Ünlü Çiftten Güzel Haber!

Ünlü Çiftten Güzel Haber!
19 Haziran 2020

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım baba olmaya hazırlanıyor. 2016 yılında hayatını birleştirdiği Faslı eşi İmane Elbani hamile!

Murat Yıldırım Baba Oluyor!

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, 2016 yılının yaz aylarında Faslı nişanlısı İmane Elbani ile nikâh masasına oturmuştu. Fas geleneklerine uygun bir şekilde gerçekleştirilen gösterişli düğün, günlerce gündemden düşmemişti. O günden bu yana, evliliklerini gözlerden uzak bir şekilde yürüten çiftin şimdilerde bebek heyecanı yaşadığı öğrenildi. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre Murat Yıldırım’ın eşi İmane Elbani 2 aylık hamile!

Imane Elbani Hamile

Hem oyunculuğu hem de ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla adından sık sık söz ettiren Murat Yıldırım, baba olmaya hazırlanıyor. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, İmane Elbani 2 aylık hamile. Nazardan korkan çiftin, haberi yalnızca aileleri ve yakın arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi. Öte yandan, 2017 yılında bebek heyecanı yaşayan İmane Elbani, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bebeğini kaybetmişti.

Ünlü Çiftten Güzel Haber!


Diğer magazin haberlerimizi okumak için tıklayın.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.