• gebe.com
  • /
  • Paylaştığı Bu Pozla Hamilelik İddialarını Güçlendirdi!

Paylaştığı Bu Pozla Hamilelik İddialarını Güçlendirdi!

Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun solistlerinden Cemre Kemer, yaptığı paylaşımla akıllarda soru işareti bıraktı.

Paylaştığı Bu Pozla Hamilelik İddialarını Güçlendirdi!

Geçtiğimiz ay reklamcı sevgilisi Emir Medina ile nikâh masasına oturan Cemre Kemer, sosyal medya hesabından hamile olduğu iddialarını güçlendiren bir poz yayınladı. Karnının belirginleştiği bir fotoğraf paylaşan Kemer, henüz açıklama yapmadı.

Cemre Kemer Hamile mi?

Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun solistlerinden Cemre Kemer, 2020 yılının son günlerinde reklamcı sevgilisi Emir Medina ile nikâh masasına oturmuştu. Uzun süredir birlikte olan çift, pandemi sebebiyle sade bir tören düzenledi. Evliliğin ardından hamilelik iddialarıyla gündeme gelen Kemer, sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla bu iddiaları güçlendirdi. Karnının belirginleştiği bir kareyi Instagram hesabının hikayeler kısmından paylaşan şarkıcı, fotoğrafa "Yandan 1,5 porsiyonum." notunu ekledi. Bu gelişmenin ardından Kemer'in hayranları, ünlü şarkıcının fotoğraflarının altını "Hamile misiniz?" yorumlarıyla doldurdu.

Açıklama Yapmadı

Karnının belirginleştiği bir fotoğrafı paylaşan şarkıcı, yayınladığı kareye “Peki o zaman, bunu sabah çekmiştim. Önden yine 1 porsiyonum ama yandan 1,5.” şeklinde bir not ekledi. Bu pozun ardından Cemre Kemer’in hayranları, ünlü şarkıcının fotoğraflarının altını “Hamile misiniz?” yorumlarıyla doldurdu. Fakat ünlü şarkıcı henüz bir açıklama yapmadı.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Nabi 1. Haberci, haber veren. 2. Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan. 3. Yüksek, yüce.