınızın da açık olacağı günler yaşayacaksınız. Verdiğiniz kararların bir çoğu lehinize olacak. Aile ilişkilerine gelecek olursak; kardeşinizle olan ilişkilerinize dikkat etmekte ve onunla konuşurken seçtiğiniz kelimelere özen göstermenizde fayda var. Aslında art niyetle söylemediğiniz bir şeyi yanlış anlama olasılığı yüksek olacak. Ayrıca bu hafta eşinizle olan ilişkiniz de güçlenecek, duygularınızı açık açık ifade ettiğiniz için eşinizin size olan desteği ve güveni daha da artacak.İkizler

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

İkizler burcu gebeleri, maddi açıdan gayet olumlu bir haftaya merhaba demelisiniz! Finansal konularda, önümüzdeki 15 gün boyunca şans sizden yana olacak ve olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Hiç beklemediğiniz yerlerden para gelebilir veya sizin/eşinizin maaşına zam yapılabilir. Elinize geçen parayı ev veya doğacak olan bebeğiniz için harcayacak ve gayet kârlı alışverişler yapacaksınız. Fakat yine de paranın hepsini harcamamalı, tutumlu olup birikim yapmaya çalışmalısınız. Bebeğinizin doğumu ile birlikte giderlerinizn artacağını unutmayın. Bu arada haftaiçi gelecek olan para kaynaklarından biri de aileniz olacak. Ya size olan borcunu ödeyecekler ya da mal varlıklarını kardeşleriniz ve siz arasında pay edecekler.


Yengeç

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Sevgili Yengeç burçları, dört dörtlük bir hafta yaşayacaksınız demek mümkün! Neredeyse tüm isteklerinizin gerçekleşeceği, şansın sizden yana olacağı şahane bir hafta sizleri bekliyor. Bebeği olan Yengeç burçları tekrar hamile kalabilir, doğumu yaklaşan Yengeç gebeleri, beklediklerinden biraz erken doğuma girebilir. Bu hafta gerek kendi ebeveynlerinizle gerekse eşinizin ailesiyle sık sık görüşmenize neden olacak bir olay yaşayabilirsiniz. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki; siz her ne kadar dinlenmek isteseniz de etrafınızın kalabalık olacağı bir hafta geçireceksiniz. Fakat, kalabalık ailenizle bir arada olmak bir taraftan da duygusal olarak tatmin olmanızı sağlayacak.


Aslan

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Aslan burcu gebeleri, duygusal açıdan biraz gel-gitli bir hafta geçirebilirsiniz. Gebeliğinizin sizi biraz yormaya başladığını düşünebilir, bir süre inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Hafta boyunca duygularınızı ifade etmek dahi içinizden gelmeyebilir, sessiz sakin bir hafta geçirebilirsiniz. Gebe olmanız nedeniyle, haklı olarak çalışma ortamından beklentileriniz artacak. Biraz daha iltimas görmek isteyeceksiniz. Fakat isteklerinizin pek de yerine getirilmemesi sizi biraz üzebilir. Son olarak; şu sıralar istemeden de olsa aile yükünü üstlenebilirsiniz. Bu yük maddi bir yük olabileceği gibi uzak akrabalarınızın bakımı ile alakalı bir durum da olabilir.


Başak

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Sevgili Başak burcu gebeleri, uzun süredir verdiğiniz emeklerin karşılığını alma vakti geldi! Hem iş hem de aile içindeki başarılarınız nihayet bu hafta ödüllendirilecek. İş yerinde pozisyonunuz yükseltilebilir ve yönetici olabilirsiniz. Pozisyonunuzn yükseltilmesi elbette maaşınıza da yansıyacak ve maddi açıdan biraz rahatlayacaksınız. Eşinizle olan ilişkiniz, bebek haberini aldıktan sonra eskiye kıyasla daha fazla güçlenmiş olabilir. Bu hafta ise birbirinizin değerini daha iyi anlayacağınız bir gelişme yaşayabilir ve birbirinize  daha fazla kenetlenebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde de her şey dört dörtlük ilerleyecek ve sosyal ortamınızda yaptığınız konuşmalar ile yıldızınız parlayacak!Terazi

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Terazi burcu gebeleri, yeni yıl en çok da size yarayacak gibi duruyor! Yılın ilk günlerinde kariyerinizin seyrini değiştirecek ve kariyerinize önemli bir ivme kazandıracak fırsatlar yakalayabilirsiniz, akıllıca düşünüp iyi değerlendirmeye bakın. Aynı zamanda yeni yıl, yeni ev isteğinizi de beraberinde getirecek ve ev satın alma isteğiniz artacak. Hatta çok geçmeden bu isteği somut adımlara dökeceksiniz diyebilirim. Aynı zamanda bu hafta, ailenizle sürekli görüşmenizi gerektiren, iç içe olacağınız bir gelişme yaşayabilirsiniz. Yine aile ilişkilerinden devam edecek olursak; eşinizin ailesinden bu hafta maddi veya manevi büyük bir fayda göreceksiniz.


