• gebe.com
  • /
  • Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, hayatımızı epey etkileyeceğe benziyor! Sabırsız ve bencil davranabileceğimiz bu dönemde, karar verirken duygularımızı mı dinlemeliyiz yoksa mantığımızla mı hareket etmeliyiz? Astroloğumuz Berna Narin Aşkın, gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı!

Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

05 Ekim saat 21:40’da Koç burcunda gerçekleşecek olan dolunayla birlikte ilişkilerimizi sorgulayabilir, kararlar alıp hemen uygulamaya koyabiliriz. Önümüzdeki 15 gün boyunca ilişkilerde hiç beklemediğimiz gelişmeler olabilir, ani evlilikler ve aşklar gündeme gelebilir ya da ayrılık süreci başlayabilir. Duygularımızı içimizde tutamayıp hemen açıklamak isteyebilir, çocukça taleplerde bulunabilir, biraz sabırsız ve bencilce davranabiliriz. Aslında bu süreci acele etmeden ve daha olgunca karşılamayı becerebilirsek, sonradan pişman olacağımız adımlar atmamış oluruz. Özellikle güdülerimize kapılarak hareket edersek, bize faydası dokunacak işbirliklerini ve ilişki desteğini de kaçırmış oluruz. Bu dönem hızlı hareket edip cesaret göstermek, kendimizi dürüstçe ve net bir şekilde ifade etmek, ilişkilerde empati göstermek için son derece uygun bir dönem. Olayları sadece kendi bakış açımızla değerlendirmeyip karşı tarafa da söz hakkı tanırsak sorunları çok daha kolay çözebiliriz. Bu dönemde doğan çocuklar; hızlı karar alan, ilişkileri yöneten, sosyal becerileri gelişmiş kişiler olurlar. Karşı taraftan fikir alabilirler fakat biraz aceleci ve sebatsız olabilirler. Kendilerini çok iyi ifade edip, doğal bir liderlik vasıfları olur. Etraflarının sürekli kalabalık olmasını ama o kalabalığın onların istekleri doğrultusunda hareket etmesini isterler.  

02 Ekim - 09 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

 
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

KOÇ BURCU

Koç burcu gebeleri, önümüzdeki hafta alacağınız kararlarda çok dikkatli olmalısınız! Derinlemesine düşünüp, her detayı ince eleyip sık dokumalısınız. Aksi halde vereceğiniz kararda yanılma payınız yüksek olacak. Hafta içi biraz isteklerinizde ısrarcı davranabilirsiniz ve kendi fikirlerinizin hayata geçmesi için diretebilirsiniz. Ancak bu durum, çevrenizdekilerle aranızdaki iplerin gerilmesine neden olabilir. Anlayışlı davranmalı ve etrafınızdaki insanların da düşüncelerini önemsemelisiniz. Son olarak; hafta boyunca duygularınızın ön planda olacağını, hassas günler geçireceğinizi ve gelişmeler karşısında duygusal tepkiler verebileceğinizi söyleyebilirim. Hamile olmanızın da duygusal davranmanızda etkisi olabilir.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa burcu gebeleri, bu hafta içi hiç olmadığınız kadar uyanık olmalısınız! Etrafınız bir anda sizin kötülüğünüzü isteyen insanlarla dolabilir. Özellikle çalışan Boğa burçları, iş yerinde daha dikkatli olmalı. Çünkü iş ortamında başarınızı kıskanan hemcinsleriniz ile aranızda ufak gerilimler yaşanabilir. Bu arada önümüzdeki günlerde sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Gebeliğinizle alakalı olmayan, ancak ciddi sayılabilecek ve hastanede kalmanızı gerektirecek bir sağlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ama kısa süre içinde her şeyin düzeleceğini ve tekrar sağlığınıza kavuşacağınızı söyleyebilirim.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebeleri, bebeğiniz size kavuşmak için fazla sabırsız görünüyor! Tahmini doğum tarihinizden azıcık önce doğumunuz gerçekleşebilir ancak bu durum ne sizin ne de bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecek bir gelişme olmayacak diyebilirim. Hafta içi büyük çocuklarınızın geleceğiyle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Alacağınız karar yüksek ihtimalle eğitimleri ile ilgili olacak. Bu arada; eşinizle son günlerde aranız biraz limoni olabilir. Olayları büyütmemenizi ve biraz alttan almanızı öneririm. Ani kararlar verirseniz şayet, sonrasında büyük pişmanlıklar duyabilirsiniz.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, sizler de İkizler burcu gebelerimiz gibi bebeğinize beklediğiniz tarihten biraz erken kavuşabilirsiniz. Ancak telaşlanacak bir durum söz konusu değil, içiniz rahat olsun. Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Hak ettiğiniz terfiyi alabilir veya başka bir şirkette üst düzey yönetici olarak işe başlayabilirsiniz. Her halükarda, çalışma hayatında başarılı bir hafta geçireceksiniz demek mümkün. Haftasonuna doğruysa aile üyelerinizle bir araya geleceğiniz aktivitelerde bulunacaksınız. Ancak bu görüşmede aile içi ilişkilerin gerileceği gelişmeler yaşanabilir. Özellikle anne/babanızla fikirleriniz çatışabilir, ufak gerilimler yaşayabilirsiniz. Fakat kısa süre içinde çözüme kavuşturacağınıza şüphem yok.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, son zamanlarda fazla dolduysanız eğer, tüm içinizdekileri boşaltacağınız bir hafta sizleri bekliyor! Aklınızdakileri çekinmeden söyleyeceğiniz, açıklıktan yana olacağınız bir hafta geçireceksiniz diyebilirim. Fakat, konuşurken ağzınızdan çıkacak kelimeleri özenle seçmenizi tavsiye ederim. Yoksa, haklı olduğunuz halde çevrenizdekilerin kalbini kırabilir ve yoktan yere gerilebilirsiniz. Bu arada, hafta ortasında ani bir yolculuk kararı almanızı gerektirecek gelişme yaşanabilir. Yaşanacak olan gelişme, eşinizin ailesiyle ilgili olacak gibi görünüyor. O görüşmede eşinizin kardeşleriyle olan iletişiminizde tatsızlıklar yaşanabilir. Gebesiniz, sakinliğinizi korumanız gerektiğini unutmayın.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, önümüzdeki haftayı biraz hassas geçireceksiniz. Gebeliğinizin de üzerinde etkili olduğu bu hassaslık nedeniyle, aslında normal zamanlarda önemsemeyeceğiniz gelişmeler karşısında duygusallaşabilir, kırılgan bir tavır gösterebilirsiniz. Haftayı maddi açıdan da hareketli geçireceksiniz. Uzun zaman önce arkadaşınıza verdiğiniz borç para size geri ödenebilir. Birkaç yerde daha olan birikmiş ödemeleriniz yapılacak diyebilirim. Ancak, hesapta olmayan ani harcamalar nedeniyle gelen para elinizde uzun süre kalmayacak gibi duruyor.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, bu hafta sizin için biraz hareketli geçecek! Çevrenizdekilerin fevri tavırları sizleri bu hafta fazlasıyla rahatsız edecek. Özellikle yakın bir arkadaşınız ile olan ilişkinizde, arkadaşınızın olayları değerlendirmeden hüküm vermesi sizin sabrınızı taşırabilir ve dostluk ilişkinizin bitmesine neden olabilir. Yine de bu kadar ani kararlar vermemelisiniz. Sonrasında sakin kafayla düşündüğünüzde büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu arada, sürekli etrafınızda olan fakat çok yakın bir ilişkiniz bulunmayan hemcinsiniz tarafından küçük bir düşmanlıkla karşılaşabilirsiniz. Size zarar vermeyecek olan bu fesat tavır karşısında, dostunuzu düşmanınızı daha iyi ayırt edeceksiniz.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

