Buğra Gülsoy Baba Oluyor!

Buğra Gülsoy Baba Oluyor!
15 Eylül 2018

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy baba oluyor!

Başarılı oyuncu Buğra Gülsoy baba oluyor! Milliyet Gazetesi’nde yer alan iddiaya göre, Gülsoy’un 5 yıllık sevgilisi Nilüfer Gürbüz hamile.

Buğra Gülsoy Baba Oluyor!

Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kuzey Güney ve Aşk Yeniden gibi başarılı yapımlarda başrol oynayan Buğra Gülsoy, baba oluyor! Milliyet Gazetesi’nden Serdar Kısmet’in haberine göre, 5 yıldır beraber olan çift bir bebek bekliyor. Nilüfer Gürbüz’ün 2 aylık hamile olduğu, çiftin önümüzdeki günlerde yıldırım nikâhı ile dünya evine gireceği iddia edildi.

Buğra Gülsoy Baba Oluyor!

Nikâh 23 Eylül’de

Buğra Gülsoy’un, 2 aylık hamile olduğu iddia edilen 5 yıllık sevgilisi Nilüfer Gürbüz ile 23 Eylül’de evleneceği öne sürüldü. Aile ve yakın dostlarının katılacağı sade bir düğün yapmak isteyen çiftin nikâh şahitlerinin ise Özge Özpirinçci  ve Burak Yamantürk olacağı öğrenildi. Buğra Gülsoy’un rol aldığı ‘Kızım’ dizisinin çekimleri devam ettiği için çiftin balayına gidemeyeceği de gazetede yer alan bilgiler arasında.

Buğra Gülsoy Baba Oluyor!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.