Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun!

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun!
12 Mart 2018

17 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Ancak bu yeniay yeni başlangıçlar, fırsatlar ve harekete geçme beklentimizi pek karşılayacak gibi durmuyor. Balık burcu, Zodyak kuşağının son burcudur ve aklımıza hemen bir dönemin kapanmasını ve yeni bir döneme yer açmayı getirir. Ancak bu sefer kapanış ve açılış süreci bizler için çok kolay olmayacaktır.


Daha önce başladığımız girişimlerin sonuçlarını almakta biraz ağır kalabiliriz ya da başkalarının ihmâl ettiği işler üstümüze kalabilir. Aslında, yeniaydan birkaç saat sonra Mars gezegeni de Yay burcundan Oğlak burcuna geçecek ve mücadele ettiğimiz konular tamamen değişecek. Yani sözün özü; son dakika verilen fırsatlar olsun, üstümüze yüklenen işler olsun bizi yoracak ve elimizi oyalayacak. İyisi mi, bu günlerde başlangıç yapmak yerine sorumluluklarımızı sonuca ulaştırıp, kendimize zaman tanımalıyız. Önümüzdeki günlerde daha stratejik ve istikrarlı olmamızı gerektiren, gücümüzü ve dayanıklılığımızı sınayacağımız süreçler yaşayabiliriz.


Balık yeniayında doğanlar; hayal gücü ve sezgileri güçlü, merhametli ve şefkatli bir yapıya sahip olurlar. Duyguları mantığın önüne geçer ama büyük düşünme yeteneğine sahiptirler. Aslında ağaçlar yerine ormanın tamamını görebilme becerisiyle doğmuşlardır yalnız sürekli motive edilmeye ihtiyaç duyarlar.

Tüm yeniaylar yeniliklere yol açar ama bu sefer bu yenilikleri yapabilmek için oyalanmamalı hemen harekete geçerek doğru stratejiyi kurmalıyız.

12 - 18 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları


Koç

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Koç burcu gebelerimiz, sakin ve huzurlu günler sizi bekliyor diyebiliriz. İlerleyen günlerde dinlenmek için kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Davet edildiğiniz organizasyonlara katılmayacak, adeta evde keyif süreceksiniz. Ancak, o birkaç günün değerini bilin derim. Çünkü önümüzdeki süreçte, hayatınız bir anda hareketlenecek ve dinlenmeye fırsat bulamayacaksınız. Misafir ağırlamalar, aile toplantıları, günlük rutinler derken, kafanızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz, şimdiden uyarayım. Doğumu yaklaşan gebelerimiz ise bu ayın son haftasında bebeğine kavuşabilir. Yine Mart ayının son günlerinde, yakın çevrenizden hamilelik haberleri alabilirsiniz, benden söylemesi!Boğa

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Boğa burcu gebelerimiz, bu hafta sizler için güzel haberlerim var! Öncelikle, doğumu yaklaşan gebelerimiz, önümüzdeki birkaç haftalık süreçte doğum yapabilir. Bebeğiniz beklediğiniz tarihten biraz erken gelse de endişelenmeyin, sağlıkla ilgili ne siz ne de bebeğiniz herhangi bir problem yaşamayacaksınız. Bebek sahibi olmayı planlayan Boğa burçlarının ise önümüzdeki günlerde şansı açık olacak ve bekledikleri haberi kısa süre içinde alacaklar. Bu arada; ilerleyen günlerde, çevrenizdeki pek çok kişinin derdini dinleyip çözüm üretmeye çalışacaksınız. Özellikle kuzeniniz veya kız kardeşinize büyük bir iyiliğinizin dokunacağını söyleyebilirim.İkizler

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili İkizler burcu gebeleri, yoğun ve hareketli günlere hazır olsanız, iyi edersiniz. Çünkü önümüzdeki günler sizler için baya karışık ve yoğun geçecek. Bu karmaşa karşısında olaylara yetişememe telaşı yaşayabilirsiniz. Bu da psikolojinizi biraz yorabilir. Tüm bu karmaşıklığın üstüne bir de habersiz gelen misafirleriniz olacak. Hatta önümüzdeki günlerde sık sık davetsiz misafir ağırlayacaksınız diyebilirz. Her an kapınız çalabilir, hazırlıklı olmakta fayda var. Ancak merak etmeyin, bu karmaşık ve telaşlı günler çok uzun sürmeyecek, kısa bir süre sonra eski düzeninize kavuşacaksınız.


