2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!
22 Aralık 2017

 25 - 31 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Geldik yılın son haftasına... İyisiyle kötüsüyle geçirdiğimiz bir yılın ardından, bu son haftaya baktığımızda Oğlak burcunda yoğun bir gezegen yığılması görüyoruz. Yani sorumluluk ve disiplinli olma, çok çalışma haftanın en önemli temalarından olacak. Ancak yılbaşı gecesi Ay; İkizler burcunda olduğundan sosyalleşme, haberleşme ve yolculuk konuları ön plana çıkacak. Yerimizde duramadığımız kıpır kıpır bir yılbaşı gecesi geçirebiliriz.


2018 yılına genel bir bakış attığımızda ise çok önemli gökyüzü hareketlerinin olacağını ve dolayısıyla hayatlarımızda da önemli bir sürecin başladığını söylemek mümkün.


Merkür bu sene ateş elementinde yani Koç, Aslan, Yay burçlarında geri gidecek. Düzenli okurlarımız ileride hazırlayacağımız yazılarda, bu durumdan nasıl etkilenecekleri görebilecekler.


Venüs; 05 Ekim – 16 Kasım tarihlerinde Akrep ve Terazi burcunda geri gidecek; Özellikle Akrep, Boğa, Terazi ve Koç burçları bu süreci dikkatle izlemeliler.


Mars; 27 Haziran – 27 Ağustos tarihlerinde Kova ve Oğlak burçlarında geri gidecek. Bu durum da Yengeç, Oğlak, Aslan ve Kova burçları üzerinde etkili olacak.


Jüpiter; 08 Kasım’ da Yay burcuna geçecek, Uranüs; 15 Mayıs – 06 Kasım tarihlerinde Boğa burcunda hareket edecek ve son olarak Ay Düğümleri 06 Kasım’ da Oğlak, Yengeç aksına geçecek.


Bu yoğun hareketlilikten burçların nasıl etkilendiğini yıl içindeki yazılarımızda bulabileceksiniz ancak tüm yıla genel olarak baktığımızda;


 25 - 31 Aralık 2017 Haftalık Burç YorumlarıKoç

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!


Koç burcu gebeleri, gayet güzel ve rahat bir yıl sizleri bekliyor diyebiliriz. Önümüzdeki yıl, doğacak olan bebeğinize sürpriz bir kardeş daha gelebilir. Sizin için ani ve beklenmedik bir durum olsa da zamanla böyle olmasının daha iyi olduğunu düşüneceksiniz. 2018 yılı, maddi açıdan da rahat bir nefes alacağınız bir sene olacak. Eşinizin gelirinde artış olabileceği gibi ailenizden miras da kalabilir. Yeni yıl, sizler için hareketliliği de beraberinde getirecek. Sosyal ortamınızda büyük bir değişim yaşayacaksınız. Yeni arkadaşlıklar kuracak, sosyal çevrenizi genişletecekseniz. Taşınmanızın da buna vesile olabileceğini söyleyebilirim.


Boğa

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Sevgili Boğa burcu gebeleri, yeniliklerle dolu bir yıla giriyorsunuz! Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak isteyeceğiniz, hatta yaşamınızı tamamen değiştirmek isteyeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor. Ancak kariyer konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim ne yazıkki. İş ortamınızda belli sıkıntılar yaşayabilir, haksızlığa uğrayabilir ve bir süre işsiz kalabilirsiniz. Fakat, hakkınızı ararsanız yüklü bir miktar tazminat almanızın önünde bir engel görünmüyor. Aile hayatına gelirsek, eşinizin ailesiyle ilgili ufak tefek sorunların yaşanacağı, tartışmaların bol olacağı hareketli bir yıl geçirebilirsiniz. Ama eşinizin desteği ile sorunlar pek büyümeden çözülecek gibi duruyor.