AKREP BURCU

Akrep burcu gebeleri, hayatınızda önemli değişikler yapacağınız bir haftaya giriyorsunuz! Günlük düzeninizi değiştirecek gelişmeler yaşanacak. Bu belki bir taşınma, belki iş değişikliği belki de doğumunuz olabilir... Ama hayat düzeninizi değiştirecek önemli bir gelişme olacağını söyleyebilirim. Haftasonu ise akrabalarınızla yapacağınız görüşmelere dikkat etmekte fayda var. Arkanızdan yapılan dedikodular gün yüzüne çıkabilir, tatsız anlar yaşayabilirsiniz.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, hafta içini duygusal anlamda biraz çalkantılı geçireceksiniz gibi duruyor! Hafta boyunca sinirli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu gergin tavrınız hareketlerinize de yansıyabilir ve arkadaş çevrenizle aranızın bozulmasına neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Hatta arkadaş çevrenizle aranızın açılmasına neden olacak şeyin, isteklerinizi diretmekten kaynaklanacağını söyleyebilirim. Daha sakin olmaya ve rahatlamaya çalışın. Bu arada eşinizle aranızda kıskançlıktan doğan bazı sorunlar çıkabilir ancak hormonlarınız nedeniyle gergin bir ruh halinde olduğunuzun farkında herkes, merak etmeyin!
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebeleri, önümüzdeki günlerde yaşayacağınız değişimlere hazırlıklı olun! Eşinizin işi nedeniyle, aniden taşınmanız ve yeni bir hayat düzeni oluşturmanız gerekebilir. Yeni geçeceğiniz evdeki tadilatlar sırasında dikkatli olmanızı öneririm. Ufak tefek ev kazalarıyla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Taşınma sırasında kendinizi fazla yormamaya gayret edin. Hatta bana kalırsa, kendinizi riske atıp o sürece dahil olmayın derim. Haftasonuna doğru aile üyelerinizle yapacağınız görüşmelerde tatsız konuşmalar yapılabilir, keyfinizi kaçıracak gerginlikler yaşanabilir. Mümkünse aile ziyaretlerini bir süreliğine ertelemeniz, sizin için en iyisi olacaktır.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, yolculuklarla dolu bir hafta geçireceksiniz! Memlekete gidebilir veya eşinizle kısa süreli bir tatile çıkabilirsiniz. Fakat yolculuklarda kendinize gereken hassasiyeti göstermenizi tavsiye ederim. Aksi halde uzun bir yolculuk yapacaksanız, seyahatiniz işkenceye dönüşebilir. Önümüzdeki günlerde kardeşlerinizle görüşecekseniz şayet, konuşurken iki kere düşünmelisiniz. Söyleyeceğiniz şeylerin yanlış anlaşılması nedeniyle kardeşinizle aranızda ufak bir gerginlik yaşanabilir, şimdiden uyarayım.
Bu Hafta Duygularımızı mı Dinlemeliyiz Mantığımızı mı? Cevabı Yıldızlarda!

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, haftayı en sorunsuz geçirecek olan burç siz olabilirsiniz! Hafta boyunca alışveriş yapacak, bakımınıza önem verecek ve sadece keyfiniz için harcama yapacaksınız. Sadece kendiniz için değil, bebeğiniz için de oda hazırlıklarına başlayacak ve hesapta olmayan pek çok harcama yapacaksınız. Ancak harcamaları yaparken ileriyi de düşünmenizi öneririm. Yoksa ilerleyen zamanlarda maddi anlamda zorluk yaşayabilirsiniz.
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Jale Kırağı, çiy.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.