Akrep

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?Sevgili Akrep burcu gebeleri, haftaya yeniliklerle başlayabilirsiniz. Yeni komşuluklar kurabilir, eğitimlere başlayabilirsiniz. Hatta alacağınız eğitimlerin gebelik ve annelik eğitimleri üzerine olacağını söyleyebilirim. Bu hafta her zamankine kıyasla daha duygusal olabilirsiniz. Yaşayacağınız gelişmeleri mantıktan ziyade duygularınızla yorumlayacaksınız. Bu durum, hafta boyunca daha hassas ve kırılgan olmanıza neden olabilir. Yine aynı şekilde samimiyeti ön plana alacak ve duygularınızı en şeffaf haliyle çevrenizdekilere ifade edeceksiniz. Son olarak; hafta boyunca sürekli kardeşlerinizle bir arada olmanızı gerektirecek bir olay yaşayabilirsiniz.


Yay

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Yay burcu gebeleri, sizler de İkizler burcu gebelerimiz gibi maddi açıdan oldukça bereketli bir hafta geçireceksiniz. Bereketin kaynağını soracak olursanız; eşinizin maaşı artabilir veya kendi ebeveynleriniz finansal anlamda size destek olmak isteyebilir. Bu hafta yalnızca maddi anlamda değil, kişilerle olan ilişkilerinizde de şanslı ve olumlu bir hafta yaşayacaksınız. Uzun süredir küs olduğunuz arkadaş veya akrabalarınızla aranızdaki küskünlük nihayet son bulacak ve gerginlikler yerini neşeye bırakacak. Kısacası, olumsuzluklardan uzak, gayet keyifli bir hafta sizleri bekliyor.Oğlak

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Sevgili Oğlak burcu gebeleri, bu hafta hayatınıza girecek olan kişilere dikkat edin derim! Çünkü tanışacağınız kişiler hayatınızda uzun soluklu yer edinecek, size yaşamınız boyunca yol gösterecek ve duygularınıza tercüman olacak kişiler olacak. Sizi bu kadar iyi anlayan, dertleşebileceğiniz kişilerle tanışmanız, elbette sizin için de oldukça moral verici olacak. Bu arada size tavsiyem; insanlarla iletişim kurarken onları biraz daha dinlemeniz, hemen önyargıyla yaklaşmamanız gerektiği yönünde olacak. Bu yolla ilerlerseniz işlerinizi daha kolay halledebileceğinizi söyleyebilirim. Son olarak; şu sıralar eşinizin size olan desteği artacak, hem duygusal hem de fiziksel anlamda daha yardımsever bir tutum sergileyecek.


Kova

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Kova burcu gebeleri, haftaya iş hayatındaki olumlu gelişmelerle başlayacaksınız! Kariyeriniz için oldukça önemli olan bu haftada, yılların karşılığını alabilir ve artık istediğiniz mevkiye ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde iş ortamında yaşadığınız düşmanlıklar son bulacak ve aranızın limoni olduğu çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz düzelecek. Sağlığınızla alakalı da pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Doktorunuz size müjdeli haberi verebilir ve hastalığınızın kontrol altına alındığını müjdeleyebilir. Son olarak; uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla bir araya geleceksiniz.


Balık

Yeni Yılın İlk Haftasında Burçları Neler Bekliyor?

Sevgili Balık burcu gebeleri, belki de hayatınızın en iyi haftalarından birini yaşayacaksınız! Öncelikle şunu söylemeliyim; hem eşinizle olan ilişkilerinizde hem de büyük çocuklarınızdan yana çok güzel bir sürece giriyorsunuz. Eşinizin size olan ilgisi şu sıralar daha da artabilir ve büyük çocuklarınızın eğitimleriyle alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Ayrıca, bu hafta şansınız da çok açık olacak. Hatta şans oyunu oynarsanız, az da olsa bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak biraz erken ve zamansız doğum riski var. Endişelenmeyin, sürecin sorunsuz ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu haftayı siz Balık burçları için genel olarak değerlendirirsek; hayattan daha fazla keyif alacağınız, duygularınızı dolu dizgin yaşayacağınız bir hafta olacak!


Berna Narin Aşkın'ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.