Kızının İlk Karesini Paylaştı!

Kızının İlk Karesini Paylaştı!
02 Aralık 2020

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan İdil Fırat'tan ilk paylaşım geldi!

2018 yılında oyuncu Mert Fırat ile nikâh masasına oturan İdil Fırat, önceki hafta bebeğini kucağına almıştı. Kızına Seyhan Mia ismini veren Fırat, doğum sonrası ilk bebek paylaşımını yaptı.

İdil Fırat Kızının İlk Karesini Paylaştı!

Oyuncu Mert Fırat ile cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden İdil Fırat, 5 aylık ilişkilerinin ardından 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Hem kına geceleri hem de Çeşme’de yapılan görkemli düğünleriyle o dönem epey gündem olan çift, kısa bir süre sonra verdikleri bebek müjdesi vererek sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Sağlıklı bir gebeliğin ardından geçtiğimiz hafta bebeğini kucağına alan İdil Fırat, doğumdan sonra ilk sosyal medya paylaşımını yaptı. Kızı Mia’nın fotoğrafını yayınlayan İdil Fırat’ın bu paylaşımı, Instagram’da yoğun ilgi gördü. Çok sayıda beğeni alan fotoğrafa ünlü isimlerden tebrik mesajları yağdı.

Kızının İlk Karesini Paylaştı!

Seyhan Mia İsmini Verdiler

Geçtiğimiz hafta doğum yapan İdil Fırat, bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuştu. Bir kız annesi olan Fırat’ın bebeğine Seyhan Mia ismini verdiği öğrenildi. Doğum sonrası ilk paylaşımını yapan ünlü isim, heyecanını şu sözlerle dile getirdi; “ Yeni hayatımızdan herkese merhaba, kızımız Seyhan Mia’ya 13 Kasım’da kavuştuk. Tarifsiz mutluluğumuz ve heyecanımızı paylaşan herkese sonsuz teşekkür ederiz. Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle, çekirdek ailemizden kucak dolusu sevgiler.”

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah