'Hamile Kalamam'

Geçtiğimiz yıl 3 yıllık sevgilisi Hakan Baş ile hayatını birleştiren Bensu Soral hamile mi? Önceki gün bir magazin programına telefonla bağlanan ünlü oyuncu, hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi.

'Hamile Kalamam'

Geçtiğimiz yıl 3 yıllık sevgilisi Hakan Baş ile hayatını birleştiren Bensu Soral hamile mi? Önceki gün bir magazin programına telefonla bağlanan ünlü oyuncu, hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi.

Bensu Soral Hamile mi?

‘İçeride’ dizisinde canlandırdığı Melek karakteriyle oyunculuk kariyerinde başarılı olacağının sinyallerini veren Bensu Soral, geçtiğimiz yıl erkek arkadaşı ile çıktığı Prag tatilinde evlilik teklifi almıştı. O anları sosyal medya hesaplarından yayınlayan ve duygusal anlar yaşayan ünlü çift, kısa bir süre sonra nikâh masasına oturmuştu. Evlendiği günden bu yana sık sık hamile olduğu iddiaları ile gündeme gelen Bensu Soral, önceki gün bir magazin programına telefonla bağlanarak konuya açıklık getirdi.

‘Hamile Kalamam’

Hamile olduğu yönünde çıkan haberler üzerine bir magazin programına katılan Bensu Soral, hamilelik iddialarına açıklık getirdi. Çocuk sahibi olmayı çok istediğini ancak şu anda hamile kalmasının mümkün olmadığını belirten oyuncu; ‘ Çocuk elbette istiyorum. Zaten çocukları da çok severim ama daha zamanı var. Şu an yüzü olduğum bir marka var, anlaşmamız boyunca fiziğime çok dikkat etmem gerekiyor. O sebeple bu aralar hamile kalamam. Bakalım kısmet, inşallah bir çocuğumuz olur.’

Bensu Soral Kimdir?

23 Mart 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Bensu Soral, lise eğitimini tamamlayana kadar Bursa’da yaşadı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde lisans eğitimini tamamlayan oyuncu, kamera karşısına ilk olarak modellik yaparak çıktı. Bir süre sonra oyuncu olan ablası Hande Soral’ın desteği ile oyunculuğa başlayan Bensu, ilk olarak ‘Yol Ayrımı’ dizisinde rol aldı. ‘Küçük Tatlı Yalancılar’ dizisi ile tanınırlığını arttıran ünlü oyuncu, ‘İçeride’ adlı dizi ile meslekte ne kadar başarılı olacağının sinyallerini verdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.