Efehan'a Kardeş Geliyor

Efehan'a Kardeş Geliyor
26 Kasım 2020

Oyuncu Tolgahan Sayışman ikinci kez baba oluyor.

Tolgahan Sayışman – Almeda Abazi çifti ikinci kez anne baba olacaklarını açıkladı. Güzel haberi sosyal medya hesaplarından paylaşan çifte çok sayıda iyi dilek yorumu yapıldı.

Almeda Abazi Hamile!

Model olarak başladığı kariyerine oyunculukla devam eden Tolgahan Sayışman, 2017 yılında Arnavut model Almeda Abazi ile hayatını birleştirmişti. Los Angeles’ta nikâh masasına oturan çift, geçtiğimiz sene Efehan ismini verdikleri oğullarını sağlıklı bir şekilde kucaklarına almıştı. Oğluna bir kardeş istediğini sık sık dile getiren Almeda Abazi, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeniden hamile olduğunu açıkladı. Hafif belirginleşen karnıyla poz veren Abazi’ye çok sayıda iyi dilek yorumu geldi. Aynı pozu eşi Tolgahan Sayışman da Instagram hesabından yayınlayarak mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Ünlü çift, bebeklerinin kaç aylık olduğu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Efehan'a Kardeş Geliyor

Efehan’a Kardeş Geliyor

Mutlu aile pozlarını sık sık sosyal medya hesaplarından yayınlayan Almeda- Tolgahan Sayışman çifti, ikinci kez bebek beklediğini yine Instagram hesaplarından paylaştı. Eşiyle birlikte çekildikleri kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Almeda, duygularını şu sözlerle dile getirdi; “İki numaralı bebek yükleniyor. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz ufaklık.” Tolgahan Sayışman ise “En muazzam hediye, en mutlu an. Daha mutlu olamazdım herhalde.” cümleleriyle heyecanını dile getirdi. Çift, bebeğin kaç aylık olduğu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.