47 Yaşındaki Modacı Hayırlı Haberi Verdi!

47 Yaşındaki Modacı Hayırlı Haberi Verdi!
27 Haziran 2018

47 yaşındaki modacı Siren Ertan hamile! Ancak dün gittiği muayenede bebeği ile ilgili üzücü bir haber alan Siren Ertan, sevenlerinden dua bekliyor...

Sosyetenin tanınmış isimlerinden Siren Ertan hamile! Tüp bebek yöntemiyle hamile kalan Siren Ertan’ın bebeği şu anda 6 haftalık!

Siren Ertan Hamile!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden olan modacı Siren Ertan 6 haftalık hamile olduğunu açıkladı! İlk eşi Ercan Canmutlu ile yaklaşık 14 ay evli kalan, 2006’da Hollanda’da nikâh masasına oturduğu ikinci eşi Gökhan Çarmıklı’dan 2015 yılında boşanan Siren Ertan, daha önceki röportajlarında çocuk düşünmediği sürece evlenmeyeceğini söylemişti. Ünlü isim çocuk yapmaya karar vermiş olacak ki geçtiğimiz Nisan ayında işadamı Ersin Kayalar ile dünya evine girmişti. Geçtiğimiz hafta Posta Gazetesi’nin magazin ekinde yayınlanan haberde Siren Ertan’ın hamile olduğu iddia edilmişti. İddialar karşısında bir süre sessiz kalan Siren Ertan, önceki gün bu iddiaları doğruladı!

47 Yaşındaki Modacı Hayırlı Haberi Verdi!

Siren Ertan Tüp Bebek Tedavisi Gördü

28 Nisan’da işadamı Ersin Kayalar ile Bodrum’da nikâh masasına oturan Siren Ertan, 6 haftalık hamile! 47 yaşında ilk kez anne olmaya hazırlanan Siren Ertan’ın tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığı öğrenildi. Bebeğin cinsiyeti henüz belli olmasa da çiftin gönüllerinin kız olmasından yana olduğu öne sürüldü.

47 Yaşındaki Modacı Hayırlı Haberi Verdi!

Dün Gittiği Muayenede Üzücü Bir Haber Aldı

Dün kontrol için eşi ile birlikte doktora giden Siren Ertan, can sıkıcı bir durumla karşılaştı. Bebeğinin kalbinin yavaş attığını öğrenen ünlü modacı, duygularını sosyal medya hesabından yazdığı mektupla dile getirdi. İşte Siren Ertan’ın o mektubu… ‘Bugün doktorumuza gittik. Kalbinin, sana kavuşmak için hızla atan kalbim kadar hızlı atmadığını öğrendim bebeğim. Ben seni sıkıca tutacağım, sen de hayata tutun bebeğim. Seni nasıl büyük bir özlemle bekliyorum bir bilsen. Sen yoksun diye yıllarca ağladım ah bir bilsen. O zayıf atan kalbinden öpüyorum bebeğim benim. Kalbin güçlensin ve bizim ol ne olur!’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah