Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!
27 Kasım 2017

Tüm burçlar dikkat! İkizler burcunda gerçekleşecek olan dolunay, maddi kayıplar yaşayacağımıza ve yanlış kararlar alacağımıza işaret ediyor... Astroloğumuz Berna Narin Aşkın, gökyüzündeki hareketliliği sizler için yorumladı!

Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!


27 Kasım - 03 Aralık 2017 haftalık burç yorumları - Oldukça hızlı bir haftaya giriş yapıyoruz. Merkür 03 Aralık’ ta Yay burcunda geri hareket edecek ve bu geri hareket 23 Aralık’ a kadar devam edecek. Venüs; 01 Aralık’ ta Yay burcuna geçiyor ve yine 03 Aralık’ ta İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Yay burcundaki bu yoğunluk akla hemen uluslararası ilişkilerde hareketlilik olacağını getiriyor. Yurt dışı seyahatlerin çoğaldığı, yurt dışından misafirlerin ağırlanacağı, eğitim, iletişim konularının ağırlık kazanacağı bir dönem bizleri bekliyor. Özellikle İkizler burcunda ki dolunaya dikkat etmek gerekiyor çünkü yalan yanlış haberler, yanlış kararlar almamıza neden olabilir, yaptığımız bütün programlar aksayabilir, kendimizi yanlış ifade edebiliriz hatta daha kötüsü kandırılabilir, dolandırıcılık mağduru olabiliriz. Bu arada; 02- 03 – 04 Aralık doğumluların hayatlarında önemli bir gelişme yaşanabilir, geçmişten beri süre gelen bir konu tekrar açığa çıkabilir. İkizler dolunayında doğanlar; mutlaka bir eğitim odaklı yaşarlar. Okuma, yazma, yeni insanlarla tanışıp onlardan bilgi alma onlar için çok önemlidir. Olaylara akılcı ve olumlu yaklaşırlar, duygularını ön plana çıkarmazlar. Meraklı ve heyecanlı bir yapıları vardır, gezmek ve öğrenmek isterler. Bildiklerini etraflarıyla paylaşmaktan da büyük keyif alırlar. İşte, 27 Kasım - 03 Aralık 2017 haftalık burç yorumları...

