Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!
06 Kasım 2017

Merkür, 11 Ocak'a kadar kalacağı Yay burcuna geçiyor. Bu durum, odaklanma ve kararsızlık yaşayacağımıza işaret ederken, ikili ilişkilerimizde iletişim sorunlarından doğan problemlere de yol açabilir. Devamı, astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın gebelere özel haftalık burç yorumlarında!

Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!


06 - 12 Kasım 2017 haftalık burç yorumları - Merkür; 05 Kasım’ da Yay burcuna geçiyor ve 11 Ocak tarihine kadar burada kalacak. Bu dönemde yine Yay burcunda geri dönecek ve 03 – 23 Aralık tarihlerinde meşhur Merkür gerilemesi başlayacak. Merkür gezegeni; iletişimimizi, düşünme yeteneğimizi, anlama ve kavrama kapasitemizi simgeler. Bununla birlikte yolculuklar, ticaret, eğitim gibi konular da bu gezegenin alanıdır. Artık daha fazla konuşup, kendimizi ifade etmek isteyebilir ve olaylara daha pozitif yaklaşabiliriz. Merkür Yay burcundayken, odaklanma ve kararsızlık sorunu yaşayabiliriz. Çok meraklı davranabilir, sürekli seyahat edebilir, yabancı ülkelere, felsefelere ve inançlara ilgi duyabilir, devamlı öğrenmek isteyebiliriz. Fakat bir taraftan da çabucak sıkılabilir, birebir ilişkilerde karşımızdakileri anlamakta zorluk çekebiliriz. Aslında hayata daha iyimser gözlerle ve geniş bir perspektiften bakabileceğimiz bir dönemdeyiz. Merkür Yay burcunda doğanlar; iyimser ve neşeli olurlar. Bol bol gezmek, her şeyi öğrenmek isteyen meraklı bir yapıları vardır. Ancak karar almakta çok zorlanırlar ve dikkatsizdirler. Stratejik düşünme ve planlama yeteneklerinin geliştiği pek söylenemez. Daha evrensel düşünürler, bir şey anlatırken uzatarak söylemeyi tercih ederler.

06 - 12 Kasım 2017 haftalık burç yorumlarıBu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebelerimiz, seyahatlerle dolu bir haftaya hazırlıklı olun! Hem gezi amacıyla hem de akrabaları ziyaret etmek amacıyla bol bol yolculuğa çıkacaksınız. Seyahate çıkmadan önce her türlü tedbiri almanızı tavsiye ederim. Çünkü hamileliğiniz, yapacağınız yolculukların biraz zor geçmesine neden olabilir. Eşinizin akrabaları ile ilişkileriniz önümüzdeki günlerde artacak gibi görünüyor. Sık sık birbirinizi ziyaret edebilir, birlikte keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Özellikle eşinizin kız kardeşinden şu sıralar çok fazla ilgi görebilirsiniz, şaşırmayın.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, bu hafta harcamalara dikkat! Kontrolsüz harcamalar, ihtiyacınız olmayan keyfi alışverişler yapabilirsiniz. Ancak bu durum önümüzdeki ay maddi açıdan zorlanmanıza neden olabilir, harcama yaparken daha dikkatli olmalısınız. Bu arada, önümüzdeki günlerde arkadaşınızdan borç istemek durumunda kalabilirsiniz. Ancak büyük bir meblağ olmayacağını söyleyebilirim. Ama bu hafta için size güzel haberlerim de olacak! Eşinizin gelirinde bir artış olacak. İş değişikliği ile gelir artışı olabileceği gibi eşiniz prim almaya da başlayabilir.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, eşinizle birlikte şahane anlar yaşayacağınız, mükemmel anılar biriktireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor! Eşinizle hiç olmadığı kadar iyi bir iletişiminizin olacağı bu hafta, birbirinizi dinleyecek ve sorunları çözmeye çalışacaksınız. Bu durum size kendinizi çok iyi ve huzurlu hissettirecek. Önümüzdeki ay için birlikte tatil planları da yapabilir ve hazırlıklara şimdiden başlayabilirsiniz! Bu arada haftaiçi tanışacağınız insanları iyi gözlemleyin derim. Çünkü tanışacağınız kişiler sıradan insanlar olmayacak, uzun süreli dostluklar kuracağınız, hayatınız boyunca size yol gösteren kişiler olacak!
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç burcu gebelerimiz, sizce de biraz dinlenme vakti gelmedi mi? Çok yoğun tempoda çalışıyorsunuz ve hamilesiniz... İşleri biraz daha hafiften almanız, iş arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanacaktır emin olun. Kendinizi bu kadar yormayın. Bu arada, iş yerinde ekip çalışması yapmanızı gerektiren bir iş çıkabilir. Grup içinde ufak tefek anlaşmazlıklar çıksa da büyütülecek bir sorun olmayacağını söyleyebilirim. Son olarak; önünüzdeki muayenede doktoruzla alakalı bazı şikâyetleriniz olabilir ve doktorunuzu değiştirmeyi düşünebilirsiniz.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz, Merkür'ün Yay burcuna geçişinden en olumlu etkilenecek olan burç sizsiniz demek mümkün! Hiçbir pürüzün çıkmayacağı, çok keyifli bir hafta sizleri bekliyor. Büyük çocuklarınızla iletişiminizin artacağı ve onlarla daha yakından ilgileneceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle çocuklarınızın geleceklerine kafa yoracak, eğitimlerini düşünüp planlamalar yapacaksınız. Bu arada yakın çevrenizden bir hamilelik haberi alabilirsiniz, benden söylemesi! Hatta bu kişi çok yakın arkadaşınız olabilir ve hamileliğiniz boyunca birbirinize destek olarak süreci çok daha rahat geçirebilirsiniz.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burcu gebeleri, haftayı oldukça hareketli geçireceksiniz. Yoğun tempoya şimdiden hazırlansanız iyi edersiniz. Öncelikle şunu söylemeliyim; misafirlerin birinin girip diğerinin çıkacağı bir dönem olacak. Özellikle yakın akrabalar ve ebeveynler sık sık uğrayacak ve bazılarını yatıya kabul edeceksiniz. Misafirleri iyi ağırlama telaşı, biraz yorulmanıza neden olabilir. Bana kalırsa kendinizi çok yıpratmayın, herkes hamile olduğunuzu biliyor. Gelecek olan misafirlerin de hizmet bekleyeceğini pek sanmıyorum. Son olarak; evde yapılacak olan işler bir anda artabilir, beklenmeyen arızalar çıkabilir ve evde ardı ardına tadilat yaptırmanız gerekebilir. Bu da maddi açıdan sizi biraz zorlayabilir, hazırlıklı olun.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi burcu gebeleri, yaşanacak olan gökyüzü hareketi sizler için de pozitif bir haftaya işaret ediyor. Kayda değer herhangi bir problemin yaşanmayacağı, gayet keyifli bir hafta geçireceksiniz. Ama bu hafta telefon trafiğinizin yoğun olacağını söyleyebilirim. Şehir dışındaki akrabalarla telefon görüşmesi yapabilir veya işinizle alakalı bazı görüşmeleri telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Haftasonuna doğru misafir ağırlamaya hazırlıklı olun, kardeşleriniz sizi ziyaret etmek isteyebilir. Kardeşlerinizle bir araya gelmek size de çok iyi gelecek. Eski günleri hatırlayacağınız, keyifli sohbetler edeceğiniz bir buluşma olacak!
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, size hayırlı haberlerim var! Ticarete atılmayı düşünüyorsanız, hiç düşünmeyin hemen atılın derim. Çünkü atacağınız adım, kazançlarınızın artmasını sağlayacak gibi duruyor. Hatta kazancınızın hayat standartınızı arttırabileceğiniz bir meblağ olacağını söylemek mümkün! O yüzden önümüzdeki günlerde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye ve gelişmeleri daha detaylı düşünmeye bakın. Haftaiçi kendinizi keşfedeceğiniz gelişmeler de yaşanacak. Daha önce hiç farketmediğiniz bir yeteneğiniz açığa çıkabilir ve bu duruma siz de oldukça şaşırabilirsiniz. Keşfettiğiniz yeteneğinizin üzerine gitmeniz ve kendinizi o konuda daha fazla geliştirmeniz, ileride oradan kazanç elde etmenizi sağlayabilir.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