İkizler

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

İkizler burcu gebeleri, 2018 yılı sizler için biraz zorlayıcı olabilir. Öncelikle maddi açıdan bazı olumsuzluklarla karşılaşabileceğinizi söylemeliyim. Eşinizin çalışma ortamındaki sorunlar, onu yıldırabilir ve istifa etmeye mecbur bırakabilir. Aynı şekilde yakınlarınıza verdiğiniz borç paraları geri almakta zorlanabilirsiniz. Kısacası; maddi anlamda pek de rahat bir yıl geçirmeyeceksiniz gibi görünüyor. Sağlık konusuna gelecek olursak; bu yıl sağlığınıza daha fazla dikkat etmenizi öneririm. Özellikle gebeliğinizle alakalı hiçbir kontrolü aksatmamalı, en ufak problemi hekiminizle paylaşmalısınız. Çünkü erken doğum riski söz konusu olabilir.. Aile ilişkilerine gelecek olursak; kardeşinizin bu yıl size fazlasıyla ihtiyacı olacak gibi görünüyor. Vereceğiniz destek sayesinde, onunla daha yakın bir bağ kuracak ve ilişkiniz boyut atlayacak.


Yengeç

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Sevgili Yengeç burcu gebeleri, maddi açıdan rahat bir yıl geçireceğinizin müjdesini şimdiden vereyim! Eşinizin kariyerinde bir takım problemler olsa da bu durum sizi maddi açıdan etkilemeyecek, çünkü yıl içinde ekstra gelir kapılarınız olacak. Fakat sağlık konusunda maalesef ki  aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Bu sene sağlığınıza daha fazla dikkat etmenizde fayda var. Rutin doktor kontrolünüzde tesadüfen bir sağlık problemi ile karşılaşabilirsiniz. Endişelenmeyin, çok korkulacak bir sıkıntı olmayacak, uygun tedavi ile en kısa zamanda üstesinden geleceksiniz. Bu arada, 2018 yılına değişikliklerle başlamak isteyebilir ve sene başında evde tadilatlar yaptırabilirsiniz.


Aslan

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Aslan burcu gebeleri, değişimlerle dolu bir yıla hazır olun! Sosyal ortamınızın tamamen değişeceğini ve etrafınızın yeni insanlarla dolacağını söyleyebilirim. Bunda; iş yeri değişikliği ve taşınmanızın büyük etkisi olacak. Evet, uzun süredir istediğiniz o şehir dışına taşınma fikri bu yıl hayata geçebilir. Taşınmanızla birlikte hayatınızla ilgili çok radikal kararlar alabilir ve monotonluğu kırmak için çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler, ruh halinize de iyi gelecek! Fakat her şey tabii ki güllük gülistanlık olmayacak... Eşiniz veya eşinizin ailesiyle anlaşamadığınız bir takım konular olabilir ve sene boyunca ara sıra canlanacak olan bu konular yüzünden ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz. Son olarak; 2018 yılının kendi ebeveynlerinize daha fazla vakit ayıracağınız bir sene olacağını söyleyebilirim.


Başak

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Başak burcu gebeleri, 2018 yılı sizler için biraz durağan geçecek diyebiliriz. Çocuk sahibi olmak elbette sizleri mutlu edecek ancak sorumluluğuna alışmanız biraz zaman alacak. Duygusal dalgalanmalar yaşabilir, psikolojik açıdan kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ama dediğim gibi, sene ortasına doğru yeni hayatınıza alışacak ve adapte olacaksınız. Siz de Yengeç burçları gibi bu sene sağlığınıza dikkat etseniz, iyi edersiniz. Yıl içinde ciddi olmasa da bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Hep mi olumsuzlukla geçecek dediğinizi duyar gibiyim... O halde iyi haberlere geçeyim; 2018'de sigara gibi kötü alışkanlıklarınız varsa, bir daha başlamamak üzere bırakacaksınız. Bunda gebeliğinizin de etkisi olabilir... Son olarak; kardeşinizin uzun zamandır boğuşmak zorunda kaldığı bir problemi varsa şayet, o konuda işlerinin yoluna gireceğini söyleyebilirim.


Terazi

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Terazi burcu gebeleri, 2018 yılı maddi girişimler için cesaretinizi toplayacağınız bir yıl olacak gibi görünüyor. Uzun süredir istediğiniz fakat sürekli ertelediğiniz ev alma konusu, 2018'de gündeme gelecek ve bu konuda somut adımlar atacaksınız. Kredi çekerek satın almayı düşünüyorsanız, çekeceğiniz miktara dikkat edin derim. Çünkü geri ödeme konusunda sıkıntılar yaşamanız muhtemel. Ancak yıl sonuna doğru eşinizin ailesinden kalacak olan miras, bir nebze de olsa rahatlamanızı sağlayacak. Yine aynı dönemlerde eşiniz iş değişikliği yapabilir ve maaşında bir miktar artış olabilir. Son olarak; 2018'in eğitim, sağlık veya diğer konularda büyük çocuklarınızdan yana biraz sorunlu geçeceğini söyleyebilirim.