Yengeç

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Yengeç burcu gebelerimiz, sizler için bu hafta epey kafa karışıklığı ile geçecek gibi duruyor. Uzun süredir düşündüğünüz, çözüme kavuşturamadığınız konular, bu hafta da kafanızı meşgul etmeye devam edecek. Bana kalırsa, olayları biraz oluruna bırakmanız ve kafanızı boşaltmanız sizin yararınıza olur. Düşünceler arasında boğulmak yalnızca size zarar verir. Şu sıralar eşinizle ufak problemler yaşayabilirsiniz. Eşiniz, istekleri konusunda ısrarcı olabilir ve talepkâr davranabilir. Ama kısa süre içinde sorunlarınızı çözeceğinize eminim. Yine aynı şekilde, eşinizin kız kardeşiyle de aranızda ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eğer bu hafta görüşmeyi düşünüyorsanız, bir süreliğine erteleyin derim.


Aslan

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Aslan burcu gebelerimiz, bu hafta harcamalara dikkat! Yanlış hesap kitap yapabilir ve maddi açıdan biraz zorlu günler geçirebilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz ve büyük çocuklarınız için yaptığınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Bana kalırsa, şu sıralar keyfi harcamalardan ziyade yalnızca ihtiyaçlarınıza odaklanın. Bu arada, spora başladıysanız ya da ağır temizlik işlerine girişmeyi düşünüyorsanız, temkinli olun derim. Fiziksel açıdan kendinize çok yüklenmeyin, aksi halde ufak tefek yaralanmalar söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru ise akrabalarınızla bir araya geleceksiniz. Yalnız, görüşmede bazı tatsızlıklar çıkma olasılığı yüksek. Ama sizin arabuluculuğunuz sayesinde her şey kısa sürede tatlıya bağlanacak.Başak

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Başak burcu gebeleri, bu hafta sonuca ulaştırmaya çalıştığınız her ne varsa, daha da karmaşık bir hâl alacak diyebilirim. Olayları bir türlü çözüme ulaştıramamanızda ise yakın çevrenizin etkisi olacak. Dostlarınız, ortaklarınız ve hatta eşiniz dahi bu konuda size engel oluşturabilir ve çözmek istediğiniz konular iyice karman çorman olabilir. Olayların içinden bir türlü çıkamamanız, sizi psikolojik açıdan da biraz yıpratacağa benziyor. Ama iyi haberlerim de var size! Eşinizin karşısına bu hafta kendisini daha fazla geliştireceği ve kazanacağı bir iş fırsatı çıkabilir. Alışkanlıklardan vazgeçmek zor olsa da teklifi hemen kestirip atmayın derim.


Terazi

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Terazi burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde sağlığınızla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Özellikle ayaklarınızla ilgili problemler yaşama olasılığınız çok yüksek. Fakat bahsettiğim problemler, gebelik şikâyetleriyle ilgili olacak gibi... Vücudunuz su toplayabilir ve ayaklarınızda yoğun bir ödem oluşabilir. Önümüzdeki muayenede hekiminizden bu konuda yardım isteyemeyi unutmayın! Bu arada, sizler de İkizler burcu gebelerimiz gibi haftayı biraz telaşlı geçireceksiniz. Gelişmelere yetişemiyor gibi hissedecek ve psikolojik açıdan biraz yorulacaksınız. Benden size tavsiye, stres yapmayın ve her şeyi akışına bırakın. Yoksa yıpranacak olan taraf siz olacaksınız. Son olarak; ilerleyen günlerde sürekli akrabalarınızla görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum, yapmanız gereken işleri biraz sekteye uğratacak gibi duruyor.


