Buse Varol Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Buse Varol Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!
08 Ağustos 2018

Buse Varol bebeğinin cinsiyetini öğrendi! Çektiği bir videoda hem bebeğinin cinsiyetini hem de ismini açıklayan Buse Varol, doğum yapacağı tahmini tarihi de sevenleriyle paylaştı!

6 Mayıs’ta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahitliğinde Alişan ile dünya evine giren Buse Varol bebeğinin cinsiyetini öğrendi! Ünlü oyuncu, hem bebeğinin cinsiyetini hem de düşündüğü ismi açıkladı! Doğum yapacağı tahmini tarihi de sevenleriyle paylaşmayı ihmâl etmeyen güzel oyuncu, 11- 13 Şubat tarihleri arasında bebeğine kavuşmayı planlıyor.

Buse Varol Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Ünlü oyuncu Buse Varol, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Eşi Alişan ile birlikte çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak bebek beklediğini açıklayan ünlü oyuncu, bebeğinin cinsiyetini geçtiğimiz hafta öğrendi, ünlü çiftin bir oğlu olacak!

Buse Varol Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Buse Varol açıklamasında şu sözlere yer verdi; ‘Allah’a şükürler olsun ki her şey normal ilerliyor. Bir erkek bebek annesi olacak beni çok heyecanlandırdı. Aşağı yukarı doğum tarihi de belli oldu. Sağlığı da gayet iyi. Bugün benim için çok önemli bir gündü. Yapılan testlerde bir sorunla karşılaşmadık. Ne kadar şükretsem az! Doktoruma ve güzel dileklerde bulunan herkese çok teşekkürler…’

Buse Varol’un Bebeğin İsmi de Belli!

Aynı videoda bebeğinin ismini de açıklayan Buse Varol, oğluna ‘Burak’ ismini verecek. Peki, Burak ne demek? Burak, Hz. Muhammet’in Miraç’ta kullandığı binek olarak biliniyor. Arapça kökenli olan isim, aynı zamanda parıldamak, ışıldamak anlamına geliyor. Çiftin yakın arkadaşı Yusuf Tekin, birkaç hafta önce bebeğin cinsiyetini erkek olması halinde isminin Burak olacağını açıklamıştı.

Buse Varol Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Buse Varol Doğum Yapacağı Tarihi de Açıkladı

Doktor kontrolü sırasında çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, doğum yapacağı tahmini tarihleri de açıkladı. 11- 13 Şubat arasında bebeğine kavuşmayı planlayan Buse Varol, hamileliği ile ilgili hemen hemen her şeyi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.