YAY BURCU

Yay burcu gebeleri, bu hafta daha dikkatli olmanızı gerektirecek gelişmeler yaşanacak. Karar verirken iki kere düşünmenizi ve imza atarken tekrar tekrar okumanızı tavsiye ederim. Çünkü ufak bir dalgınlık sonucu, istenmeyen ve maddi açıdan zarar göreceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Tüm bunların yanında, bu hafta iletişiminiz çok iyi olacak diyebilirim. İkna yeteneğinizin iyi olacağı ve kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Haftasonuna doğru ise yakın çevrenizden bir doğum haberi alabilir, apar topar o kişiyi ziyarete gidebilirsiniz.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak burcu gebelerimiz, bu haftayı biraz karmaşık geçireceksiniz gibi duruyor. Öncelikle, arkanızdan yapılan bir dedikodu bu hafta kulağınıza gelebilir ve canınız fazlasıyla sıkılabilir. Ama insanların düşündüklerini ve söylediklerini en önemsememeniz gereken dönemdesiniz, biliyorsunuz. Bu arada sizin söyledikleriniz de yakınlarınız tarafından yanlış anlaşılabilir ve gereksiz yere gerginlikler yaşanabilir. Gerginlik yaşayacağınız kişinin komşunuz veya kuzeniniz olması yüksek ihtimal. Ama ortalık sakinleşince yapacağınız konuşma ile her şeyin düzelmesini sağlayacaksınız.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, tam anlamıyla harika bir hafta sizi bekliyor! Arkadaş çevrenizin kalabalıklaşacağı, sosyal ortamınızın hiç olmadığı kadar genişleyeceği şahane bir hafta geçireceksiniz. Yeni insanlarla tanışmak, keyifli hissettirecek ve ruh halinize çok iyi gelecek. Hamileliğiniz boyunca eve tıkılı kaldığınızı düşünebilir ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için de yeni hobiler edinmek isteyebilir, ilgi alanlarınızı keşfetmeye çalışabilir ve sonrasında bir kursa yazılmayı düşünebilirsiniz. Bu arada, haftasonu gezi amaçlı bir seyahate çıkabilir ve eşinizle kısa ama keyifli bir tatil yapabilirsiniz.
Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, koşturmalı bir haftaya hazır olun! Özellikle iş hayatında tempolu bir hafta sizi bekliyor. Art arda toplantılar yapacağınız, bol bol iş seyahatleri gerçekleştireceğiniz hareketli günler yaşayacaksınız. Daha önce bu tempoya kolay uyum sağlayabiliyorken, hamileliğinizde biraz yorulabilirsiniz. Eğer esnetme payınız varsa, ben gebeliğinizde daha ağırdan almanız taraftarıyım. Aile bireyleriniz, özellikle ebeveynleriniz şu sıralar size daha bir ilgili davranabilir ve üzerinize fazla titreyebilirler. Tabii, bunda gebe olmanızın da etkisi büyük. Son olarak; önümüzdeki günlerde annenizle de sık sık bir araya geleceksiniz gibi duruyor.
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.