Buse Varol’dan Kız Çocuk İtirafı!

Buse Varol’dan Kız Çocuk İtirafı!
08 Ekim 2020

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Buse Varol, deneyimlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Buse Varol, deneyimlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Bu kez kız bebek bekleyen oyuncu, halk arasında “kız çocuğu annenin güzelliğini alır” sözüne atıfta bulunarak yaşadığı bazı şikâyetlerden dert yandı.

Buse Varol’dan Kız Çocuk İtirafı!

Dostlar Mahallesi adlı dizide tanışarak aşk yaşamaya başlayan Buse Varol ve Alişan, 2018 yılının Mayıs ayında nikâh masasına oturmuştu. Kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Varol, geçtiğimiz sene Burak ismini verdiği oğlunu kucağına almıştı. Her fırsatta kalabalık bir aile hayali olduğunu ve en az 3 – 4 çocuk annesi olmak istediğini belirten oyuncu, geçtiğimiz aylarda yeniden hamile olduğunu duyurmuştu. Yakın arkadaşlarının katılımıyla evinin bahçesinde eğlenceli bir cinsiyet öğrenme partisi düzenleyen Varol, ikinci çocuğunun kız olacağını açıklamıştı.

Buse Varol’dan Kız Çocuk İtirafı!

“Kız Çocuğu Annenin Güzelliğini Alır”

Hamileliğinin 21. haftasına giren oyuncu, şimdilerde ikinci kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. İlk hamileliğinde olduğu gibi şimdi de yaşadığı deneyimleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Buse, halk arasında “Kız çocuğu annenin güzelliğini alır” sözüne atıfta bulunarak bazı şikâyetlerinden dert yandı. Her geçen gün burnunun büyüdüğünü söyleyen oyuncu, oğlu ile paylaştığı fotoğrafla beğeni rekoru kırdı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.