Bebek Göründü!

Bebek Göründü!
14 Haziran 2019

3,5 aylık hamile olan Hazal Kaya'nın bebeği göründü!

Hazal Kaya’nın Bebeği Göründü!

5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz Şubat ayında nikâhla taçlandıran Hazal Kaya ve Ali Atay çifti şimdilerde en mutlu günlerini yaşıyor. Evlendikleri günden beri hamilelik haberleriyle gündeme gelen ve başlarda bu iddiaları yalanlayıp, daha sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Hazal Kaya, hamile olduğunu itiraf etmişti. 3,5 aylık gebe olduğu öğrenilen ünlü oyuncu, önceki gün Nişantaşı’nda turlarken görüntülendi. Bir hayranı tarafından görüntülenen Hazal Kaya’nın belirginleşen göbeği dikkat çekti.

Bebek Göründü!

Kasım Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

Bebeğinin cinsiyetini henüz öğrenemeyen ünlü oyuncunun her iki cinsiyet için de şimdiden isim araştırmalarına başladığı öğrenildi. 3,5 aylık hamile olan Hazal Kaya’nın, Kasım ayında doğum yapması bekleniyor.

Bebek Göründü!

‘Mutluluğumuzu Sizlerle Paylaşmak İstedik’

Bebek beklediğini sosyal medya hesabından doğrulayan Hazal Kaya, hamilelik haberini şu sözlerle doğrulamıştı: ‘Açıklamaktan çok büyük mutluluk duyuyorum, evet hamileyim! İlk haftalar bebek için hassas dönemler olduğundan, hak verirsiniz ki hamileliğimi paylaşmak istemedik. Son kontörlümüz de iyi geçince, sevincimizi sizlerle paylaşmak istedik. Sokakta karşılaştığım magazin muhabiri arkadaşlarımın ‘doğum yaklaşıyor’ demesine cevaben verdiğim yanıt yanlış anlaşılınca, açıklama gereği hissettim. Şimdi çok şükür ki her şey yolunda, bebeğimiz gayet sağlıklı. Biz de mutluyuz, ilk ayları atlattık. Devamının daha keyifli geçeceğini söylüyorlar. Yollayacağınız enerji ile daha da iyi geçeceğine eminim. Teşekkür ederiz.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.