Ezgi Sertel İkizleri ile İlk Karesini Yayınladı!

Ezgi Sertel İkizleri ile İlk Karesini Yayınladı!
04 Mart 2020

Eylül ayında ikizlere hamile olduğunu duyuran ve yaklaşık 1,5 ay önce doğum yapan Ezgi Sertel, çocuklarıyla ilk karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Eylül ayında ikizlere hamile olduğunu duyuran ve yaklaşık 1,5 ay önce doğum yapan Ezgi Sertel, çocuklarıyla ilk karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Fotoğrafı ‘40’ımız çıktı, evlat candır’ notuyla paylaşan ünlü sunucu, çok sayıda iyi dilek yorumu aldı.

Ezgi Sertel İkizleri ile İlk Karesini Yayınladı

Sunduğu yemek programlarıyla tanınan Ezgi Sertel, Arka Sokaklar dizisinden hatırladığımız Ozan Çobanoğlu ile 2016 yılında mutlu bir yuva kurmuştu. Anne olmak için sabırsızlanan ünlü sunucu, ne yazık ki ilk iki denemesinde düşük yapmıştı. Daha sonra tüp bebek tedavisine başlayan ve ilk tedavide başarılı bir sonuç elde eden Sertel, Eylül ayında katıldığı bir magazin programında müjdeli haberi duyurmuştu. Üstelik ikiz bebek beklediğini açıklayan sunucu, yaklaşık 1,5 ay önce bebeklerini dünyaya getirmişti.

Ezgi Sertel İkizleri ile İlk Karesini Yayınladı!

İkizlerin İsmi Mert ve Tibet Oldu

Hamileliğinin 26. haftasında erken doğum riski olduğunu öğrenen ve bu nedenle bolca istirahat eden Ezgi Sertel, hamileliğinin 35. haftasında doğum yaptı. İstanbul’daki özel bir hastanede ikizlerine kavuşan sunucunun, iki oğlu oldu. Ünlü çift, birkaç gün kuvözde kaldıktan sonra hastaneden taburcu edilen ikizlerine Mert ve Tibet isimlerini verdi.

Ezgi Sertel İkizleri ile İlk Karesini Yayınladı!

‘Bizim 40’ımız Çıktı’

Doğumunun üzerinden neredeyse 1,5 ay geçen Ezgi Sertel, önceki gün ikizleri ile ilk karesini yayınladı. ‘Bizim 40’ımız çıktı. Allah herkesin evladıyla beraber benim yavrularıma da güzellikler nasip eder inşallah.’ notu ile paylaştığı fotoğraf, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.