Burak'a Kardeş Geliyor!

Burak'a Kardeş Geliyor!
26 Haziran 2020

Alişan ve Buse Varol çifti, ikinci kez ebeveyn olmaya hazırlanıyor.

Birkaç gün önce eşi, çocuğu ve bakıcısıyla birlikte İzmir’e giderken kaza yapan ve 3 takla atan araçtan hafif zedelenmelerle kurtulan Buse Varol, kaza sonrası Instagram hesabından yaptığı açıklamada müjdeli haberi verdi. Feci kazadan kurtuldukları için çok şanslı olduğunu söyleyen Buse Varol, 5 haftalık hamile olduğunu açıkladı.

Buse Varol 5 Haftalık Hamile Olduğunu Açıkladı

2018 yılında nikâh masasına oturan Buse Varol ve Alişan çifti, geçtiğimiz yıl oğulları Burak’ı kucaklarına almıştı. Doğumdan sonra yaptığı açıklamalarda en az 4 çocuk annesi olmak istediğini belirten oyuncunun, geçtiğimiz günlerde yeniden hamile olduğu iddia edilmişti. İddialar üzerine açıklama yapan Alişan, bir magazin programına telefon ile bağlanarak henüz netleşen bir şeyin olmadığını, doktor kontrolünden sonra hamilelik durumunun belli olacağını söylemişti.

Burak'a Kardeş Geliyor!

‘5 Haftalık Bebeğimin Melekleri Korudu’

Birkaç gün önce oğulları ve dadısıyla birlikte İzmir’e giderken kaza yapan Buse Varol ve Alişan çifti, sevenlerini fazlasıyla korkutmuştu. Otobanda bariyerlere çarpan ve 3 takla attıktan sonra 30 metre sürüklenen araçtan hafif sıyrıklarla çıkan Buse Varol, kaza sonrası ilk açıklamayı yaptı. Açıklamada 5 haftalık hamile olduğunu da belirten oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı şu sözlerle yayınladı; ‘Allah’a binlerce kez şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık. Allah bana, evladıma, eşime ve dadımıza bir şans daha verdi. İnanılmaz korkunç dakikalar yaşadık. Bir daha hiç kimseye yaşatmasın Allah’ım. Bizi Burak’ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim. Ufak tefek yaralarla atlattık. Bu süreçte arayan, mesaj atan, ulaşmaya çalışan herkese teşekkür ederiz, ne güzel insanlar biriktirmişiz.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.