• gebe.com
  • /
  • 2,5 Aylık Hamile Olan Fahriye Evcen’den Burak Özçivit’e Yasak Geldi!

2,5 Aylık Hamile Olan Fahriye Evcen’den Burak Özçivit’e Yasak Geldi!

2,5 hamile olan Fahriye Evcen'den eşi Burak Özçivit'e parfüm yasağı!

Bir süredir ekranlardan uzak duran ve bebek sahibi olmak için tedavi gördüğü iddia edilen Fahriye Evcen, geçtiğimiz haftalarda mutlu haberi doktorundan almıştı. 2,5 aylık gebe olan ünlü oyuncu, şu sıralar kokulara karşı aşırı hassaslaştığı için eşi Burak Özçivit’in parfüm kullanmasını yasakladı!

Fahriye Evcen Hamile!

Türkiye’nin en imrenilen çiftlerinden biri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, geçtiğimiz yaz nikâh masasına oturarak 4 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmıştı. Masalsı bir düğünle hayatlarını birleştiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, şimdilerde ailelerine yeni bir üyenin katılacak olmasının heyecanını yaşıyor. Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Bayrak, geçtiğimiz haftalarda Fahriye Evcen’in hamile olduğunu duyurmuştu.

Burak Özçivit’e Yasak Geldi!

Fahriye Evcen hamileliğinin 3. ayını geride bırakmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun yakın arkadaşlarının iddialarına göre, Fahriye Evcen şu sıralar kokulara karşı aşırı hassaslaşmış. Hatta eşi Burak Özçivit’in evde parfüm kullanmasını yasaklamış.

Dadı Tutmayacaklar

İlk kez anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan çiftin, bebeklerine dadı tutmayacakları öğrenildi. Fahriye Evcen bir süre daha ekranlarda olmayacak ve bebeğini kendisi büyütecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol