• gebe.com
  • /
  • Hamile Stilleriyle Göz Kamaştırdılar!

Hamile Stilleriyle Göz Kamaştırdılar!

Berfu Yıldız ve Eser Yenenler çiftinin düğününe katılan Seda Bakan, Özlem Ada Şahin ve Hande Yontunç, hamile stilleriyle göz kamaştırdı!

Geçtiğimiz hafta sonu dünyaevine giren Berfu Yıldız ve Eser Yenenler çiftinin düğününe ünlüler akın etti. Düğüne katılan Seda Bakan, Özlem Ada Şahin ve Hande Yontunç ise hamile stilleriyle diğer isimleri adeta gölgede bıraktı!

Ünlülerin Hamile Şıklığı!

Miss Turkey 2015’te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile oyuncu Eser Yenenler, 1 yıllık ilişkilerinin ardından geçtiğimiz hafta sonu nikâh masasına oturdu. Ünlüler geçidini aratmayan tören,  kır konseptiyle Kilyos’ta gerçekleşti. Düğüne katılan isimler arasında, doğumları yaklaşan Seda Bakan, Hande Yontunç ve Özlem Ada Şahin gibi ünlü simalar da vardı. Hamile stilleriyle diğer davetlileri gölgede bırakan Yontunç, Bakan ve Şahin, tarzlarıyla birçok moda dergisinde yer almayı başardı.

Diğer Davetlileri Gölgede Bıraktılar

İkinci kızını kucağına almasına az bir zaman kalan Özlem Ada Şahin, kır konseptine uygun uçuş uçuş elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı Esat Yontunç’un eşi Hande Yontunç ise, sarı elbisesiyle büyük bir beğeni topladı. Yaklaşık 1 ay sonra ilk kez anne olacak olan Seda Bakan da tercihini mavi bir elbiseden yana kullandı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol