Yaşadığı Zorlu Süreci Ağlayarak Anlattı

Yaşadığı Zorlu Süreci Ağlayarak Anlattı
04 Temmuz 2019

Mart ayında ikizleri Mustafa ve Kemal'i kucağına alan Sinem Öztürk Uslu, doğumdan sonra yaşadığı zorlu süreci, katıldığı bir televizyon programında anlattı.

2016 yılında Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile evlenen Sinem Öztürk, ikizleri Mustafa ve Kemal’in doğumundan sonra yaşadığı zorlu günleri, katıldığı bir televizyon programında anlattı.

Sinem Öztürk Uslu Doğumdan Sonra Yaşadığı Zorlu Günleri Ağlayarak Anlattı

Kiralık Aşk adlı dizide canlandırdığı Yasemin karakteri ile tanıdığımız Sinem Öztürk, 2016 yılında yapımcı Mustafa Uslu ile hayatını birleştirmişti. Kısa bir süre sonra, katıldıkları Bodrum Türk Film Festivali’nde hamile olduğunu açıklayan güzel oyuncu, Mart ayının ikinci haftasında doğum yapmıştı. Erken doğum  yapan güzel oyuncu, Mustafa ve Kemal adını verdiği oğulları yoğun bakımdayken yaşadıklarını anlattı.

Yaşadığı Zorlu Süreci Ağlayarak Anlattı

Gözyaşlarını Tutamadı

Hamileliğinin 34. haftasında acil sezaryene alınan Sinem Öztürk, yaşadığı zorlu günleri şu cümlelerle anlattı; ‘Hastaneye yattım, Mustafa doğdu ama bana vermediler. Hemen makineye götürdüler. Kemal’i zaten hiç göstermediler. O kadar küçüktü ki korkmayayım diye göstermemişlerdi. Hastanedeki yakınlarımız çok minik oldukları için ağlamış. Biz aslında Kemal’de sorun var sanıyorduk ama sorun Mustafa’da çıktı. Kemal sıkıştığı için savaşarak güçlenmiş, ciğerleri açılmış. Ama doğuma daha 3 hafta olduğu için Mustafa doğar doğmaz solunum cihazına bağlandı. Yan tarafta çocuklar doğuyor, hemen annelerinin kucağına veriliyor. Ama ben Mustafa’yı neredeyse üç gün kucağıma alamadım. Görüyordum uzaktan, hep makinedelerdi ve yüzleri bantlıydı. O üç gün bana travma oldu. O süreçte Kemal’i de sadece bir kez kucağıma alabildim. Daha sonra Mustafa’yı da annesinin kucağına verelim, annesini hissetsin dediler. Kablolarla kucağıma verdiler. Şöyle bir sarıldı bana, nefesi düzeldi. Hemşirelerin gözü doldu, ‘Burada çok yaşıyoruz bunu, anne sevgisi iyileştirdi.’ dediler. Çok şükür, şimdi ikisi de çok iyi. İşte bu anılar yüzünden biraz pimpirikli bir anne oldum.’

Yaşadığı Zorlu Süreci Ağlayarak Anlattı

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.