Akrep

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!Sevgili Akrep burcu gebelerimiz, 2018'in en şanslı burcu sizlersiniz! Sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemleri bu yıl geride bırakacak ve oldukça dinç olacağınız gibi bir yıl geçireceksiniz! Sosyal hayatınızda değişimler yaşayacak, yeni ortamlara girecek ve başarınızla tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayacaksınız! Eşinizle ilişkinizin daha da kuvvetleneceği, çocuklarınızın size gurur yaşatacağı, kariyerinizde büyük başarılar göstereceğiniz ve uzun süredir boğuştuğunuz problemlerin çözüme kavuşacağı bir yıl sizleri bekliyor! Kısacası; 2018 sizin yılınız olacak!


Yay

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Yay burcu gebeleri, 2018'in sizler için şanslı bir dönem olacağını söylemek mümkün! Fakat şanslı olduğunuzu sene başında değil, sene sonuna doğru hissedeceksiniz. Yılın başlarında kazancınızda bir azalma olabilir. Fakat sene sonuna doğru kazancınızda ani yükselmeler meydana gelecek. Bunda, yeni bir sektöre adım atmanız etkili olacak! Bu nedenle, eğer yıl içinde yapmak istediğiniz ancak bir türlü cesaret edemediğiniz bir iş değişikliği olursa fırsatı kaçırmayın derim. Bir de doğumunuzun üstünden çok geçmeden tekrar gebe kaldığınızı öğrenebilirsiniz, demedi demeyin!


Oğlak

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Oğlak burcu gebeleri, oldukça hareketli bir yıl sizleri bekliyor. Kariyerinize önem vereceğiniz, gece gündüz demeden çalışacağınız bu yılda, ara sıra yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Ama yılın sonunda, verdiğiniz emeklerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. 2018'in sonlarında ise alacağınız kararlara daha fazla dikkat etmenizi öneririm. Zira, vereceğiniz kararlar hayatınızı tümüyle etkileyecek önemli kararlar olacak. Evlilik, boşanma, başka bir çocuk sahibi olma veya kariyer... Kısacası hayatınızın en önemli noktaları olan bu konularda, yıl sonuna doğru önemli değişiklikler gerçekleşecek.


Kova

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Sevgili Kova burcu gebeleri, kariyerinizin en parlak dönemini yaşayacağınız bir yıla giriyorsunuz! Yıl içinde iş yerindeki pozisyonunuz değişebilir veya farklı bir firmaya yönetici olarak girebilirsiniz. Anlayacağınız, kariyerinizle ilgili verdiğiniz emeklerin karşılığını bu yıl alacaksınız. Ancak yapacağınız iş değişikliği nedeniyle yerleşim yerinizi değiştirebilirsiniz.. Hatta yeni işiniz için şehir dışına taşınmanız söz konusu olabilir, şimdiden hazırlığınızı yapın! Aile konusuna gelecek olursak; ebeveynlerinizle ilgilenmenizi ve bir süre beraber yaşamanızı gerektiren çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Ama endişelenecek bir problem olmadığını söyleyebilirim.


Balık

2018'i Nasıl Geçireceğinizi Şimdiden Öğrenin!

Balık burcu gebeleri, maddi açıdan kazanımlarla dolu bir sene sizleri bekliyor! Parayla ilgili şu ana kadar yaşadığınız çoğu problemi geride bırakacaksınız. Yıl sonuna doğru kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanacak ve bu durum maaşınıza olumlu katkılar sağlayacak. Ancak aile içi ilişkilerde pek de şanslı olmayacaksınız gibi görünüyor. Özellikle kardeşinizle yaşayacağınız ciddi bir tartışma, sizi duygusal açıdan epey yıpratacak. Çok küçük bir sorundan ortaya çıkan gerginlik, hiç beklemediğiniz noktalara varabilir. Bana kalırsa, bu sene kardeşinizle olan ilişkinize dikkat edin ve alttan alan taraf siz olun.

Berna Narin Aşkın'ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl