Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?
30 Ekim 2017

Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor... Bu durum, güven ve refah isteğimiz açığa çıkmasına ve yatırım yapma isteğimizin artmasına neden olacak. Peki, hangi burçlar yatırımda kârlı, hangi burçlar zararlı çıkacak? Astroloğumuz Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı!

Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?


30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftalık burç yorumları - 4 Kasım’ da Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar hepimizin bildiği gibi gökyüzünde yaklaşık 29.5 günde bir gerçekleşen astronomik bir olaydır. Güneş ve Ay arasında 180 derecelik bir açı oluştuğu yani karşı karşıya oldukları zamanlarda, Ay en parlak ve yuvarlak haliyle karşımıza çıkar. Güneş; yani isteklerimiz, egomuz, hedeflerimiz, kariyerimiz ve bilinçli kimliğimiz ile Ay; yani konforumuz, duygularımız, bilinç altı isteklerimiz, aile yaşantımız karşı karşıya gelirler. İşte bu dönemlerde kendimizi karar almak zorunda hissederiz. Duygularımız ayan beyan ortadadır, ne istediğimizi çok iyi biliriz, gerçekler açığa çıkmıştır ve farkındalığımız artmıştır. Boğa burcunda gerçekleşen bu dolunayda da bizim güven ve refah isteğimizi açığa çıkaracaktır. Sadece şimdiyi değil geleceği de güvence almak isteyerek yatırımlara yönelebiliriz. Okuyucularımız geçen haftalardan hatırlayacaklardır, gökyüzünde Akrep burcunda gezegen yoğunluğu var ki bu durum fazlasıyla risk alarak dönüşüme yönelmeyi beraberinde getiriyor. Oysa, Boğa dolunayı bize sabredip fazla riske girmeden güvende olmamız gerektiğini hatırlatacak. Etkisini yaklaşık onbeş gün boyunca hissedeceğimiz bu dolunayda eşler arasında güven ve sadakat temaları sorgulanabilir, para konuları ve birikimler çokça konuşulabilir, önemli kararlar alınabilir. Boğa dolunayında doğan çocuklar gelecekte muhtemelen ekonomi konularıyla ilgili çalışmalar yapacaklar. Çok kararlı, inatçı ve güçlü bir kişilik olabilir. Bütün detayları bilmeden adım atmazlar yaptıkları her işin karşılığında somut bir kazanç elde etmek isterler. Sabırlıdırlar, sezgileri güçlüdür ama aklına yatmayan hiçbir şeyi de yapmazlar. Doğum günü 3-4-5 Kasım olanlar ise bu sene yaşamlarında önemli değişimler yaşayabilir, önemli kararlar alabilir, evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilir. İş ve yer değişikliği de yaşanabilir. İşte, 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftalık burç yorumları...

30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftalık burç yorumlarıYatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

KOÇ BURCU

Koç burcu gebeleri, maddi anlamda oldukça hareketli günler sizleri bekliyor. Harcamalarınızın son zamanlarda kontrolünüz dışına çıktığının ve gereksiz alımlar yaptığınızın siz de farkındasınız. Bebeğinizin hazırlıkları ve hesapta olmayan diğer harcamalar da maddi anlamda zorlanmanızın nedeni olabilir. Öncelikle bunu düzenlemek için çeşitli girişimlerinizin olacağını, bütçenizi düzene koymaya çalışacağınızı söyleyebilirim. Harcamalarınızı kontrol altına almadığınız takdirde, ilerleyen günlerde parasal anlamda zorluklar yaşamanız mümkün. Haftasonuna doğru ise güzel bir haber alabilirsiniz. Satılmasını beklediğiniz gayrimenkul için bir alıcı çıkabilir!
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, dış görünüşünüze her zamankinden fazla özen göstereceğiniz bir haftaya giriyorsunuz! Kendinizde fiziksel değişiklikler yapmak, farklılıkları denemek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemin ise kısa süre içinde kontrol altına alınacağını söyleyebilirim. Bu arada, bir süredir sonuçlanmasını beklediğiniz konu varsa şayet, onunla ilgili yeni gelişmeler yaşanacak. Eşinizle olan ilişkiniz ise önümüzdeki günlerde biraz gergin bir hâl alabilir. Güven veya parasal anlamda yaşanacak olan tartışma, ilişkinizin zarar görmesine neden olabilir. Bana kalırsa; biraz alttan alarak sorunların çözülmesine yardımcı olmalısınız.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, haftayı biraz karamsarlıkla geçirebilirsiniz. Özellikle parasal konularda endişeleriniz artabilir ve gelecek kaygısı yaşayabilirsiniz. Bunda, iş yerinizden memnun olmayışınız ve ayrılma düşünceniz de etkili olabilir. Benim size tavsiyem; eğer mutlu değilseniz, başka bir iş bulup ayrılmanız olacaktır. Aynı zamanda, iş arkadaşlarınıza karşı bu hafta biraz daha fazla dikkatli olmakta fayda var. Bir hemcinsiniz tarafından kötülük görmeniz mümkün. Eşinizin veya sizin ticari bir girişiminiz varsa olduysa eğer, onunla ilgili olumsuz bir haber olabilir ve zararlı çıkabilirsiniz. Ancak göreceğiniz maddi zararın büyüklüğü, sizi çok sarsacak kadar olmayacak diyebilirim. Son olarak; bu hafta hayatınızdan çıkarmaya karar verdiğiniz şey her neyse, mükemmel bir karar! Siz de bir süre sonra büyük bir yükten kurtulduğunuzu hissedeceksiniz.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç burcu gebeleri, bu hafta duygularınızı biraz daha kontrol altına almaya çalışmalısınız! Gerçi duygularınızı yoğun yaşamanızda gebeliğinizin de etkisi olabilir ama kıskançlık nedeniyle bir arkadaşınızla aranızda tartışma yaşanacak, benden söylemesi! Bu arada, işten elde ettiğiniz kazancın hatrı sayılır miktarda artacağını söyleyebilirim. Pozisyonunuzun yükselmesi nedeniyle maaşınız artabileceği gibi prim ile de gelirinizi arttırabilirsiniz. Bu arada, kendinizi fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. Ev işlerinde zorlanıyorsanız aile bireylerinden destek isteyebilirsiniz.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebeleri, iş açısından müjdeli haberlerim var! Kendinizi terfi alacak olmaya hazırlayın! Ya mevcut iş yerinizde ya da farklı bir şirkette yöneticilik pozisyonu ile işe başlayabilirsiniz. Maddi imkânlarınızın artmasıyla birlikte yaşadığınız evi de değiştirmek isteyebilir, bebeğinizini daha geniş ve bakımlı bir evde karşılamayı düşünebilirsiniz. Haftaiçi annenizle ilgili pek çok gelişme olacak ve birlikte daha fazla vakit geçireceksiniz diyebilirim. Sağlığı ile ilgili ufak sıkıntılar yaşanabileceği gibi başka durumlarda olabilir. Ama kesinlikle önümüzdeki günlerde annenizle daha fazla zaman geçireceğinizi söylemek mümkün.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burcu gebeleri, stresten uzak durun artık! Eğitim hayatınıza devam etmek istiyor ve sınav stresi yaşıyor olabilirsiniz şu dönem. Ancak stresten en uzak olmanız gereken günlerde olduğunuzu biliyorsunuz. Bu arada, bir konuyla ilgili düşüncelerinizi değiştirecek, o konuyu daha derin analiz edecek ve fikrinizi değiştirecek, kesin kararlar alacaksınız. Önümüzdeki günlerde yatırım amaçlı yolculuklara çıkabilirsiniz. Şehir dışına taşınma gibi planlarınız varsa, ev bakmaya gidiyor olabilirsiniz. Fakat yolculuğa çıkarken dikaktli olun ve gebeliğinizi düşünerek tüm hazırlığınızı yapın.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, sizler de maddi açıdan oldukça hareketli günler geçireceksiniz gibi duruyor! Uzun zamandır kapatmaya çalıştığınız borcunuzu kapatabilirsiniz fakat hesapta olmayan bir sebeple tekrar borçlanabilirsiniz. Ama merak etmeyin, size güzel haberlerim var. Ailenizden kalan bir miras konusu sonuçlanabilir ve elinize toplu para geçebilir. Oradan gelecek para biraz rahatlamanızı sağlayacak. Bu arada, çalışan Terazi burcu gebelerimiz, iş yerinde prim sistemine geçilebilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burcu gebeleri, haftayı duygusal açıdan biraz inş-çıkışlı geçirebilirsiniz. Hormonlarınız nedeniyle bu aralar biraz nazlı davranarak eşinizi üzebilirsiniz. Ama merak etmeyin, o da geçici bir durum olduğunu biliyor. Bu arada, eşinize veya yakın bir dostunuza itirafta bulunmak isteyebilir ve duygularınızı açığa çıkarabilirsiniz. Bu durum başta sizi kararsız bıraksa da sonrasında iyiki yapmışım diyeceksiniz. İtiraf sonrası karşınızdaki kişinin size olan güveni biraz zedelenecek ama bir süre sonra o da size hak verecek. Bir de önümüzdeki günlerde parasal anlamda çevrenizdekilerle kriz yaşanabilir, hazırlıklı olun.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, iştahınız şu aralar biraz fazla artmış olabilir! Gebeliğiniz nedeniyle iştahınızın artması çok normal tabii ki ama yine de porsiyonlarınızda biraz daha dikkatli olmanızı öneririm. İlerleyen günlerden yemekten veya hareketsizlikten dolayı ufak bir sağlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki günlerde akrabalarla olan görüşmelerinizde, bazı gerginliklerin yaşanacağını söyleyebilirim. Görüşme esnasında eşinizin akrabalarının sizi hedef aldığını ve hepsinin üzerinize oynadığını düşünebilirsiniz. Çok da önemseyin, yaşananlara sadece gülün geçin derim. Yoksa yapacağınız stres, size ve bebeğinize zarar verecektir.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebeleri, her anlamda olumlu haberler alacağınız, pozitif bir haftaya giriyorsunuz! Öncelikle var olan çocuklarınızla başlayalım. Eğitimleri ile alakalı çok önemli gelişmelerin yaşanacağını ve çocuklarınızın eğitimleri ile ilgili güzel fırsatlar elde edeceğini söyleyebilirim. Aynı şekilde iş yerinde de olumlu gelişmelerin yaşanacağı keyifli bir hafta olacak. İş yerinde maaşınıza iyileştirme yapılabilir veya ek bir iş daha bulup, oradan güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu arada, henüz siz hamile olmanıza alışamamışken, çevrenizden bir hamilelik haberi daha alabilirsiniz. Hamile kişinin akrabanız olacağını ve hatta kız kardeşiniz olma ihtimalinin yüksek olduğunu söylemek mümkün!
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

KOVA BURCU

Sevgili Kova burcu gebelerimiz, müjdemi isterim! Biliyorum, uzun süredir ev almak ve kendi evinizde oturmak istiyorsunuz. Eveet, bu hayalinizi gerçekleştirebilir ve ev alma girişiminde bulunabilirsiniz! Bence de oldukça uygun bir zaman gibi duruyor. Alacağınız evde, bebeğiniz için güvenlik tedbirleri almak isteyecek, hazırlıkları ve dekorasyonları ona göre planlayacaksınız. Ancak yeni evinize taşınmadan önce, şu anki evinizde oldukça kalabalık bir misafir grubunu ağırlayacaksınız gibi duruyor. İlerleyen günlerde ise babanızın sağlığı ile ilgili bir haber alabilir, apar topar yanına gidebilirsiniz. Fakat korkulacak bir durum olmayacak, endişelenmeyin.
Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, pek de iç açıcı bir hafta geçireceğiniz söylenemez. Öncelikle sosyal ilişkilerinizden başlayalım. Kardeşlerinizle ailevi konulardan dolayı aranızda tartışma yaşanabilir, kalpler kırılabilir, ağızlardan istenmeyen cümleler çıkabilir. Geçmişte kardeşinize verdiğiniz sözü, kardeşiniz tutmanız gerektiği konusunda size hatırlatmada bulunabilir. Her aile arasında olabilecek şeyler, fazla büyütüp hamileliğinizde kendinizi yıpratmamalısınız. Zaten bir süre sonra kardeşiniz pişmanlık duyacak ve gönlünüzü almak için girişimde bulunacak. Aynı şekilde komşularla olan ilişkilerinizde de sorunlar yaşayabilirsiniz. Hepsinin üst üste gelecek olması sizi fazlasıyla yoracak ama eğilmek yok, dik durun! Bu arada, ilerleyen günlerde yakın çevrenizden biri sizden borç isteyebilir.
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.