Tülin Şahin'den İlk Hamilelik Pozu!

Tülin Şahin'den İlk Hamilelik Pozu!
19 Haziran 2019

3 aylık hamile olan Tülin Şahin, bebeğinin cinsiyetini öğrendi!

Nisan ayında Portekizli Pedro de Noronha ile nikâh masasına oturan Tülin Şahin, hamile olduğunu sosyal medya hesabından doğrulamıştı. Gebeliğinin 3. ayını geride bırakan ünlü model, bebeğinin cinsiyetini de öğrendi. 

Tülin Şahin’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Hamileliğinin 3. ayını geride bırakan Tülin Şahin’in bebeğinin cinsiyeti belli oldu. İlk kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü modelin bir kızı olacağı öğrenildi. Gün geçtikçe karnı belirginleşmeye başlayan Şahin, önceki ilk hamilelik pozunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

Tülin Şahin'den İlk Hamilelik Pozu!

Ünlü şef Mehmet Özer ile 12 yıllık evliliğini 2017’de sonlandıran Tülin Şahin, Nisan ayında Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile dünya evine girmişti. Lizbon’daki evlerinde sade bir törenle evlenen çift, geçtiğimiz haftalarda güzel haberi sevenleriyle paylaşmıştı. Anne olmaya hazırlandığını sosyal medya hesabından duyuran Tülin Şahin, şimdi de ilk hamilelik pozunu yayınladı!

Tülin Şahin'den İlk Hamilelik Pozu!

'İlk Defa Birlikte Yüzdük'

İlk kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Tülin Şahin, ilk hamilelik pozunu verdi! Doktorunun önerisiyle her gün yarım saat yüzdüğünü belirten Şahin, fotoğrafa şu açıklamayı ekledi: ‘Bugün ilk defa birlikte yüzdük. Doktorların önerisiyle; hamilelikte her gün 30 dakika yüzmek, bulantılara ve kusmalara iyi gelir, krampları çözer, sırt ağrılarını giderir, sakinleştirir ve formda kalmanızı sağlar. Hem size hem de bebeğinize çok iyi gelir. Yüzdükten sonra daha rahat uyursunuz.’ Tülin Şahin’in bu paylaşımı çok sayıda beğeni alırken, hayranları ‘Maşallah’ yorumları yaptı.

Tülin Şahin'den İlk Hamilelik Pozu!

Doğum İstanbul’da

Portekizli Pedro de Noronha ile evlenen Tülin Şahin, hamileliğini Türkiye’de geçirecek. Sorunsuz bir hamilelik yaşadığını belirten ünlü modelin doğumu İstanbul’da yapmak istediği söyleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.