Aslıhan Doğan’ın Doğum Sonrası İlk Karesi

Aslıhan Doğan’ın Doğum Sonrası İlk Karesi
30 Ekim 2018

Geçtiğimiz günlerde oğlu Hamza Arda’yı kucağına alan Aslıhan Doğan’ın doğum sonrası ilk fotoğrafları, bir magazin programında yayınlandı.

Aslıhan Doğan’ın Doğum Sonrası İlk Karesi

Başakşehir’in futbolcularından Arda Turan, 3 yıllık sevgilisi Aslıhan Doğan ile 11 Mart’ta nikâh masasına oturmuştu. İlk çocuklarını geçtiğimiz günlerde kucaklarına alan mutlu çift, oğullarına ‘Hamza Arda’ ismini vermişti. Doğumdan sonra ortalıklarda görünmeyen ve oğulları Hamza Arda ile doyasıya vakit geçiren çiftin, doğumdan hemen sonra çekilmiş olan kareleri bir magazin programında yayınlandı. Oldukça dinç görünen Aslıhan Doğan Turan, hamileliği sırasında yalnızca 8 kilo aldı.

Aslıhan Doğan’ın Doğum Sonrası İlk Karesi

Arda Turan Oğlu İçin 41 Koç Kestirdi!

İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Arda Turan, oğlunun doğumundan hemen sonra 41 tane koç kestirmişti. Kesilen etleri ihtiyaç sahibi ailelere dağıtan 31 yaşındaki futbolcu, eşi Aslıhan Doğan’ı doğumda yalnız bırakmamıştı.

Aslıhan Doğan’ın Doğum Sonrası İlk Karesi

Kısa Bir Süre Sonra Düğün Yapacaklar

11 Mart’ta apar topar evlenen Aslıhan Doğan ve Arda Turan sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Çiftin, doğumdan sonra tüm dostlarını ağırlayacakları görkemli bir düğün töreni organize edeceği iddia edilmişti. Şimdilik herhangi bir açıklama yapmayan çift, kısa bir süre sonra oğulları Hamza Arda ile birlikte tatile çıkacağı öne sürüldü.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.