Can Nergis Yakında Baba Oluyor!

Can Nergis Yakında Baba Oluyor!
04 Haziran 2017

Anne dizisinin oyuncularından Can Nergis kısa bir süre sonra baba oluyor.

Oyuncu Can Nergis baba olmak için gün sayıyor. Onbir ay önce Sırp asılı manken Jelena Milosavjevic ile dünya evine giren Can Nergis, yakında baba olacak. Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan "Anne" dizisinde rol alan Can Nergis'in babalık heyecanı yaşadığı alınan bilgiler arasında.

Can Nergis Yakında Baba Olacak

Yaklaşık onbir ay önce Sırp model Jelena Milosavjevic’le sessiz sedasız evlenen Can Nergis'in nikah töreni Sırbistan'da gerçekleşmiş olup, çiftin evliliği kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. 8,5 aylık hamile olduğu öğrenilen Jelena Milosavjevic'in üç hafta sonra doğum yapacağı öğrenildi.   Can Nergis Yakında Baba Oluyor!  

Doğum Öncesinde Özel Fotoğraf Çekimi Yaptırdılar

Kısa bir süre sonra bir kız bebeğe sahip olacak olan çift, doğum öncesinde Nergis'e ait olan teknede özel fotoğraf çekimi yaptırdılar. Son dönemlerde ünlüler arasında moda haline gelen doğum öncesi fotoğraf çekimleri izleyiciler ve basın tarafından yoğun ilgi görüyor.   Can Nergis Yakında Baba Oluyor!  

"Birbirinden Romantik Pozlar Verdiler"

Can Nergis - Jelena Milosavjevic çiftinin bebeklerini kucaklarına almadan önce planladıkları fotoğraf çekiminde birbirinden romantik pozlar verdiler. Çiftin fotoğraf çekimleri sırasında oldukça heyecanlı oldukları ifade edilirken, Milosavjevic’in, Can Nergis'in dizi çekimleri sebebiyle doğumunu Türkiye’de gerçekleştireceği öğrenildi.   Can Nergis Yakında Baba Oluyor!  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.