Feyza Aktan 1,5 Ayda Formuna Kavuştu

Feyza Aktan 1,5 Ayda Formuna Kavuştu
16 Haziran 2018

Nisan ayının son günlerinde doğum yapan Feyza Aktan, kısa sürede eski formuna kavuştu!

Nisan ayının son günlerinde doğum yapan Feyza Aktan, kısa sürede eski formuna kavuştu. Ailece çıktıkları tatilden mutlu anılarını sosyal medya hesabından paylaşan Aktan, fit görüntüsüyle takipçilerini de şaşırttı.

Feyza Aktan 1,5 Ayda Formuna Kavuştu

Eylül ayının başlarında bebek beklediklerini açıklayan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde nikâh masasına oturmuştu. Nikâhtan kısa bir süre sonra Kuzey adını verdikleri oğullarına kavuşan çift, bebeklerinin kırkı çıktıktan sonra soluğu Göcek’te aldı. Ailece çıktıkları tatilde mutlu anlarını ölümsüzleştiren Feyza Aktan, o fotoğrafları sosyal medya hesabından da paylaştı. Paylaştığı karelerde dikkat çeken detay ise Feyza Aktan’ın fit görüntüsü oldu. Fotoğrafın altında birçok takipçisi kilolarını nasıl verdiğini sordu.

Feyza Aktan 1,5 Ayda Formuna Kavuştu

Özcan Deniz Oğlu Kuzey ile Babalık İzni Almıştı

Haftanın 6 gününü sette geçiren ve günde 10 saat çalışan Özcan Deniz, bebeği Kuzey doğduktan sonra setten babalık izni almıştı. Buna göre çekim planı yeniden düzenlenmişti ve Özcan Deniz yalnızca haftada 2 gün sete gitmişti. Dizinin sezon finali vermesiyle soluğu Göcek’te alan mutlu çift, şimdi ailece tatile çıkmanın keyfini sürüyor.

Feyza Aktan 1,5 Ayda Formuna Kavuştu

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah