Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı
15 Haziran 2020

Yağmur Sarıoğlu, üçüncü bebeğinin cinsiyetini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Yağmur Sarıoğlu, bebeğinin cinsiyetini sosyal medya hesabından açıkladı.

Yağmur Sarıoğlu Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı

Futbolculuk hayatını sessiz sedasız bir şekilde sonlandıran ve şimdilerde antrenörlük eğitimi alan Sabri Sarıoğlu, yeniden baba olmaya hazırlanıyor. 2010 yılında pilot Yağmur Sarıoğlu ile mutlu bir yuva kuran ünlü futbolcu, üçüncü kez baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Sare ve Sarp isimlerini verdikleri iki çocukları bulunan çift, üçüncü çocuklarının cinsiyetini de önceki gün sevenleriyle paylaştı.

‘Kendimi Kıza Hazırlamıştım’

Hamileliğinin 7. ayını geride bırakmaya hazırlanan Yağmur Sarıoğlu, bebeğinin cinsiyetini sosyal medya hesabından paylaştı. Bir erkek bebek beklediğini belirten Yağmur, takipçilerinden isim önerileri de istedi. İşte, Yağmur Sarıoğlu’nun o açıklaması; ‘Bebeğimiz erkek, hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olsun inşallah. Kendimi kıza hazırlamıştım hatta isim bile bulmuştum. Ama erkek beni hazırlıksız yakaladı. O yüzden isim önerilerinize açığım.’

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı

Toplam 13 Kg Aldı

Geçtiğimiz hafta çocukları Sarp ve Sare’yi hava almaları için dışarı çıkartan Yağmur Sarıoğlu, Bebek Parkı’nda görüntülenmişti. Toplamda 13 kg aldığını belirten Sarıoğlu, doğumun yaz sonuna doğru gerçekleşeceğini söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.