Akrep

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Akrep burcu gebelerimiz, haftanın belki de en şanslı burcu sizlersiniz! Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; bu haftadan itibaren, hayattan daha fazla keyif alacağınız, mükemmel bir döneme giriyorsunuz. Olaylara karşı daha pozitif yaklaşacağınız, sorunların az olacağı şahane bir süreç sizleri bekliyor. Ancak, bu haftanın başında biraz nazlanmak, şımarmak isteyebilirsiniz. Ama çevrenizdekilere kök söktürmemeye çalışın :) Bir de bu hafta ufak bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hatta bu hayat kırıklığının nedeni, büyük çocuklarınızın eğitimleriyle ilgili olabilir.

Yay

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Yay burcu gebelerimiz, aksiliklerin peşinizi bırakmayacağı bir hafta olacak diyebilirim. Evde, iş yerinde, sosyal çevrenizde, kısacası her yerde... Evde, hiç beklemediğiniz anda tadilat gerektirecek aksilikler çıkacak. Özellikle musluklara ve vanalara dikkat edin derim! Tabi bu ardı ardına yaşanan aksilikler, maddi anlamda da bütçenizi biraz sarsacak. Hafta sonuna doğru ise yoğun bir ziyaret trafiği yaşanacak. Kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz. İşin kötüsü ise misafirlerinizin ne yazık ki biraz düşüncesiz kişiler olacağı... Bu ziyaret sizi epey yoracağa benziyor, kendinize dikkat edin!


Oğlak

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Oğlak burcu gebelerimiz, sizler için de pek iç açıcı bir hafta olacak diyemeyeceğim maalesef ki... Haftaya, daha önce aldığınız kararları gözden geçirmekle başlayacaksınız. Hatta aldığınız kararların yanlış olduğu kanısı varacak ve fikir değiştireceksiniz. Haftanızın geneline baktığımızda ise çevrenizdekilerle iletişiminizde biraz zorlanacağınız günler sizi bekliyor diyebiliriz. Özellikle komşularınız veya kuzenlerinizle anlaşamadığınız pek çok nokta olacak ve fikir birliğine varamayacaksınız. Hatta yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. Bu da ister istemez gerilmenize neden olacak. Bu arada, hafta boyunca sürekli yollarda olacak ve zamanınızın bir çoğunu trafikte geçireceksiniz gibi gözüküyor...

Kova

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Kova burcu gebelerimiz, tehlike çanları çalıyor, harcamalara dikkat! Son zamanlarda sizce de kendinizi fazla alışverişe kaptırmadınız mı? Böyle giderse, finansal açıdan zorlu günler başlayacak, haberiniz olsun... Bu hafta için size asıl söylemek istediğim şey, eğer birine borç para verirseniz, geri alamayacağınız olacak. Hafta içi yakın bir arkadaşınız sizden borç para talep edebilir. Ama dediğim gibi, bu paranın geri ödemesi olmayacak gibi duruyor. Kararınızı ona göre verin derim. Bu gelişmenin aksine, siz de uzun süredir beklediğiniz bir ödemeyi haftanın son günlerinde nihayet alacaksınız.


Balık

Mücadelelerle Dolu Bir Haftaya Hazır Olun! Sevgili Balık burcu gebelerimiz, keyifli mi keyifli bir hafta sizleri bekliyor! Nihayet hayatınızın kontrolünü ele alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Artık yalnızca kendinizi ve ailenizi düşüneceğiniz, mükemmel bir süreç başlıyor! Ee, bunun neticesinde kendinizi biraz şımartmak istemeniz de normal! Fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmak isteyeceğiniz ve bol bol alışveriş yapacağınız bir hafta olacak. Haftayı güzellik salonlarında, kuaförlerde geçirebilirsiniz, şimdiden söyleyeyim. Bu arada, bir iyi haberim daha var! Uzun süredir sizi yoran ancak çok da ciddi olmayan bir sağlık sorununuz varsa şayet, bu hafta tedaviniz başarıyla sonuçlanabilir ve doktorunuzdan iyi haberleri alabilirsiniz!


Berna Narin Aşkın'ın diğer yazılarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.