Anne Oldu!

Anne Oldu!
01 Nisan 2020

Eski model Açalya Samyeli Danoğlu doğum yaptı! 28 yaşında annelik duygusunu tadan Açalya, doğum haberini Instagram hesabından duyurdu.

Eski model Açalya Samyeli Danoğlu doğum yaptı! 28 yaşında annelik duygusunu tadan Açalya, doğum haberini Instagram hesabından duyurdu.

Açalya Samyeli Danoğlu Doğum Yaptı!

2012 yılında katıldığı Miss Turkey yarışması ile tanınan ve birinci seçildikten sonra ülkemizi Çin’de düzenlenen Miss Word’de temsil eden Açalya Samyeli, 2016 yılında iş insanı Erman Ademoğlu bir mutlu bir yuva kurmuştu. Kısa bir süre önce evliliklerini bir bebekle taçlandıracaklarını açıklayan çift, önceki gün çocuklarına kavuştu. 28 yaşında annelik duygusunu tadan ünlü modelin, bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldığı öğrenildi.

İsmini Fettah Baran Koydular

Açalya Samyeli Danoğlu anne olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Bir erkek bebek sahibi olan Danoğlu, bebeğine Fettah Baran ismini verdi. Doğum haberinin ardından çok sayıda tebrik mesajı alan modelin, hastaneden taburcu olduğu öğrenildi.

Anne Oldu!

Eşi Erman Ademoğlu ise hislerini şu cümlelerle açıkladı: ‘Allah bana, ilk kez tuttuğun elimle senin koluna gireceğim yaşlı günlerimi göstersin. İnşallah vatanına, milletine hayırlı, dini bütün bir çocuk yetiştirebiliriz. Ömrün uzun ve hayırlara vesile olsun oğlum.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.