Sonunda İtiraf Etti!

Sonunda İtiraf Etti!
23 Mayıs 2019

Hazal Kaya hamile olduğunu açıkladı! Güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, bebeğinin 3 aylık olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz aylarda Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya, hamile olduğunu sonunda doğruladı!

Hazal Kaya Hamile!

5 yıllık ilişkilerini Şubat ayında evlilikle taçlandıran Ali Atay ve Hazal Kaya bebek heyecanı yaşıyor! Nikâhtan sonra sık sık hamilelik haberleriyle gündeme gelen ünlü oyuncu, önceki gün Nişantaşı’nda magazin muhabirleriyle karşılaştı. Muhabirlerin ‘Doğum yaklaşıyor.’ demesi üzerine, ‘Yok öyle bir şey, o sizin uydurmanız’ şeklinde yanıt veren ünlü oyuncu, bu açıklamasından saatler sonra hamile olduğunu itiraf etti.

Sonunda İtiraf Etti!

İşte Hazal Kaya'nın Bebek Açıklaması

Hakkında çıkan hamilelik haberlerini bir süredir inkâr eden Hazal Kaya, bebek beklediğini önceki gün sosyal medya hesabından açıkladı. İşte Kaya’nın o açıklaması; ‘Açıklamaktan çok büyük mutluluk duyuyorum ki; evet hamileyim. Bebeğim tam 11 haftalık oldu. İlk aylar bebek için hassas bir dönem olduğundan, hak verirsiniz ki paylaşmak istemedik. Son kontrolümüz de çok iyi geçti ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istedik. Dün sokakta karşılaştığım magazin muhabiri arkadaşlarımızın ‘Doğum yaklaşıyor’ demesine cevaben heyecanla verdiğim yanıt yanlış anlaşılınca, açıklamak istedim. Şimdi çok şükür her şey yolunda, bebeğimiz gayet sağlıklı. Biz de çok mutluyuz. İlk üç ayı atlattık. Devamının daha eğlenceli olduğunu söylüyorlar. Eminim ki yollayacağınız enerjiyle daha da güzel geçecek. Teşekkür ederiz.’

Sonunda İtiraf Etti!

Hazal Kaya Anne Olmaya Hazırlanıyor

Bir önceki röportajında ‘Kim uydurdu bilemem ama öyle bir şey yok. Anne olmayı çok istiyorum. Darısı inşallah başımıza ama şu an için böyle bir şey yok.’ şeklinde açıklama yapan Hazal Kaya, yaklaşık 6 ay sonra anne olacak. Rol aldığı ‘Bizim Hikaye’ adlı dizinin de hamilelik nedeniyle final yapacağı iddia edildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.