• gebe.com
  • /
  • Nur Erkoç Doğum Yaptı! İşte Bebeğin İlk Fotoğrafları

Nur Erkoç Doğum Yaptı! İşte Bebeğin İlk Fotoğrafları

Nur Erkoç doğum yaptı. Batuhan Cimilli, Nur Erkoç Cimilli'nin anne olmasının haberini sosyal medya hesabı instagramdan paylaştı.

Nur Erkoç Doğum Yaptı! İşte Bebeğin İlk Fotoğrafları

Nur Erkoç Doğum Yaptı...

Kısmetse Olur isimli evlendirme programında tanışıp evlenen Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli 15 Temmuz Cumartesi günü anne baba olarak, bir kız bebeğe sahip oldular. Kısa bir süre önce alınan bilgilere göre, Nur Erkoç Doğum yaptı. Gebeliğinin 40. Haftasında doğum yapan Nur Erkoç Cimilli'nin anne olmasının haberini eşi Batuhan Cimilli sosyal medya hesabı instagramdan paylaştı. Aselhan isimini verdikleri kızlarının ilk fotoğrafları da sosyal medya da paylaşılmaya başlandı.

Nur ve Batuhan'ın Bebekleri Doğdu!

Kanal D'nin sevilen yarışma programının Nur ve Batuhan'ı anne baba oldular. Sosyal medya da hayranları tarafından NurBa olarak tabir edilen çift 15 Temmuz Cumartesi itibarıyla bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadılar.   nur erkoç bebek   NUR ERKOÇ'un Gebe.com ile YAPTIĞI RÖPORTAJ İÇİN TIKLAYINIZ...   Baba olmasından dolayı mutluluğunu instagramdan fotoğraf ve mesajla paylaşan Batuhan Cimilli duygularını şöyle ifade etti.   nur erkoç anne oldu

"Aşkımızın Meyvesiyle Çok Mutluyuz"

"15 temmuz gününde 15 temmuz ruhuyla bir evlat dünyaya getirdik. Allah olmayanlara da nasip etsin bol bol dualarınıza ihtiyacımız var.   NurBa bebekleri doğdu       ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN MAŞALLAH diyelim. Bu duygunun tarifi yok aşkımızın meyvesiyle çok mutluyuz herkese tavsiye ediyoruz HOŞ GELDİN ASEL HAN CİMİLLİ diyoruz..."   Nurun bebeği doğdu

Nur'un Doğum Anları Kısmetse Olur'un Dizisinde Yayınlanacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur Programının bitmesi ve bir süre İnternetten yayınlanmasından sonra dizinin yapım şirketinin yeni bir projeye imza atarak programın dizi olarak devam etmesine karar verdiği öğrenildi. Her gün büyük bir tartışmaya konu olan programın dizi olarak yayınlanacağı haberi şaşkınlık yarattı.   nur batuhan'nın bebekleri   İlk ismi Gençlik Ateşi olacağı öğrenilen dizi, son kararla yine Kısmetse Olur olacak ve programın yarışmacıları da dizide yer alacak. Kanal D'nin yeni sezonunda yayınlanacağı öğrenilen dizinin çekimlerine 14 Temmuz'da başlandığı öğrenildi.   NUR VE BATUHAN'IN BEBEKLERİ ASELHAN'IN İLK FOTOĞRAFI   Nur ve Batuhan'ın kızları Aselhan'ın ismi ne anlama geliyor?
  • Asel isminin anlamı : Cennetteki dört ırmaktan biri. bal ırmağı olarak biliniyor.
  • Han isminin anlamı: Eski Türklerde Hakan da denen devlet reisi. Hükümdar olarak tabir edilirken , diğer bir anlamı ise, yolcuların misafir olduğu bina. Kervansaray. Otel anlamına da gelmektedir.
  nurun bebeğinin fotoğrafı   Dizide Emre ve Tuğçe'nin sevgili olarak yer alacakları öğrenilirken, programın eski yarışmacılarından olan ve doğum yapan Nur Erkoç'un gerçek doğum sahnelerinin yayınlanacağı iddia edildi.   nur erkoçun kızı aselhan   Yapılan iddialara göre, dizinin oyuncu kadrosu içerisinde de yer alacağı belirtilen Nur Erkoç Cimilli'nin gerçek doğum sahnelerinin de Kısmetse Olur Dizisinde yer alacak.   Nur Erkoç doğum yaptı     Kısmetse Olur’un Ünlü Çifti Kızlarının İlk Videosunu Paylaştı! Detaylar İçin Tıklayın
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.