27 Kasım - 03 Aralık 2017 haftalık burç yorumlarıBu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebeleri, önümüzdeki haftayı biraz aksiliklerle geçirebileceğinizi söyleyebilirim. Öncelikle; eğer haftaiçi için bir yolculuk planlıyorsanız, ani gelişen olaylar neticesinde yolculuğunuzda bir aksama söz konusu olabilir ve seyahatinizi birkaç gün ertelemek durumunda kalabilirsiniz, şimdiden hazırlıklı olun. Ayrıca hafta boyunca çevrenizdeki kişilerle olan iletişiminize biraz dikkat etmenizi öneririm. Kardeş veya akrabalarınızla aranızda ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Öte yandan, komşunuzla da aranızın açılmasına neden olacak bir gelişme söz konusu olabilir. Açıkcası; biraz gergin bir hafta sizleri bekliyor diyebilirim. Fakat gerginlikler karşısında sakinliğinizi korumanızı ve ortamdan ayrılmanızı öneririm. Biliyorsunuz, stres hamilelikteki en büyük düşmanlardan biri...
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebeleri, maddi anlamda olumsuz gelişmeler yaşayacağınız bir hafta geçirebilirsiniz. Bu nedenle parasal konularda önümüzdeki günlerde daha dikkatli olmalısınız. Özellikle yapacağınız alışverişlerde faturayı gözden geçirmekte, aynı şekilde imza atacağınız kağıdı daha dikkatli incelemekte fayda var. Çünkü ufak bir dikkatsizlik, büyük bir maddi kayıp yaşamanıza neden olabilir. Bu arada; yakın bir arkadaşınız şu sıralar zor günler geçiriyor olabilir ve sizden borç para isteyebilir. Fakat, verdiğiniz borcu almakta biraz zorlanabilir, hatta alamayabilirsiniz, şimdiden uyarayım.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu gebeleri, bu hafta biraz sakinleşmeye ne dersiniz? Stresli ruh haliniz, çevrenizdekilerle olan ilişkinizi de etkileyerek sosyal anlamda size zarar verebilir. Önümüzdeki günlerde gergin tavrınız nedeniyle eşinizle aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir. Eşinizin söylediklerini yanlış anlayabilir ve tartışmayı biraz büyütebilirsiniz. Fakat, bu sadece ilişkinize zarar verecektir. Bu nedenle biraz gevşemeye çalışmanız, sizin yararınıza olur. Bu arada, diğer tüm burçlar gibi siz de çevrenizdekilerle olan iletişimlerinizde daha uyanık davranmalısınız. Çünkü bu hafta, sizi kandırmak, maddi anlamda zarar uğratmak isteyen kişiler ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınıza gelecek olursak; önümüzdeki günlerde ofiste rekabet kızışabilir ve daha hırslı davranarak iş arkadaşlarınıza biraz zorlu günler yaşatabilirsiniz.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebeleri, haftayı biraz yorgun geçirebilirsiniz. Sadece fiziksel anlamda değil, ruhsal anlamda da yorgun hissediyor olabilirsiniz. Çevrenizdekilerden bunalabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Belki haftayı dinlenerek geçirmeniz, önümüzdeki haftaya bomba gibi başlamanızı sağlayabilir. Bu arada; küçük bir sağlık sorunu için hastaneye başvurabilirsiniz ancak size yanlış bir teşhis konulabilir, şimdiden uyarayım. Dolayısıyla şikâyet ettiğiniz konunun üstüne düşmenizi öneririm. Hafta sonu ise sizin için çok değerli bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Fakat üzülmeyin, birkaç gün sonra koyduğunuz yeri hatırlayacaksınız.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burcu gebeleri, önce güzel haberlerden başlayayım. Eski dostlarınızla tesadüfen karşılaşabilir ve yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Hatta önümüzdeki hafta içerisinde birkaç defa görüşmek için planlar yapabilir, keyifli günler geçirebilirsiniz. Maddi durumlara gelirsek; işinizde yapacağınız ufak bir hesaptan dolayı zarar edebilirsiniz. Bu nedenle hafta boyunca dalgın olmamaya gayret edin, hesap kitap işlerinde daha detaylı düşünün derim. Son olarak; çocuklarınızla ilgili yanlış bilgilendirilebilir, okullarıyla ilgili bir problemle karşılaşabilirsiniz.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebeleri, bu hafta bol bol sakarlıklar yaşanabilir, aman dikkat! Özellikle evde tadilat varsa, daha dikkatli olmanızı öneririm. Ufak tefek yaralanmalar söz konusu olabilir. Ailenizden biri, haftaiçi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir. Fakat, çok büyük bir sağlık sorunu olmayacağını söylemek mümkün. İş hayatında ise arkadaşlarınızın önerilerine pek kulak asmanız iyi edersiniz. Verilecek yanlış tavsiyeler ve bilgiler, yanlış kararlar almanıza neden olacak gibi duruyor.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi burcu gebeleri, siz de Koç burcu gebeleri gibi bu hafta seyahatinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Uzaktan gelen bir telefon nedeniyle, aniden yolculuk rotasını değiştirmeniz gerekebilir, hazırlıklı olun. Eğer sosyal medyada fazla vakit geçiren biriyseniz, bu hafta biraz uzak kalmanızı tavsiye ederim. Çünkü hakkınızda yalan yanlış bilgiler yazılabilir, sizi zor duruma düşürecek gelişmeler yaşanabilir. Bu arada, eğer eşinizin kardeşini ziyaret etmeyi düşünüyor veya onu evinizde ağırlamayı düşünüyorsanız, biraz ertelemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü görüşmede, sudan sebeplerle eşinizin kardeşiyle tartışma yaşama olasılığınız yüksek.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, bu hafta kamu kurumlarında biraz fazla zaman geçirebilirsiniz. Bir evrak sıkıntısından dolayı sürekli devlet dairelerine gidip gelmek zorunda kalacaksınız gibi duruyor. Diğer taraftan, çok önce verdiğiniz ve uzun süredir beklediğiniz borç paraları geri alacaksınız. Ancak alacaklarınızı alırken iyi hesaplayın, aksi halde kandırılmalar söz konusu olabilir, verdiğiniz borç paranın tamamı ödenmeyebilir.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu gebelerimiz, yaşamınızla ilgili aldığınız kararları tekrar gözden geçirme vakti! Zamanında aldığınız ve uygulamaya koyduğunuz kararların yanlış alınmış kararlar olduğunu düşünecek ve yanlış planlamalar yaptığınızı anlayacaksınız. Bu nedenle hayatınızı tekrar gözden geçirebilir ve çeşitli değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Hafta boyunca çevrenizle olan iletişiminizde daha sakin olmanızı öneririm. Aksi halde büyük tartışmaların yaşanması kaçınılmaz olacak. Özellikle eşinizle olan ilişkinizde sorunlar baş gösterebilir ve karşılıklı yanlış anlaşılmalar olabilir. Siz de biraz alttan alırsanız, halledemeyeceğiniz problem kalmayacaktır.
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebeleri, önümüzdeki günlerde çevrenizdeki insanlara karşı daha dikkatli olmanızı öneririm. Özellikle iş arkadaşlarınız, arkanızdan iş çevirebilir veya hakkınızda yanlış söylemler ortaya atarak sizi zor duruma düşürebilirler. Yine aynı şekilde uzak akrabalarınızın arkanızdan çevirdiği dolapları öğrenebilir ve tatsız anlar yaşayabilirsiniz. Bir de haftaiçi ufak bir hırsızlık olayıyla karşılaşabilirsiniz. Bu hırsızlığın evinizde gerçekleşebileceğini ve misafirlerinize dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Anlayacağınız, bu hafta sizleri biraz gergin günler bekliyor...
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

KOVA BURCU

Sevgili Kova burcu gebelerimiz, maddi açıdan kayıplar yaşayacağınız bir hafta olacak diyebilirim. Özellikle alışverişlerinizde daha uyanık olmanızı ve fişinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim. Çünkü çıkacağınız bir alışverişte, farkına varmadan olması gerekenden fazla ödeme yapabilirsiniz. Öte yandan, yanlış hesap kitaplar da maddi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden, haftaiçi maddi konularda karar verirken, alışveriş yaparken, kısacası maddiyatla ilgili tüm konularda daha detaylı düşünün. Bir de size ufak bir tavsiye; çevrenizdekilerin her söylediğine kulak asmayın. Sizi bilinçli olarak yanlış yönlendirmek ve fikirlerinizi etkilemek isteyenler var!
Bu Hafta Dalgınlığa Mahal Vermeyin: Maddi Kayıplar Yaşanabilir!

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, bol bol misafir ağırlamaya hazır olun! Hatta misafirliklerin aniden gelişeceğini ve hazırlıksız yakalanacağınızı söylemek mümkün. Ziyaretlerden biri aile üyeleriniz tarafından gerçekleştirilecek bu ziyarette aile ilişkilerinizi etkileyecek bazı sıkıntılar yaşanabilir. Kardeşiniz veya annenizle anlaşamadığınız konular tekrar gün yüzüne çıkıp tartışmanıza neden olabilir. Bu arada, evinizi satmayı düşünüyorsanız, piyasayı iyi araştırmanızı tavsiye ederim. Aksi halde, sattığınız fiyat için daha sonra üzülebilirsiniz. Sağlığınıza gelecek olursak; hamileliğinizle ilgili çevrenizdekilerin her önerisi dinlemek çok da doğru bir karar olmayabilir. Bana kalırsa, aklınıza takılanları doktorunuza sormalısınız çünkü yanlış yönlendirmeler neticesinde bazı sağlık sorunları baş gösterebilir.
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.