Bergüzar Korel O İddiaları Doğruladı!

Bergüzar Korel O İddiaları Doğruladı!
26 Ağustos 2019

Bergüzar Korel hamile olduğunu doğruladı!

Bir süredir bebek beklediği yönündeki iddialar karşısında sessizliğini koruyan Bergüzar Korel hamile olduğunu sonunda itiraf etti!

Bergüzar Korel Hamile Olduğunu Açıkladı!

Binbir Gece adlı dizide tanışan ve kısa bir süre sonra nikâh masasına oturan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, ikinci kez ebeveyn olacak olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bir süredir hamile olduğu öne sürülen güzel oyuncu, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. İddiaları doğrulayan Bergüzar Korel; ‘ Şükürler olsun her şey yolunda. Haberlerden de takip ettiğiniz gibi, ikinci kez anne-baba olacağız. Çok özel, çok güzel bir duygu yaşıyoruz. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah’ şeklinde açıklama yaptı. Gebeliği henüz çok yeni olan Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyetini öğrenemediklerini belirtti.

Bergüzar Korel O İddiaları Doğruladı!

Karnını Gizlemişti

Geçtiğimiz haftalarda eşi Halit Ergenç ile birlikte, menajeri Ayşe Barım’ın doğum günü partisine katılan Bergüzar Korel, çıkışta magazin muhabirlerini görünce paniklemişti. Çantasıyla karnını kapatmaya çalışan güzel oyuncunun bu hareketi, hamilelik iddialarının doğmasına sebep olmuştu. Uzun bir süre açıklama yapmaktan kaçınan Korel, önceki gün öne sürülen iddiaları doğrulayarak güzel haberi verdi.

Bergüzar Korel O İddiaları Doğruladı!

Ali’ye Kardeş Geliyor

2009 yılında evlenen çift, aynı sene oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. Her fırsatta ikinci kez anne-baba olmak istediklerini söyleyen Halit Ergenç, yoğun çalışma temposu nedeniyle bu planlarını ertelemek zorunda kaldıklarını belirtiyordu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.