Pınar Tezcan Özçapkın 3. Kez Anne Oldu!

Pınar Tezcan Özçapkın 3. Kez Anne Oldu!
05 Kasım 2018

Eski Türkiye Güzeli Pınar Tezcan Özçapkın doğum yaptı! Üçüncü kez anne olan model, kızına Doğa ismini verdi.

1996 yılında Türkiye Güzeli seçilen 42 yaşındaki Pınar Tezcan Özçapkın doğum yaptı! 3. bebeğini kucağına alan eski model, bu güzel haberi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

Pınar Tezcan Özçapkın Doğum Yaptı!

Eski Türkiye Güzeli Pınar Tezcan, 2009 yılında iş adamı sevgilisi Kerem Özçapkın ile nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerini 2 çocuk ile taçlandıran çift, Derin eve Duru isimlerini verdiği kızlarını 2 sene arayla kucağına almıştı. Geçtiğimiz aylarda Sabah Gazetesi’nin yazarlarından Bülent Cankurt, ünlü modelin 3. kez hamile olduğunu köşesinden duyurmuştu. Bir davette Pınar Tezcan Özçapkın ile karşılaşan ve belirginleşen karnı ile dikkat çeken modele hamile olup olmadığını soran Cankurt, tahmin ettiği cevabı almıştı. Hamile olduğunu açıklayan ve sürpriz bir gebelik olduğunu söyleyen Pınar Tezcan Özçapkın doğum yaptı! Önceki gün bebeğini dünyaya getiren ünlü modelin ve çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Pınar Tezcan Özçapkın 3. Kez Anne Oldu!

3. Kez Kız Çocuk Annesi Oldu

2010’da Derin, 2012 yılında ise Duru’yu kucağına alan Pınar Tezcan Özçapkın 3. kez kız çocuk annesi oldu! Önceki gün doğum yapan eski Türkiye Güzeli, kızına Doğa ismini verdi. Bebeğinin fotoğrafını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Pınar Tezcan Özçapkın ve kızı Doğa’nın sağlık durumlarının gayet iyi olduğu öğrenildi. Fotoğrafı 'hoşgeldin güzel kızım Doğa' notu ile paylaşan Pınar Tezcan Özçapkın'ın paylaşımının altı tebrik mesajlarıyla doldu.

Pınar Tezcan Özçapkın 3. Kez Anne Oldu!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl