Zahide Yetiş Doğum Yaptı! İşte Minik Aras

Zahide Yetiş Doğum Yaptı! İşte Minik Aras
24 Haziran 2018

Tüp bebek tedavisi gören ve hamile olduğunu Ocak ayında açıklayan ünlü sunucu Zahide Yetiş doğum yaptı! İşte ilk detaylar...

Ünlü sunucu Zahide Yetiş doğum yaptı! Geçtiğimiz Cuma günü hastaneye giriş yaparken sosyal medya hesabından paylaşım yapan Zahide Yetiş, oğlu Aras’ı sağlıkla kucağına aldı. İşte o güne ait detaylar…

Zahide Yetiş Doğum Yaptı!

Ekranların en sevilen sunucularından Zahide Yetiş doğum yaptı! 2014 yılında iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile mutlu bir evliliğe imza atan sunucu, 22.06.2018’de bebeğine kavuştu. Hastaneye girerken sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve sevenlerinden dua isteyen ünlü sunucunun ve minik Aras’ın sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Zahide Yetiş Doğum Yaptı! İşte Minik Aras

Tüp Bebek Tedavisi Gördü

Sıcakkanlılığı ile tanınan, milyonların gönlünde taht kuran Zahide Yetiş, bebek sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisine başvurmuştu. Uzun denemelerin ardından mutlu sona ulaşan Zahide Yetiş, hamile olduğunu Ocak ayının başlarında açıklamıştı. 38 yaşındaki sunucu, şu sıralar ilk kez anne olmanın heyecanını yaşıyor.

Zahide Yetiş Doğum Yaptı! İşte Minik Aras

Hamile Olduğunu Canlı Yayında Açıklamıştı               

Zahide Yetiş hamile olduğunu, sunuculuk yaptığı programda açıklamıştı. Gündüz kuşağında yer alan programında ‘Şu ana kadar hep sizden dualar aldım. Dualarınızla her sabah birlikte olduk. Şimdi sıra, sizlere en özel anımı paylaşmaya geldi. Ben hamileyim.’ sözleriyle sevenlerini mutlu eden Yetiş, ekran başındakileri ve stüdyodakileri gözyaşına boğmuştu.

Zahide Yetiş Doğum Yaptı! İşte Minik Aras

Doğumdan 10 Gün Önce Gerçekleşen Fotoğraf Çekimi Çok Beğenildi

Ekranların en sevilen sunucusu Zahide Yetiş, geçtiğimiz haftalarda fotoğraf çekimi gerçekleştirmişti. Eşi Cem Arısoy ile birlikte objektiflere poz veren sunucu, giydiği kıyafetle büyük beğeni toplamıştı.

Zahide Yetiş Doğum Yaptı! İşte Minik Aras

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.