Talya Bebek Yarın Geliyor!

Talya Bebek Yarın Geliyor!
25 Kasım 2020

Hamileliğinin sonuna gelen Ceyda Ateş, yarın doğuma gireceğini açıkladı.

Hamilelik serüveninin sonuna gelen Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yarın doğuma gireceğini söyledi. Son ayında çektirdiği fotoğraflarını da yayınlayan oyuncu, çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Ceyda Ateş Doğum Haberini Verdi!

Yılanların Öcü, O Hayat Benim gibi başarılı dizilerde rol alan ancak asıl çıkışını Adına Feriha Koydum adlı dizi ile yapan Ceyda Ateş, iş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Amerika’da evlenen çift, düğünden sonra yaşamlarına Miami’de devam etme kararı aldı. Uzun süredir yurt dışında yaşayan ve sadece kısa süreli projeler için Türkiye’ye dönen oyuncu, geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan yaptığı açıklama ile hamile olduğunu duyurmuştu. Hamileliği ile birlikte sosyal medya hesabındaki paylaşım sıklığını artıran ve hamile takipçileriyle sık sık fikir alışverişi yapan Ateş, son paylaşımında yarın doğuma gireceğini söyledi.

Talya Bebek Yarın Geliyor!

Yarın Doğuma Girecek

Hamileliğinin son günlerini ölümsüzleştirmek isteyen ve evinin bahçesinde fotoğraf çekimi gerçekleştiren Ceyda Ateş, çektirdiği kareleri sosyal medya hesabından yayınladı. Yarın doğuma gireceğini de belirten ünlü oyuncu, paylaşımına şu cümleleri ekledi; “9 ayı doldurduk. Zaman nasıl geçti anlamadım. Yarın doğum var. Çok heyecanlıyım ve beni nelerin beklediğini merak ediyorum. Sağlıkla gelsin. Destekleriniz ve güzel mesajlarınız için teşekkür ederim.”

Talya İsmini Verecek

Hamileliğinin ilk günlerinden beri sosyal medya hesabını aktif kullanan Ceyda Ateş, evlerinin bahçesinde düzenlediği cinsiyet partisiyle kızı olacağını öğrenmişti. Yaşamlarına yurt dışında devam ettikleri için hem Türkiye’de hem de yurt dışında kullanılabilecek bir isim arayışına giren oyuncu, kızına “Talia” ismini vereceğini açıklamıştı. Türkiye Cumhuriyeti kimliğinde ise “Talya” yazacağını belirtmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl