Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!
20 Kasım 2017

22 Kasım'da Güneş Yay burcuna geçiyor! Kış günlerinin kasvetli havasına iyi gelecek bir iyimserlik haline bürünmeye hazır olun! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın, gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı!

Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!


20 - 26 Kasım 2017 haftalık burç yorumları - 22 Kasım’ da Güneş Yay burcuna geçiyor. Kasvetli kış günlerine iyi gelecek bir iyimserlik haline bürünebiliriz. Güneş’ in Yay burcuna geçişinin ardından 01 Aralık’ ta Venüs Yay burcuna geçiyor ve önümüzdeki günlerde gökyüzünde bir Yay temaları ağırlık kazanmaya başlıyor. Yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiter, elementi ateş ve niteliği ise değişkendir. Vücutta uyluk, karaciğer, safra, tüm salgıları simgeler. Yay burcu son derece iyimser ve şanslıdır. Hayat felsefesi “Herşey güzel olacak” olacak olan Yay burcu, gezmeyi ve macerayı çok severler hatta bazen şuursuzca risk alabilirler. Çok meraklı olan Yay burçları, özellikle yabancı kültürleri ve inançları araştırmaya ilgi duyar. Neşeli, iyimser, felsefi ve bilge olan Yaylar, fazlasıyla geniş fikirlidirler. Bonkör, eli açık, arkadaş canlısıdır. Fakat çabuk sıkılırlar, sabırsızdırlar ve bazen fanatikçe davranabilirler. Bu dönemde doğan çocuklar; sürekli gezebilecekleri bir işte çalışmak isteyebilirler. Çevreleriyle iletişimleri iyi olur, herkesle dost olabilirler ama düşünmeden risk alırlar. Akademik eğitim hayatlarında önemli bir rol oynar. Hatta akademisyen olmak isteyebilirler. Belgesel izlemekten hoşlanırlar, sürekli hareket halinde olabilirler ama bazen çok huysuz ve aceleci olabilir. İşte, 20 - 26 Kasım 2017 haftalık burç yorumları...

