Kızının İsmini Açıkladı!

Kızının İsmini Açıkladı!
21 Aralık 2020

Hamileliğinin 27. haftasını geride bırakan Merve Özbey, kızına vereceği ismi sosyal medya hesabından açıkladı.

Eylül ayında hamile olduğunu duyuran Merve Özbey, bebeğinin ismine karar verdi. Bir kız annesi olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı, Elif Özüm isminde karar kıldıklarını açıkladı.

Merve Özbey Bebeğinin İsmini Açıkladı

Ebru Gündeş, Bengü ve Demet Akalın gibi isimlere vokallik yaptıktan sonra çıkarttığı solo albümle adını milyonlarca kişiye duyuran Merve Özbey, uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Kenan Koçak ile Şubat ayında hayatını birleştirmişti. 700 kişilik bir düğünle dünya evine giren çift, Eylül ayında ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklamıştı. Güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşan Merve Özbey, kısa bir süre sonra bebeğinin cinsiyetini hayranlarıyla paylaştı. Bir kızı olacağını açıklayan ünlü şarkıcı, hamileliği ve bebeği ile ilgili çoğu gelişmeyi Instagram hesabından duyurmaya devam ediyor.

Kızının İsmini Açıkladı!

Elif Özüm İsmini Verecek

Hamileliğinin 27. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Merve Özbey, kızına vereceği ismi sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı. Elif Özüm isminde karar kıldıklarını belirten şarkıcı, “Elif Özüm, burada kalsın istedim. İleride nasıl bir hasretle, özlemle beklediğimizi görür belki kızım. İsmin gibi yaşa.” cümleleriyle heyecanını paylaştı. Peki, Elif Özüm ne anlama geliyor? Arap alfabesindeki ilk harf olan Elif, harfin ince ve uzun olmasından dolayı uzun boylu, zarif kız anlamında kullanılıyor. Aynı zamanda dostluk anlamına da geliyor. Özüm ise kardeş gibi tutulan kimse manasında kullanılıyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl