Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir
23 Ekim 2017

Dönüşüm başlıyor! Yaşamımızdaki temalar da yavaş yavaş değişiyor ve kışa hazırlanmaya başlıyor. Ancak güçlü olmamız gereken bu dönemde, taviz vermeye açık olacağız. Fazla sahiplenici ve kıskanç olmamız, arkadaşlık ilişkilerinde ve özellikle eşlerle olan ilişkilerde sorunlar oluşturabilir. Daha fazlası için astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın gebelere özel haftalık burç yorumlarına göz atın!

Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir


22 - 29 Ekim 2017 haftalık burç yorumları - Gökyüzünde gezegenlerin burç değiştirdiği bir haftaya giriyoruz. Artık yaşamımızdaki temalar yavaş yavaş değişmeye başlıyor ve kışa hazırlanıyoruz. 22 Ekim’ de Mars 09 Aralık’ a kadar kalacağı Terazi burcuna, Güneş ise 23 Ekim’ de 22 Kasım’ a kadar kalacağı Akrep burcuna geçiyor. Merkür, Jüpiter ve Güneş’ in Akrep burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte Akrep dönemi de başlamış oluyor. Akrep burcunun Zodyak kuşağındaki en enteresan burçlarından biri olduğunu söylemek mümkün. Dikkatli okurlarımızın gözünden kaçmamıştır, daha önce de bahsettiğim gibi güneş her burç değiştirdiğinde kuzey yarım kürede hasat, ağaçların yeşillenmesi ve suların kabarması gibi mevsimsel döngüler ve doğa hareketleri oluşur. Akrep burcu da işte doğadaki bu dönüşümü anlatır. Artık doğaya sonbaharın hüzünlü renkleri hakim olur, hava soğumaya başlar ve daha az dışarı çıkar oluruz. Geceler uzamaya başlar, etrafa karanlık hâkim olur ve artık doğada güçlü olanlar kalmaya başlar. İşte Akrep burcu da aynı bu temalardan bahseder; kendimizi göstermek yerine içimize çekilmek, daha gizli saklı hareket etmek isteriz. Daha kıskanç, sahiplenici ve huzursuz olabilir, hırsla hareket edebiliriz. Kısacası, bir dönüşüm başlıyor diyebiliriz. Fakat bu süreçte Akrep burcunun yönetici gezegeni Mars’ ın da Terazi burcuna geçişi bu konularda çok zorlanacağımıza işaret ediyor. Mars gezegeni Terazi burcundayken enerjisi düşük olduğundan mücadele etmek yerine taviz vermeyi tercih edecektir ki bu da önümüzdeki dönemde ihtiyacımız olan dönüşümü gerçekleştirmekte zorlanacağımızı gösteriyor. Oysaki tam da dayanıklılık ve güç göstermemiz gereken zamanlardayken... Akrep burcunda doğanlar; hayatta başarılı olmak ve her koşulda ayakta kalmak üzere kendilerini motive ederler. Sürekli hareket etmek ve bir şeylerle meşgul olmak, hedeflerine varmak ve başkalarını da kendilerine uyum sağlamaya zorlamak isterler. Akrep burcunda doğan insanlar son derece ikna edici, sezgileri güçlü ve derinliği olan bir burçtur. Gizemli konulara merak duyarlar, mücadeleden asla kaçmazlar. İşte 22 - 29 Ekim 2017 haftalık burç yorumları...

22 - 29 Ekim 2017 haftalık burç yorumlarıEşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebelerimiz, tam bir dönüşüm süreci sizleri bekliyor! Bebeğinizin doğacak olmasıyla birlikte hayatınızdaki pek çok değişecek. Oturduğunuz evi değiştirip fiziksel değişimler yaşayacağınız gibi ruhsal açıdan da değişimler yaşayacak, yeni tutumlar benimseyeceksiniz. Anlayacağınız, bebeğiniz pek çok olumlu değişimi de beraberinde getirecek. Bu arada, eşiniz iş yerinde ufak tefek sorunlar yaşayabilir ve yaşanan sorunlar nedeniyle işten ayrılmak isteyebilir. Maddi açıdan kısa bir süre zorlanacak olsanız da yeni iş bulmak uzun sürmeyecek diyebilirim.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, gebeliğinizin artık sizi fazla zorladığını düşünüyor ve bir an önce doğurmak istiyor olabilirsiniz. Hamileliğin beraberinde getirdiği sıkıtılar sizi şu sıralar fazla zorluyor olabilir, haklısınız. Ancak, sakin olmaya ve sürecin keyifli yönlerini keşfetmeye odaklanın derim. Son zamanlarda biraz fazla sahiplenici ve kıskanç bir ruh haline bürünmüş olabilirsiniz. Yaptığınız kaprisler eşinizi biraz üzüyor, benden söylemesi. Daha ılımlı olmaya gayret ederseniz, eşinizle aranızda yaşanan tatsızlıklardan eser kalmayacak!
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu gebeleri, size bir müjdem var! Akrabalarla aranızda bölüşmeniz gereken bir miras haberi alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bu miras, rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Var olan ufak tefek borçlarınızı kapatacak, bebeğinizin masraflarını karşılayacaksınız. Bu arada bebek demişken, artık gündelik rutinlerinizi değiştirmeniz gerekiyor. Hamileliğinizde bedeninize fazla yüklenmemeli ve kendinizi yormamalısınız. Daha sakin bir hayat tarzını benimsemeli, belki de kendinize bir yardımcı ayarlamalısınız. Haftanın sonuna doğru gebeliğinizle alakalı çok büyük olmayan bir sağlık sorunu yaşanabilir ancak merak etmeyin, dediğim gibi canınızı sıkmaya değer bir şey olmayacak.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç burcu gebeleri, çok keyifli bir haftaya giriyorsunuz. Çevrenizdekileri daha fazla sahipleneceğiniz, sürekli bir arada vakit geçireceğiniz neşeli bir hafta sizleri bekliyor. Ancak, eşinizle aranızda bazı problemler yaşanabilir. Eşinizin söylediği şeylere biraz farklı bir açıdan bakmanızı tavsiye ederim. Detaylı düşünürseniz, aslında sizin iyiliğiniz için bir şeyleri dile getirdiğini anlayacaksınız. Bu arada, bebeğinizin hazırlıklarını yaparken kayınvalidenizle aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir, anlaşamadığınız konular çıkabilir. Çok fazla takılmayın derim.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, biraz içinize kapanık bir hafta geçirebilirsiniz. Psikolojik açıdan hassas olacağınız, yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek isteyeceğiniz günler sizi bekliyor diyebilirim. Hamileliğinizde hormonlarınız nedeniyle böyle duygusal dalgalanmalar yaşamanız çok normal. Kısa süre sonra yine o eski neşeli ve sosyal günlerinize döneceğinize şüphem yok. Bebeğinizin doğumu yaklaştıkça evin içinde de bir koşuşturma başlayacak. Bebeğinizin oda hazırlıkları, kıyafetleri ve diğer ihtiyaçları derken şu sıralar biraz yorulmanız muhtemel. Hepsi tatlı yorgunluklar olsa da yine de dinlenmeye de vakit ayırın. Bu arada, aile ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir, kardeşlerinizle aranızda bazı ufak tefek tartışmalar yaşanabilir, dikkatli olun.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebeleri, bu gökyüzü hareketinde fazla zorlanmayacaksınız diyebilirim. Hatta zihinsel konsantrasyonunuz artacak ve gelişmeler karşısında daha dikkatli olacaksınız. İstediğiniz konularda yakın çevrenizi rahatlıkla ikna edebileceğiniz, isteklerini kabul ettirebileceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Bu dönemde yalnızca kardeşlerinizle olan ilişkilerinize dikkat edin derim. Kız kardeşlerinizle bir araya geldiğinizde, eski defterlerin tekrar açılması nedeniyle bazı tartışmalar yaşanabilir. Bu gelişme karşısında kendinizi yıpratmamaya gayret edin. Biliyorsunuz ki en az stresli olmanız gereken dönemdesiniz.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebeleri, maddi açıdan oldukça dalgalı bir hafta geçireceksiniz. Küçük bazı borçlanmalar söz konusu olabilir. Yakın çevrenizden bu borcu kapatmak için maddi destek isteyebilirsiniz. Aileniz, özellikle babanız bu süreçte yanınızda olacak ve varlığını fazlasıyla hissettirecek. Bu durum karşısında aile ilişkilerinizin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha görecek ve değer gördüğünüzü fazlasıyla hissedeceksiniz. Sizin kadar eşiniz de maddi anlamda zorlu bir hafta geçirebilir. İşi ile alakalı sorunlar olabilir ve işten ayrılmak isteyebilir. Ancak dediğim gibi, ailenizin desteği sayesinde bu süreci oldukça rahat atlatacağınızı söyleyebilirim.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

AKREP BURCU

Akrep burcu gebeleri için bu dönem, oldukça başarılı ve şanslı görünüyor! Ancak fırsatları değerlendiremezseniz, istediğiniz kadar performans sağlayamayabilirsiniz. Benim size tavsiyem; karşınıza çıkan fırsatları görmeye çalışın ve daha uyanık olun. Şu sıralar bazı isteklerinizi gerçekleştirmek konusunda eşinize ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Ancak eşinizin, bu ihtiyacınızı karşılamak konusunda çok istekli olmadığını söyleyebilirim. Siz de eşinizin istekli olmadığını anladığınızda durumu sakin karşılamalısınız. Aksi halde, büyük tartışmalar sizi bekliyor olacak.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu gebeleri, bu dönem sizler için fazla kolay geçecek gibi görünmüyor. Öncelikle arkadaş çevrenizde bazı problemlerin yaşanacağını söyleyebilirim. Bu problem, muhtemelen kıskançlıktan dolayı oluşacak ve arkadaşlık ilişkinize zarar verecek. Eğer dostluğunuzun bitmesini istemiyorsanız, bir tarafın alttan alması gerektiğini unutmayın. Bir de hamileliğinizle alakalı bir takım sağlık sorunları gündeme gelebilir. Biraz dinlenme ile atlatılacak bir sağlık sorunu olacağını söylemek mümkün. Durum karşısında kendinizi üzmemeye çalışın, unutmayın ki yüksek motivasyon, en etkili tedavi şeklidir.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

OĞLAK BURCU

Oğlak burcuu gebeleri, bu dönemi her konuda oldukça şanslı geçireceksiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirmeye bakın, gelişmeler karşısında detaylı düşünüp öyle karar verin derim. Çünkü doğru kararı verdiğinniz takdirde, hayatınızı kökten değiştirecek gelişmeler yaşanması muhtemel. Aynı zamanda doğum için de oldukça uygun bir dönem. Bu dönemde doğum yapacak olan Oğlak burçları, çok rahat bir doğum süreci yaşayabilir. Sağlıkla ilgili sıkıntıları olan burçlarımız ise olumlu haberler alacak demek mümkün! Son olarak; şu sıralar etrafınız kalabalıklaşacak ancak kalabalığın içindeki her insanın içten ve samimi olmadığını siz de göreceksiniz.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

KOVA BURCU

Kova burcu gebeleri, aslında yaşanacak olan gökyüzü hareketi sizler için sorunsuz bir dönemi beraberinde getiriyor. Ancak fazlasıyla koşuşturmalı geçecek günler sizi bekliyor, benden söylemesi... İş yerinde yaşadığınız sorunlar, artık canınızı fazlasıyla sıkmaya başlayabilir ve pes edip işten ayrılmayı düşünebilirsiniz. Aynı şekilde yeni bir eve de taşınmayı düşünerek sosyal ortamınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Hafta ortasında ise farklı ortamlara gireceğiniz ve yeni dostluklar edineceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız.
Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

BALIK BURCU

Balık burcu gebeleri, seyahatlerle dolu bir haftaya hazırlıklı olun! Kısa kısa ama bir çok yolculuk sizleri bekliyor. Bu seyahatler aile bireylerini ziyaret etmek amacıyla gerçekleşebileceği gibi tatil amacıyla da çıkılan yolculuklar olabilir. Hatta yolculuklar sayesinde okul arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatını yakalayabilir ve eski günleri yad edeceğiniz keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemin, ikna yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir dönem olduğunu söyleyebilirim. Gerçekleştirmek istedikleriniz için çevrenizdekilere görüşlerinizi rahatlıkla kabul ettirebileceğiniz bir süreçtesiniz, değerlendirmeye bakın!
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.