• gebe.com
  • /
  • Zeynep - Volkan Demirel Çifti Çifte Bayram Yaptı

Zeynep - Volkan Demirel Çifti Çifte Bayram Yaptı

Zeynep Volkan Demirel çiftinin ikinci bebekleri dünyaya geldi.

Zeynep - Volkan Demirel Çifti Çifte Bayram Yaptı

Zeynep Demirel Doğum Yaptı

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel doğum yaptı. Demirel çifti ikinci bebeklerinin dünyaya gelmesiyle tam anlamıyla çifte bayram yaşadılar. 2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübünün kalecisi Volkan Demirel'le evlenen Belçika Eski Güzeli Zeynep Sever Demirel ikinci kez anne oldu. Ünlü çiftin kızları 31 Ağustos Perşembe günü dünyaya geldi. Zeynep - Volkan Demirel kızlarının adını Yeda koydular. Minik Yeda; 4 kilo 300, 53 santimetre olarak dünyaya geldi. Demirel çiftinin Yade isminde bir kız çocukları daha var.

 Volkan Demirel İkinci Kez Baba Olma Sevinci Yaşadı

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel bayramın ilk günlerinde ikinci defa baba olma sevincini yaşadı. Ünlü kalecinin eşi Zeynep Demirel, kişisel Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla birlikte bu mutlu haberi takipçilerine duyururken ünlü kaleci de kendi instagram hesabından kızıyla çekilmiş ilk fotoğrafını paylaştı ve kızının doğumuyla ilgili olarak; "Kızım Yeda bugün 21:50'de aramıza katıldı. Her şey yolunda ve güzel geçti. Eşim de kızım da iyiler. Arayan, merak eden, mutluluğumuzu bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz." Notunu düştü.   Zeynep - Volkan Demirel Çifti Çifte Bayram Yaptı   Zeynep Demirel de kızının doğumuyla ilgili  ''Bizim bayram şekeri nihayet dün akşam saat 21:50'de kendi evimizde dünyaya gözlerini açtı. Kendisi gayet sağlıklı. Hepinize teşekkür ediyor ve iyi bayramlar diliyoruz #hoşgeldinyeda" Notunu paylaştı.   Zeynep - Volkan Demirel Çifti Çifte Bayram Yaptı  

"Yade"ye Kardeş "Yeda" Geldi

Demirel çiftinin Yade isminde bir kız çocukları bulunuyor. Kurban Bayramının ilk günlerinde dünyaya gelen çiftin ikinci bebeklerine verdikleri isim, abla Yade'ye uyumlu olan Yeda ismi oldu.  

Zeynep - Volkan Demirel Çifti Çifte Bayram Yaptı

Yeda isminin anlamı:

Zeynep - Volkan Demirel çiftinin bebeklerine verdikleri Yeda ismi; Arapça'da , vücuttaki el anlamına geliyor. Zeynep Demirel'den Flash Doğum Kararı Detaylar İçin Tıklayın   Zeynep - Volkan Demirel Haberleri İçin Tıklayın.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Jale Kırağı, çiy.
Erkek Bebek İsimleri
Padişah Hükümdar, sultan.