Doğuma Sayılı Günler Kaldı

Doğuma Sayılı Günler Kaldı
13 Ağustos 2020

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Yağmur Sarıoğlu, hamileliğinin son günlerinde ailesiyle birlikte objektif karşısına geçti.

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Yağmur Sarıoğlu doğum için geri sayıma başladı. Birkaç hafta içinde bebeğini kucağına alması beklenen Sarıoğlu’nun erkek bebek beklediği öğrenildi.

Yağmur Sarıoğlu Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Futbolculuk kariyerini sessiz bir şekilde sonlandıran ve şimdilerde antrenörlük yapmaya hazırlanan Sabri Sarıoğlu, 2010 yılında eşi Yağmur ile mutlu bir yuva kurmuştu. Ardından önce Sarp adını verdikleri oğullarını, daha sonra ise Sare ismini verdikleri kızlarını kucağına alan çift, üçüncü kez ebeveyn olmaya hazırlanıyor. Bir oğulları daha olacak olan çiftin, birkaç hafta içinde bebeklerine kavuşması bekleniyor.

Ailesiyle Birlikte Kamera Karşısına Geçti

Hamileliğini ölümsüzleştirmek isteyen Yağmur Sarıoğlu, doğumdan önceki son günlerinde fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Ünlü bir doğum fotoğrafçısına poz veren Sarıoğlu, ailesiyle birlikte objektif karşısına geçti. O kareleri sosyal medya hesabına yükleyen ünlü isim, güzelliğiyle tüm takipçilerini mest etti.

Doğuma Sayılı Günler Kaldı

İsim Bulamadılar

Birkaç hafta içinde doğum yapması beklenen Yağmur Sarıoğlu, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada erkek bebeğe hazırlıksız yakalandığını söylemişti. Kendisini kız bebeğe göre hazırlayan hatta isim dahi bulan Sarıoğlu, oğlu için takipçilerinden isim önerileri istemişti. Bebeğinin ismine hala karar veremeyen Yağmur Sarıoğlu’nun, birkaç isim alternatifi arasından seçim yapmaya çalıştığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.