• gebe.com
  • /
  • Aslıhan Doğan Turan’dan 3. Çocuk Açıklaması

Aslıhan Doğan Turan’dan 3. Çocuk Açıklaması

Geçtiğimiz ay doğum yapan Aslıhan Doğan Turan, üçüncü çocuk için ara vermeyi düşünmediğini söyledi.

Aslıhan Doğan Turan’dan 3. Çocuk Açıklaması

4 hafta önce ikinci bebeği Asil Aslan’ı kucağına alan Aslıhan Doğan Turan’dan yeni bir açıklama geldi. Her fırsatta 4 – 5 çocuk sahibi olmak istediğini belirten Turan, üçüncü bebek için ara vermeyi düşünmediklerini söyledi.

Aslıhan Doğan Turan’dan 3. Çocuk Açıklaması

2018 yılında sade bir törenle nikâh masasına oturan Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti, çok geçmeden ilk oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına almıştı. İkinci çocuk için ara vermeyen çift, kısa bir süre sonra yeniden bebek beklediklerini sevenleriyle paylaşmıştı. Sağlıklı bir hamileliğin ardından geçtiğimiz ay doğum yapan Aslıhan Doğan Turan, Asil Aslan ismini verdiği ikinci oğlunu da dünyaya getirdi.

“Üçüncü Çocuk İçin Ara Vermeyi Düşünmüyoruz”

Doğumdan birkaç hafta sonra ailesiyle birlikte soluğu Marmaris’te alan Aslıhan Doğan Turan, ailesini genişletmek konusunda kararlı olduğunu yineledi. Her fırsatta en az 4 çocuk annesi olmak istediğini belirten Turan, üçüncü bebek için ara vermeyi düşünmediklerini söyledi. Hürriyet’te yer alan habere göre, kalabalık aile hayali olan Aslıhan “Arda ile ilk çıkmaya başladığımızda 5 çocuk istediğimi açıkça söylemiştim. O da gülüp çok çalışmam lazım o zaman demişti. Henüz yeni doğum yaptım ama ara vermeyi düşünmüyorum.” dedi.

Asil Aslan İlk Kez Görüntülendi

Öte yandan, yaklaşık 1 ay önce doğum yapan Aslıhan Doğan Turan ailesiyle birlikte Marmaris’te görüntülendi. Pandemi nedeniyle yat tatili tercih eden çifte aileleri ve arkadaşları da eşlik etti. Bir ara oğlu Asil Aslan ile alışveriş için merkeze giden Aslıhan, Asil Aslan ile ilk kez görüntülendi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.