Üçüncü Kez Anne Oldu!

Üçüncü Kez Anne Oldu!
24 Eylül 2020

Yağmur Sarıoğlu üçüncü kez anne oldu.

Futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu doğum yaptı. Üçüncü kez anne olan Sarıoğlu, oğlu ile ilk karesini yayınladı.

Yağmur Sarıoğlu Doğum Yaptı!

Futbolculuk kariyerine son veren ve şimdilerde antrenörlük yapmaya hazırlanan Sabri Sarıoğlu, 2010 yılında Yağmur Sarıoğlu ile mutlu bir yuva kurmuştu. Çok geçmeden bebek müjdesi veren çift, 2012 yılında Sarp ismini verdikleri oğullarını, 2018 yılında ise Sare ismini verdikleri kızlarını kucaklarına almıştı. Bu senenin başlarında tekrar anne olmaya hazırlandığını açıklayan Yağmur Sarıoğlu, önceki hafta doğum yaptı. Oğlu ile ilk karesini sosyal medya hesabından paylaşan Sarıoğlu, fotoğrafa “7/24 mood” notunu ekledi. Paylaşımının ardından binlerce yorum alan Yağmur Sarıoğlu, bebeğine verdiği ismi henüz açıklamadı.

Üçüncü Kez Anne Oldu!

Üçüncü Kez Anne Oldu

2010 yılında Sabri Sarıoğlu ile hayatını birleştiren Yağmur Sarıoğlu yeniden anne olmanın heyecanını yaşıyor. Sarp ve Sare isimli çocuklarından sonra üçüncü kez anne olan Yağmur Sarıoğlu, doğum yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu. Oğlu ile ilk karesini yayınlayan Sarıoğlu, fotoğrafa “7/24 mood” notunu ekledi. Paylaşımının ardından binlerce beğeni ve yorum alan Yağmur Sarıoğlu, bebeğinin ismine henüz açıklamadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.