20 - 26 Kasım 2017 haftalık burç yorumlarıKasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebeleri, seyahatlerle dolu bir hafta sizi bekliyor desek, yanlış olmaz. Bol bol gezeceğiniz, yeni yerler göreceğiniz, daha önce gittiğiniz yerleri tekrar ziyaret edeceğiniz oldukça keyifli bir haftaya hazırlıklı olun. Seyahat amaçlarınız yalnızca gezip görme amacıyla değil, iş veya akraba ziyareti amacıyla da gerçekleşebilir. Bu dönemde bir yurtdışı seyahati gerçekleştirebileceğinizi de söylemek mümkün. Hafta sonuna doğru ise eşinizin ailesiyle ilgili bazı olumsuz gelişmeler olabilir. Özellikle eşinizin erkek kardeşi, maddi anlamda kayıplar yaşayabilir ve sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir. Bebeğinizin hazırlığı nedeniyle sizler de biraz sıkışık durumda olabilir ve eşinizin kardeşine destek olmakta biraz zorlanabilirsiniz.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, haftayı oldukça bereketli geçireceksiniz diyebilirim. Öncelikle şunu belirtmeliyim; eşinizin gelirinde ciddi bir artış olabilir. Bu gelir artışı, maaşına yapılacak olan zamdan kaynaklanabileceği gibi prim veya komisyon gibi ek gelirlerden de elde edilebilir. Tam da bebeğinizin hazırlığını yaparken gerçekleşecek olan artış, sizlerin de maddi anlamda epey rahatlamasını sağlayacak. Bu arada, kardeşler arasında br miras sorunu varsa şayet, bu haftaiçi her şeyin çözüme kavuşacağını söylemek mümkün. Ee, maddi açıdan bereketli bir hafta olacağını söylemiştim.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu gebeleri, fazlasıyla neşeli geçecek olan haftaya hazır olun! Özellikle hafta içi tanışacağınız insanları daha iyi tanımaya çalışmanızı öneririm. Çünkü tanışacağınız kişilerin kafa denginiz olacağını ve o kişilerle görüşmeyi sürdürürseniz uzun süreli dostluklar kuracağınızı söyleyebilirim. Bu hafta eşinizin hayatında da pozitif gelişmeler yaşanacak ve yaşanan gelişmeler eşinizin ruh haline yansıyarak daha neşeli olmasını sağlayacak. Bu durum elbette eşinizle olan ilişkinize de olumlu yansıyacak. Son olarak; bir yakınınızın size desteği sayesinde, kariyerinizle alakalı fırsatlar yakalamanız mümkün.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebeleri, size bir müjdem var! Eğer son zamanlarda gebeliğinizle alakalı bir sağlık sorunu yaşıyorsanız, artık endişelenmenize gerek yok, kısa süre içinde sağlığınıza kavuşacağınızı söyleyebilirim! Çalışma hayatınıza gelecek olursak; hafta içi başarılı hamleler yaparak, kendinizi üstlerinize gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde bir iş seyahatine de çıkmanız gerekebilir, hazırlıklarınızı şimdiden yapsanız, iyi edersiniz. İlerleyen günlerde ise yine sizi hareketli günler bekliyor olacak. Evinizde bol bol misafir ağırlayacak, eşinizle birlikte akraba ziyaretlerine gideceksiniz. Bu süreçte kendinizi fazla yormamaya gayret edin.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan burcu gebeleri, tutkulu bir haftaya merhaba diyin! Eşinizle birlikte ilişkinizi daha da sağlamlaştıracak gelişmeler yaşayacak, adeta aşk tazeleyeceksiniz. Hatta eşiniz size bu aralar tatil sürprizi yapabilir, demedi demeyin. Hafta içi kendinizi oyalayacağınız ve mutlu olacağınız bir hobi edinebilirsiniz. Hatta edineceğiniz hobi her neyse, kendinizi biraz daha o konuda geliştirirseniz, ileride bir kazanç kapısına çevirebilirsiniz. Sizlere bu hafta için şunu kesin olarak söyleyebilirim; hiç bir aksiliğin yaşanmayacağı, gayet keyifli bir hafta sizleri bekliyor, tadını çıkartın!
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebeleri, şu sıralar biraz yorgun hissediyor olabilirsiniz. Bu nedenle hafta boyunca evden çıkmak istemeyecek, bol bol dinlenmek isteyeceksiniz. Yaşadığınız yorgunluk gebeliğinize bağlı olabilir, beslenmenize daha fazla dikkat etmekte fayda var. Ancak, siz evde kalıp dinlenmek isterken, misafirleriniz sizi yalnız bırakmayabilir, şimdiden söyleyeyim. Bol bol misafir ağırlayacağınız bir hafta geçireceksiniz gibi duruyor. Fakat misafirleriniz aile bireyleri olacağından, çok fazla yorulacağınızı sanmıyorum. Son olarak, gayrimenkul ile ilgili bir gelişme olacak. Satmayı düşündüğünüz bir ev alıcı bulabilir veya siz başka bir eve taşınabilirsiniz.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebeleri, hareketli bir hafta sizleri bekliyor! Hafta boyunca işinizle alakalı veya sadece gezmek, eğlenmek amacıyla kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Fakat yolculuğa çıkmadan önce her türlü tedbiri almanızı öneririm. Özellikle araba ile seyahat edecek olanlar, kısa süre aralıklarla mola vermeye dikkat edin. Gerek seyahatler, gerekse akrabalarla yapacağınız görüşmeler, oldukça sosyal bir hafta geçirmenizi sağlayacak ve yeni insanlarla tanışmanıza olanak tanıyacak. Bu arada, hamilelik ile ilgili eğitimler almak isteyenler, bu haftaiçi isteğini gerçekleştirebilir ve bir gebe eğitim merkezine kaydolabilir.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burcu gebeleri, kazançlarla dolu bir hafta geçireceğinizi söylemek mümkün! Öncelikle iş yeri ile başlayalım; uzun süredir beklediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Bu da maaşınıza zam olarak yansıyabilir ve maddi açıdan rahatlamanızı sağlayabilir. Arkadaşlarınıza verdiğiniz borç para da şu sıralar ödenebilir. Yani anlayacağınız, bereketli bir hafta sizleri bekliyor. Gelirlerin artmasıyla birlikte siz de zorunlu ihtiyaçtan çok keyfi alışverişler yapabilirsiniz. Kendinizde değişiklikler yapmak isteyebilir veya doğacak olan bebeğiniz için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Fakat, keyfi alışverişi abartmamakta fayda var. Aksi halde ileride maddi zorluk çekebilirsiniz.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, keyifli mi keyifli bir hafta sizleri bekliyor. Bu aralar, kişisel bakımınızla daha fazla ilgilenebilir ve fiziksel görünümüzde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta içi giyim kuşama ve kozmetik ürünlere biraz fazla para harcayacaksınız diyebilirim. Fakat, harcamaları fazla abartmayın, aksi halde ilerleyen günlerde maddi açıdan zorlanabilirsiniz. Çalışan Yay burcu gebeleri ise iş yerinde ön plana çıkacağı fırsatlar yakalayabilir. Eğer fırsatları doğru değerlendirebilirseniz, kariyerinizde büyük bir ivme kazanabilirsiniz.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak burcu gebeleri, şu sıralar biraz kabuğunuza çekilmek ve yalnız kalmak istiyor olabilirsiniz. Bu hafta için de aynı şeylerin geçerli olacağını ve evden pek çıkmak istemeyeceğinizi söyleyebilirim. Hamileliğinizin biraz sancılı geçiyor oluşu da böyle bir ruh haline bürünmenize neden olmuş olabilir. Yaşadığınız tüm sıkıntıların kısa bir süre sonra geçeceğini ve bebeğinize kavuşacağınızı düşünmeniz, belki biraz daha iyi hissettirebilir. Bu arada, hafta sonuna doğru size oldukça yakın biri tarafından haksızlığa uğrayabilir, hiçbir kabahatiniz yokken bir anda suçlu durumuna düşürülebilirsiniz. Merak etmeyin, kısa süre içinde o yanlış anlamaların ortaya çıkacağına emin olabilirsiniz.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

KOVA BURCU

Kova burcu gebeleri, bu hafta da sosyalliğinizden bir şey kaybetmeyeceksiniz! Arkadaş çevrenizin genişleyeceği, yeni ortamlara gireceğiniz ve sosyal hayatınızın canlanacağı bir hafta olacak. Daha önce hiç yapmadığınız farklı aktiviteler yapabilir, hiç gitmediğiniz yerleri gezebilirsiniz. Hayatınızdaki bu küçük değişim, size de iyi gelecek. İş hayatınızda ise yine pozitif gelişmelerin yaşanacağı bir sürece giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş yerinde kendinizi gösterebileceğiniz fırsatları değerlendirmeye bakın. Yüksek performanız sayesinde ödüllendirilebilir ve maaşınıza zam alabilirsiniz.
Kasvetli Kış Günlerine İyi Gelecek Dört Dörtlük Bir Haftaya Hazır Olun!

BALIK BURCU

Sevgili Balık burcu gebeleri, sizler de Kova burcu gebeleri gibi oldukça hareketli ve sosyal bir hafta geçireceksiniz. Aile bireyleriyle bir araya geleceğiniz pek çok organizasyon olacağını söyleyebilirim. Kalabalık içinde fazlasıyla bulunacağınız bu hafta, tiyatro veya sinemaya gitmek gibi sosyal faaliyetlere de zaman ayırmak isteyeceksiniz. Çalışan Balık burcu gebelerimiz için de harika haberlerim var. Önümüzdeki günlerde iş yerinde terfi alırsanız şaşırmayın!
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.