• gebe.com
  • /
  • Bebeğinin İsmine Karar Verdi

Bebeğinin İsmine Karar Verdi

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Almeda Abazi, kızına vereceği ismi açıkladı.

Bebeğinin İsmine Karar Verdi

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Almeda Abazi, kızına vereceği ismi açıkladı. Bir magazin programına telefonla bağlanan ünlü model, 4 ay sonra doğacak olan bebeğine Alina ismini vereceğini söyledi.

Almeda Abazi Bebeğinin İsmini Açıkladı

Modellikle başladığı kariyerine oyunculuk yaparak devam eden Tolgahan Sayışman, 2017 yılında Arnavut model Almeda Abazi ile dünya evine girmişti. Los Angeles’ta nikâh masasına oturan çift, geçtiğimiz sene ilk çocukları Efehan’ı kucaklarına almıştı. Oğullarına kardeş istediklerini her fırsatta dile getiren Almeda, önceki ay sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yeniden anne olmaya hazırlandığını duyurdu. Eşi Tolgahan Sayışman’ın doğum gününde bebeğinin cinsiyetini öğrenen ve o anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü model, şimdi de bebeğinin ismini açıkladı.

Alina İsmini Verecekler

Yaklaşık 4 ay sonra doğum yapacak olan Almeda Abazi, eşinin doğum gününde bebeğinin cinsiyetini öğrenmişti. O anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü model, şimdilerde bir kız bebek annesi olmaya hazırlanıyor. Yaşadığı süreci bir magazin programına telefonla bağlanarak anlatan Abazi, yayın sırasında bebeğine vereceği ismi de açıkladı. İlk çocuklarının ismini eşinin koyduğunu, şimdi ise kendisinin karar verdiğini söyleyen ünlü model, bebeğine Alina ismini vereceğini söyledi. Peki, Alina ne demek? Soylu, asil ve yüce anlamlarına gelen Alina ismi, aynı zamanda parlak ve aydınlık anlamlarını da taşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Nabi 1. Haberci, haber veren. 2. Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan. 3. Yüksek, yüce.