Mert Fırat Baba Oldu!

İdil & Mert Fırat çiftinin bebeği önceki gün dünyaya geldi. İlk kez babalık duygusunu tadan Mert Fırat, kızı ile çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Mert Fırat Baba Oldu!

2018 yılında İdil Fırat ile nikâh masasına oturan Mert Fırat baba oldu! Ünlü çiftin kızlarına Seyhan Mia ismini verdiği öğrenildi.

İdil Fırat Doğum Yaptı

Oyuncu Mert Fırat ile iş insanı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat, 5 aylık ilişkilerinin ardından 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Hem görkemli kına geceleri hem de Çeşme’de yapılan gösterişli düğünleriyle o dönem epey gündem olan çift, geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Hamileliğinin başından beri pandemi sebebiyle karantinada olan ve yalnızca doktor kontrolü için evden çıktığını belirten İdil Fırat, Cuma günü (13.11.2020) doğum yaptı. İstanbul’daki özel bir hastanede sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alan İdil Fırat’ın bir kızı oldu. Pandemi sebebiyle hastaneye ve eve ziyaretçi kabul etmeyen çift, bebeklerine Seyhan Mia ismini verdi. İlk kez babalık duygusunu tadan Mert Fırat ise kızıyla çekilen ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Mert Fırat Baba Oldu

Pandemi sebebiyle hastaneye ziyaretçi kabul etmeyen çift, heyecanlarını aile bireyleri ve yakın dostlarıyla paylaştı. Ünlü çift kızlarına Seyhan Mia ismini verdi. İlk kez baba olmanın heyecanını yaşayan Mert Fırat ise kızıyla çekilen ilk karesini Instagram hesabının hikâyeler kısmında paylaştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.