Karan Bebek Daha Doğmadan Dikkatleri Üzerine Çekti!

Karan Bebek Daha Doğmadan Dikkatleri Üzerine Çekti!
28 Mart 2019

Fahriye Evcen'in bebeği Karan, daha doğmadan gözleri üzerine çekti!

Çok yakında bebeğine kavuşacak olan Fahriye Evcen, bebeği Karan için geçtiğimiz ay sosyal medya hesabı açmıştı. Bu kararı ile fazlasıyla eleştirilen Fahriye Evcen’in, oğlu için açtığı İnstagram hesabının takipçisi sayısı 100.000’i geçti!

Fahriye Evcen’in Bebeği Karan Doğmadan Dikkatleri Üzerine Çekti!

Türkiye’nin en gözde çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2017 yılında masalsı bir düğünle nikâh masasına oturmuştu. Düğünün ardından bebeğin ne zaman geleceği merak edilirken, Fahriye Evcen müjdeli haberi dört beş ay önce açıklamıştı. Gayet sağlıklı geçen hamileliğinin sonuna yaklaşan ünlü oyuncu, geçtiğimiz ay oğluna sosyal medya hesabı açmıştı. Henüz doğmadan bütün gözleri üzerine çeken Karan bebeğin takipçi sayısı 100.000’i geçti!

Karan Bebek Daha Doğmadan Dikkatleri Üzerine Çekti!

Karan Bebek Daha Doğmadan Popüler Oldu!

Fahriye Evcen, oğlunun adını açıklamadan önce bebeğine sosyal medya hesapları açarak baştan önlem almıştı. Ancak Evcen’in yaptığı bu hareket, gerek ünlülerden gerekse sosyal medya kullanıcılarından fazlasıyla tepki almıştı. Yaklaşık 1 ay önce açılan hesabın takipçi sayısı 100.000’e ulaştı! Hesaptan herhangi bir paylaşım yapılmamasına rağmen takipçi sayısının hızla artması, Karan bebeği daha doğmadan popüler yaptı.

Karan Bebek Daha Doğmadan Dikkatleri Üzerine Çekti!

1.000.000 TL’ye Evet Dedi!

Hamileliğini öğrendikten sonra ekranlardan elini ayağını çeken Fahriye Evcen, Dubai merkezli Diwan Videos ile anlaşma imzalayarak tekrar hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Anlaşma kapsamında internette bir kanal açacak ve hakkında merak edilenleri tek tek yanıtlayacak olan Fahriye Evcen, bunun karşılığında şirketten tam 1.000.000 TL aldı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.