Anne Dizisinin Gazetecisi Can Nergis Baba Oldu!

Anne Dizisinin Gazetecisi Can Nergis Baba Oldu!
07 Temmuz 2017

Anne dizisinin oyuncularından Can Nergis baba oldu. İlk kez babalık sevincini yaşayan başarılı oyuncu kızıyla birlikte çekilmiş ilk fotoğrafını da sosyal medya hesanından paylaştı.

Can Nergis baba oldu. On bir ay önce Sırp asıllı manken Jelena Milosavjevic ile evlenen başarılı oyuncu Can Nergis geçtiğimiz günlerde ilk kez babalık sevincini yaşadı. Star TV'de yayınlanan Anne dizisinde gazeteci Ali Arhan karakterini canlandıran Nergis, bebeğinin doğumundan sonra birlikte çekilmiş ilk fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaştı.

Can Nergis Baba Oldu

Yaklaşık üç hafta önce zamanlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri teknelerinde bir dergiye röportaj veren mutlu çift, kızlarının ilk fotoğrafını da sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Nergis'in paylaştığı fotoğrafta bebeğinin yüzünü gizlemesi akıllara nazar değeceğinden korktuğu düşüncesini getirdi.   Anne Dizisinin Gazetecisi Can Nergis Baba Oldu!        

Doğum Öncesine Özel Fotoğraflar Paylaşmışlardı

Futbolcu Arda Turan ile yer aldığı Deri Tanıtım Grubu'nun reklamlarıyla tanınan Sırp Model Jelena Milosavjevic ile ‚Anne‚ dizisinde Ali Arhan karakterini canlandıran oyuncu Can Nergis, Hollanda da hayatlarını birleştirmişlerdi.     Anne Dizisinin Gazetecisi Can Nergis Baba Oldu!   çift, doğuma kısa bir süre kala, Nergis'e ait olan teknede özel fotoğraf çekimi yapmışlardı. Son dönemlerde ünlüler arasında moda haline gelen doğum öncesi fotoğraf çekimleri izleyiciler ve basın tarafından yoğun ilgi görmüştü.   Can Nergis Doğum Öncesi Fotoğrafları İçin Tıklayın    

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl